тяжкаялюдина• вчера в 09:41
Чоловік, з яким спілкуюся, не привітав із днем народження. Це показник ставлення
Чоловік, з яким познайомилася наприкінці травня і вже майже місяць активно переписуюся, не привітав мене з днем народження. У Telegram у мене в профілі вказана дата народження, і того дня зверху висвічувалося повідомлення про мій день народження. Тобто він міг це побачити.
Тепер не можу зрозуміти, що це означає. Йому просто байдуже? Не звернув уваги? Чи для чоловіків, які ще не в стосунках, привітання з днем народження не є чимось важливим?
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи був би для вас це тривожний сигнал на початку спілкування?
Тепер не можу зрозуміти, що це означає. Йому просто байдуже? Не звернув уваги? Чи для чоловіків, які ще не в стосунках, привітання з днем народження не є чимось важливим?
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи був би для вас це тривожний сигнал на початку спілкування?
показать весь текст
17
12
3
2
Лупаю цю скелю• вчера в 10:46
Ответ дляТану на сонці
Чего ВЫ ждете от этого общения? Как видите развитие событий? Позовет в ресторан - дам, не потратится - не дам? Если разово потрахаетесь вам норм?
Ей греет душу что кто-то ей пишет,а она играет страдалицу недотрогу.Не факт что секс ему понравится,даже если с ней случится
2
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:46
Ответ дляГанцю в кєдах
Если бы он знал на словах, то да, а так может он просто не смотрит у кого др, я не смотрю, не обращаю внимания . Вы устно ему сказали бы, может он бы и цветы прислал, а так, догадайся и если не догадаешься я еще и обижусь.
С другой стороны если он только общается и ничего не делает , свиданий не устраивает и так далее, то он просто пиздобол обыкновенный. Забирает ваше время и энергию.
С другой стороны если он только общается и ничего не делает , свиданий не устраивает и так далее, то он просто пиздобол обыкновенный. Забирает ваше время и энергию.
Не влаштовує ,пропонує на квартирі тусити,а коли я пишу сходити в заклад то на мороз ,або тему переводить ,які там квіти,ви про що!)
1
Сито для думок• вчера в 10:46
Ответ длятяжкаялюдина
А коли заходиш в чат?
В чате не видно. Видно, если зайти в сам профиль.
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:47
Ответ дляТану на сонці
Чего ВЫ ждете от этого общения? Как видите развитие событий? Позовет в ресторан - дам, не потратится - не дам? Если разово потрахаетесь вам норм?
Ні ,я не хочу із ним спати
А в ресторані можу за себе сама заплатити,але він не зацікавлений сходити в ресторан ,бо там же не можна буде приставати
А в ресторані можу за себе сама заплатити,але він не зацікавлений сходити в ресторан ,бо там же не можна буде приставати
1
Шлях до зірок• вчера в 10:48
Ответ дляБаба_Воля
судячи з ваших відповідень дуже не хороша. Йому потрібен тільки халявний секс, він нічого не зробить, він проігнорив. Коротше мудак. Навіщо спілкування продовжуєте? Коли день народження у вас було?
Девочки, а почему сразу ’мудак’? Вот всегда интересно. Мужчина четко даёт ей понять, что она для него никто. Она на что-то надеется. То есть, если бы она себя уважала - она бы его заблокировала и вопрос закрыт. Но она себя не уважает, а он ’мудак’. Здесь дело не в нем, а в ней больше. Он четко показывает и даёт ей понять что она для него значит. Абсолютно ничего. Но она упорно не хочет этого видеть и продолжает с ним общение.
3
1
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:48
Ответ дляПрикуси Язика
Так вы же его не блокируете. Считает кокетством, типа все равно рано или поздно даст
Тобто мої слова всерйоз не сприймаються?
Я нічого давати не буду
Я нічого давати не буду
4
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:49
Ответ дляБаба_Воля
судячи з ваших відповідень дуже не хороша. Йому потрібен тільки халявний секс, він нічого не зробить, він проігнорив. Коротше мудак. Навіщо спілкування продовжуєте? Коли день народження у вас було?
23
Садоводница• вчера в 10:49
Ответ длятяжкаялюдина
Ні ,я не хочу із ним спати
А в ресторані можу за себе сама заплатити,але він не зацікавлений сходити в ресторан ,бо там же не можна буде приставати
А в ресторані можу за себе сама заплатити,але він не зацікавлений сходити в ресторан ,бо там же не можна буде приставати
То есть, вы его ещё не трахнули?
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:50
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ей греет душу что кто-то ей пишет,а она играет страдалицу недотрогу.Не факт что секс ему понравится,даже если с ней случится
Удалено администрацией...
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:51
Ответ дляШлях до зірок
Девочки, а почему сразу ’мудак’? Вот всегда интересно. Мужчина четко даёт ей понять, что она для него никто. Она на что-то надеется. То есть, если бы она себя уважала - она бы его заблокировала и вопрос закрыт. Но она себя не уважает, а он ’мудак’. Здесь дело не в нем, а в ней больше. Он четко показывает и даёт ей понять что она для него значит. Абсолютно ничего. Но она упорно не хочет этого видеть и продолжает с ним общение.
Слікуватись ,а не спати
Це різні речі
Це різні речі
2
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:51
Ответ дляСадоводница
То есть, вы его ещё не трахнули?
Ні,а мала?
3
Баба_Воля• вчера в 10:51
Ответ дляШлях до зірок
Девочки, а почему сразу ’мудак’? Вот всегда интересно. Мужчина четко даёт ей понять, что она для него никто. Она на что-то надеется. То есть, если бы она себя уважала - она бы его заблокировала и вопрос закрыт. Но она себя не уважает, а он ’мудак’. Здесь дело не в нем, а в ней больше. Он четко показывает и даёт ей понять что она для него значит. Абсолютно ничего. Но она упорно не хочет этого видеть и продолжает с ним общение.
Удалено администрацией...
Шлях до зірок• вчера в 10:52
Ответ длятяжкаялюдина
Слікуватись ,а не спати
Це різні речі
Це різні речі
Да с ним и общаться не нужно, не то что спать. Вам большинство пишут что с ним общаться не нужно, а Вы фантазируете как с ним спать будете. Жесть.
3
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:52
Ответ дляШлях до зірок
Да с ним и общаться не нужно, не то что спать. Вам большинство пишут что с ним общаться не нужно, а Вы фантазируете как с ним спать будете. Жесть.
?
1
Верочка 100%• вчера в 10:54
Ответ дляТяжка справа
Цікаво, він про своє не забув вам сказати, а про ваше і не запитав,якщо вже мова про це зайшла?
І не треба цих виправдань, що людина може забути. Про того, хто важливий, не забувають, особливо чоловіки, які зацікавлені у жінці
І не треба цих виправдань, що людина може забути. Про того, хто важливий, не забувають, особливо чоловіки, які зацікавлені у жінці
Да це все фігня. Он в сусідній темі жених на власне весілля забув/не захотів прийти. А нєвєста його зранку на роботу провела і пішла сама в загс)
1
Шлях до зірок• вчера в 10:53
Ответ дляБаба_Воля
Удалено администрацией...
Мазохистка. Таких полно. И живут с такими годами. Люто ненавидят друг друга, но живут. Здоровые люди так не делают.
3
Лупаю цю скелю• вчера в 10:53
Ответ длятяжкаялюдина
Тобто мої слова всерйоз не сприймаються?
Я нічого давати не буду
Я нічого давати не буду
Серьезные слова это прекращение общения,а вы говорите нет и продолжаете флирт
4
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:54
Ответ дляСадоводница
Ну развлекайтесь дальше
Я людині відразу сказала ,що в сексі не зацікавлена,це скоріше він розважається ,бо хоче отримати ,те що чого не буде точно ,йому ж вже 100 разів казали
Яка в нього мотивація тоді писати далі?
Яка в нього мотивація тоді писати далі?
3
Лупаю цю скелю• вчера в 10:54
Ответ длятяжкаялюдина
Слікуватись ,а не спати
Це різні речі
Це різні речі
Он капец как эрудированный и интересный собеседник?
2
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 10:55
Ответ дляЛупаю цю скелю
Серьезные слова это прекращение общения,а вы говорите нет и продолжаете флирт
А в чому флірт?
1
Лупаю цю скелю• вчера в 10:55
Ответ дляВерочка 100%
Да це все фігня. Он в сусідній темі жених на власне весілля забув/не захотів прийти. А нєвєста його зранку на роботу провела і пішла сама в загс)
И потом удивляется а шотакого
Поработал в мастерской пару часов,переодел робу и в загс 🤣
Поработал в мастерской пару часов,переодел робу и в загс 🤣
Лупаю цю скелю• вчера в 10:56
Ответ длятяжкаялюдина
А в чому флірт?
В регулярном общении,мужчины так это воспринимают.Раз не перестали,значит просто ломаетесь.И это так и есть))
2
Прикуси Язика• вчера в 10:59
Ответ длятяжкаялюдина
Тобто мої слова всерйоз не сприймаються?
Я нічого давати не буду
Я нічого давати не буду
Нет. Ему пофиг на ваши слова. Вы продолжаете общение значит по его мнению не против рано или поздно перепихнуться
3
Полонянка SexShop-а!• вчера в 11:02
Ответ длятяжкаялюдина
Правильно,просто немає бажання ,а залізти в піхву бажання є,тільки от хто цьому бідоласі буде давати
Удалено администрацией...
Прикуси Язика• вчера в 11:03
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Удалено администрацией...
Проститутка это продавалка)))... А вот кто просто так непонятно кому даёт в самом деле давалка
1
Злюка бобер• вчера в 11:07
Ответ длятяжкаялюдина
Так він далі пише ,після мого дн
Жлоб просто, не хотел подарок дарить
Таракашечка• вчера в 11:07
Ответ дляДолькиКабана
измените в профиле на ближайшую дату...
на 11 июля))
Тяжка справа• вчера в 11:15
Ответ длятяжкаялюдина
А як одне відміняє інше?
Якраз навпаки якщо треба халявний секс то треба старатись якось зацікавити жінку
Якраз навпаки якщо треба халявний секс то треба старатись якось зацікавити жінку
А ви взагалі різниці не бачите? Чи вже самі забули з чого починали?
’Тепер не можу зрозуміти, що це означає. Йому просто байдуже? Не звернув уваги? Чи для чоловіків, які ще не в стосунках, привітання з днем народження не є чимось важливим?
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи був би для вас це тривожний сигнал на початку спілкування?’
То чого ж ви тривожитесь, якщо з боку чоловіка планується лише секс? Аби не мовчки
’Тепер не можу зрозуміти, що це означає. Йому просто байдуже? Не звернув уваги? Чи для чоловіків, які ще не в стосунках, привітання з днем народження не є чимось важливим?
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи був би для вас це тривожний сигнал на початку спілкування?’
То чого ж ви тривожитесь, якщо з боку чоловіка планується лише секс? Аби не мовчки
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу