Брюльтик• Изменено вчера в 23:04
Хочу теж запитати за жіноче імʼя) Чи назвали б донечку Аріна?Які імена гарні?
Знаєте
Напишіть якісь гарні улюблені жіночі імена
Напишіть якісь гарні улюблені жіночі імена
1
Паулина 24• вчера в 23:03
Мне не нравиться. Марина или Дарина лучше на мой взгляд. Мне нравиться Наталья Юлия Инна.
5
Басноплетка• вчера в 23:05
Ответ дляФуліганка
Анна, Мария,Ольга самые красивые сильные имена
Я Ганна, донька Марія, але одним з варіантів імені для доньки була Ольга. Сину не подобалась Ольга, тому сестру назвали Марією
MadlenArina• вчера в 23:06
Мою доньку звати Аріна. Але дивіться, щоб з прізвищем і імʼям по-батькові добре звучало🌺
1
Ку ка ку ка ку• вчера в 23:07
Арина-якась кацапська версія Ірини-це суто моя особиста ассоціація
і ще питання-які є форми цього імені? от Ірина-інша справа-варіантів тридцять можна придумати
і ще питання-які є форми цього імені? от Ірина-інша справа-варіантів тридцять можна придумати
4
3
Люблю Украину• вчера в 23:09
Ответ дляКу ка ку ка ку
Арина-якась кацапська версія Ірини-це суто моя особиста ассоціація
і ще питання-які є форми цього імені? от Ірина-інша справа-варіантів тридцять можна придумати
і ще питання-які є форми цього імені? от Ірина-інша справа-варіантів тридцять можна придумати
А если нет форм, то что?
Ку ка ку ка ку• вчера в 23:12
Ответ дляЛюблю Украину
А если нет форм, то что?
та ни что )) все життя з однаковим набором звуків прожити, таке собі.
я наприклад завжди знаю, коли щось накосячила-мама до мене звертається суто по повній формі
так цікавіше, ні?
я наприклад завжди знаю, коли щось накосячила-мама до мене звертається суто по повній формі
так цікавіше, ні?
Шумелка Мышь• вчера в 23:13
Ответ дляТуся муся
Мне не нравится , но это дело вкуса . Свою дочь назвала Мелисса
Красиво
Люблю Украину• вчера в 23:21
Ответ дляКу ка ку ка ку
та ни что )) все життя з однаковим набором звуків прожити, таке собі.
я наприклад завжди знаю, коли щось накосячила-мама до мене звертається суто по повній формі
так цікавіше, ні?
я наприклад завжди знаю, коли щось накосячила-мама до мене звертається суто по повній формі
так цікавіше, ні?
Кому как
Та никада в жизни• вчера в 23:56
Так, мені колись подобалось Аріна, хотіла дитину так назвати,якщо дівчинка. Але народився Артем і я цьому рада.
Як_наготую...• сегодня в 00:16
У мене донька Аріна. Розумна, цілеспрямована, красива дівчина. І їй дуже подобається її ім´я.
Як_наготую...• сегодня в 00:18
Ответ дляТуся муся
Мне не нравится , но это дело вкуса . Свою дочь назвала Мелисса
У мене Аріна. І ви праві, у кожного свої вподобання.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

