тяжкаялюдина• вчера в 09:41
Чоловік, з яким спілкуюся, не привітав із днем народження. Це показник ставлення
Чоловік, з яким познайомилася наприкінці травня і вже майже місяць активно переписуюся, не привітав мене з днем народження. У Telegram у мене в профілі вказана дата народження, і того дня зверху висвічувалося повідомлення про мій день народження. Тобто він міг це побачити.
Тепер не можу зрозуміти, що це означає. Йому просто байдуже? Не звернув уваги? Чи для чоловіків, які ще не в стосунках, привітання з днем народження не є чимось важливим?
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи був би для вас це тривожний сигнал на початку спілкування?
Тепер не можу зрозуміти, що це означає. Йому просто байдуже? Не звернув уваги? Чи для чоловіків, які ще не в стосунках, привітання з днем народження не є чимось важливим?
Як би ви поставилися до такої ситуації? Чи був би для вас це тривожний сигнал на початку спілкування?
показать весь текст
17
12
3
2
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 14:51
Ответ дляШлях до зірок
Вы первая должны перестать писать, уже сейчас. А не ждать пока он перестанет.
Так я йому і не пишу ніколи
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 14:52
Ответ дляПарасюха
Это может что-то значить, а может не значит. Смотрите на остальные поступки и инициативу. Это только начало общения. Вы ещё не женщина его жизни на данном этапе.
Друзів вітають із дн зазвичай
Парасюха• вчера в 14:53
Ответ длятяжкаялюдина
По приколу ,все одно якщо він не отримає ,що хоче то сам припине спілкування
Самообман. Он вам нравится, иначе не было бы темы.
3
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 14:54
Ответ дляПарасюха
Самообман. Он вам нравится, иначе не было бы темы.
Тема просто ,бо я люблю ось теми створювати та срачі
А він себе вже показав це абсолютно протилежне від того,що насправді мені може сподобатись)
А він себе вже показав це абсолютно протилежне від того,що насправді мені може сподобатись)
Злюка бобер• вчера в 14:57
Ответ длятяжкаялюдина
Так він навіть не привітав смс
Ну правильнг сделал вид что не знает. А если словами просто поздравить то это вы сразу поймёте что жлоб.....
автор
тяжкаялюдина
• вчера в 14:58
Ответ дляЗлюка бобер
Ну правильнг сделал вид что не знает. А если словами просто поздравить то это вы сразу поймёте что жлоб.....
Нащо тоді розраховує?
Шлях до зірок• вчера в 14:59
Ответ дляПарасюха
Самообман. Он вам нравится, иначе не было бы темы.
Ей нравится что ей хоть кто-то пишет. Даже если это будет старый дрочер.
2
Скорая помощь• вчера в 15:25
Ответ длятяжкаялюдина
Ні ,але в тг воно висвічувалося
Навіть якщо сказати людина може забути все одно
Навіть якщо сказати людина може забути все одно
Ну, скажіть, щоб побачити реакцію і уже точно переконатися.
Птица секретарь• вчера в 15:27
Ответ длятяжкаялюдина
Якщо він хоче дійсно дружити,то я його вітати теж не буду
Я за принцип взаємності
Я за принцип взаємності
Вы определитесь, дружить он хочет или секс
Ноу коммент• вчера в 15:45
Ответ длятяжкаялюдина
Я з ним бачилась два рази вже
на третью встречу берите фату и паспорт
Уравнобешенная• вчера в 16:07
Не треба вишукувати прихованих сенсів там, де їх нема. Сходу бачу такі варіанти:
- по життю неуважний;
- відволікся на більш важливі справи і забув, так теж буває, ви не центр всесвіту;
- просто асоціальна людина, і так буває, і можна злитись на такого скільки завгодно - все марно, все одно не зрозуміє.
Питання тільки в тому, чи готові ви з цим миритись.
- по життю неуважний;
- відволікся на більш важливі справи і забув, так теж буває, ви не центр всесвіту;
- просто асоціальна людина, і так буває, і можна злитись на такого скільки завгодно - все марно, все одно не зрозуміє.
Питання тільки в тому, чи готові ви з цим миритись.
1
Угадайс• вчера в 16:29
Ответ длятяжкаялюдина
Так він далі пише ,після мого дн
Что вам мешает спросить прямо почему не поздравил? Если вам так интересно
Та_все_ок_будет• вчера в 16:44
дівки замість того, щоб робити своє життя цікавим та насолоджуватись-досі привʼязують свою самооцінку до ч....на.
Авторе, шо з вами? Вас в дитинстві недо-вітали чи як? Ну або вам до 20ти років, в тому віці такі хвилювання норма.
Проблема в вас явно.
Чоловіки щось не роблять бо НЕ ХОЧУТЬ. Все. Вам це треба пояснювати?
Парасюха• вчера в 17:35
Ответ длятяжкаялюдина
Друзів вітають із дн зазвичай
Но вы же не друзья. Друзья - это те, с кем вместе тусили, плакали и рыгали) Ну образно)) Вы - просто женщина, которая ему нравится.
кураГАЛЯ• вчера в 17:56
Ответ длятяжкаялюдина
Так може не побачив нагадування від телеграму?
Чи це навряд чи?
Чи це навряд чи?
вполне может быть. если вы не добавлены в его контакты. человек мог просто забыть добавить ваш чат
кураГАЛЯ• вчера в 17:58
Ответ длятяжкаялюдина
Ні ,але в тг воно висвічувалося
Навіть якщо сказати людина може забути все одно
Навіть якщо сказати людина може забути все одно
автор, я тоже думала ,почему компания друзей меня не поздравила. общались отлично. как оказалось, чтобы им высветилось уведомление, вы должны быть в контактах. просто спросите ртом, а почему ты меня не поздравил??? и по ответу сделаете выводы
Злюка бобер• вчера в 21:12
Ответ длятяжкаялюдина
Нащо тоді розраховує?
Что вы прлумаете что он не увидел уведомления
Паратруперсупер• вчера в 23:05
Ответ длятяжкаялюдина
Ні ,але в тг воно висвічувалося
Навіть якщо сказати людина може забути все одно
Навіть якщо сказати людина може забути все одно
Если честно, я забываю, увидела напоминание в том же телеграмме, о надо поздравить, отвлеклась, все, забыла, может вспомню через неделю, может нет.
автор
тяжкаялюдина
• 2 часа назад
Ответ дляПарасюха
Но вы же не друзья. Друзья - это те, с кем вместе тусили, плакали и рыгали) Ну образно)) Вы - просто женщина, которая ему нравится.
Він познайомився зі мною із ціллю дружби
автор
тяжкаялюдина
• 2 часа назад
Ответ дляТа_все_ок_будет
дівки замість того, щоб робити своє життя цікавим та насолоджуватись-досі привʼязують свою самооцінку до ч....на.
Авторе, шо з вами? Вас в дитинстві недо-вітали чи як? Ну або вам до 20ти років, в тому віці такі хвилювання норма.
Проблема в вас явно.
Чоловіки щось не роблять бо НЕ ХОЧУТЬ. Все. Вам це треба пояснювати?
А чому я не роблю йому секс?
Правильно ,бо не хочу теж
Правильно ,бо не хочу теж
автор
тяжкаялюдина
• 2 часа назад
Ответ дляПтица секретарь
Вы определитесь, дружить он хочет или секс
Він познайомився із ціллю дружби ,а потім почав до трусів лізти
Птица секретарь• 2 часа назад
Ответ длятяжкаялюдина
Він познайомився із ціллю дружби ,а потім почав до трусів лізти
Вам сколько лет, что вы верите в эту чушь про дружбу? Ему и даром не нужна ваша дружба
Кнопкотиць• 2 часа назад
Ответ длятяжкаялюдина
Написано 11 липня
І він сам мені казав при зустрічі
І він сам мені казав при зустрічі
У моего сына и у моего мужчины тоже 11 июля
автор
тяжкаялюдина
• 2 часа назад
Ответ дляПтица секретарь
Вам сколько лет, что вы верите в эту чушь про дружбу? Ему и даром не нужна ваша дружба
А нащо тоді брехати при знайомстві?)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу