Прибираю щодня• сегодня в 10:40
Пожалуйста помогите как правильно выбирать продукты?
Есть жиры белки углеводы . Как правильно выбирать состав например хлеба,сыр и так далее. Какое должно быть правильное соотношение.
Спасибо 😇
Спасибо 😇
4
2
Пишу, не читаю• сегодня в 10:46
Автор, напишіть в gpt, він і пояснить доступно і меню складе.
Я з ним розібралася з харчуванням і уже схудла на 24 кг
Я з ним розібралася з харчуванням і уже схудла на 24 кг
4
1
Додаю напруги• сегодня в 10:48
Ответ дляПишу, не читаю
Автор, напишіть в gpt, він і пояснить доступно і меню складе.
Я з ним розібралася з харчуванням і уже схудла на 24 кг
Я з ним розібралася з харчуванням і уже схудла на 24 кг
А що конкретно ви писали йому? Свої параметри?
Пишу, не читаю• сегодня в 10:54
Ответ дляДодаю напруги
А що конкретно ви писали йому? Свої параметри?
Я йому написала свій вік, ріст, вагу і попросила пояснити про БЖВ, калорійність, норми для мене, приклади харчування і що таке збалансоване правильне харчування.
Потім на основі першої його відповіді, у мене виникали наступні питання і я їх задавала. Прям 1.2.3.4. і він кожне моє питання пояснював. Якщо були уточнюючі питання, я знову питала. Так певно з місяць з ним спілкувалася. В результаті дуже добре розібралася і вперше в свої 44 роки мені вдалося схуднути і не просто схуднути, а без дискомфорту в голоду. І тепер для мене це не дієта, а спосіб життя назавжди.
Потім на основі першої його відповіді, у мене виникали наступні питання і я їх задавала. Прям 1.2.3.4. і він кожне моє питання пояснював. Якщо були уточнюючі питання, я знову питала. Так певно з місяць з ним спілкувалася. В результаті дуже добре розібралася і вперше в свої 44 роки мені вдалося схуднути і не просто схуднути, а без дискомфорту в голоду. І тепер для мене це не дієта, а спосіб життя назавжди.
Даю справку• сегодня в 10:57
Ответ дляПишу, не читаю
Я йому написала свій вік, ріст, вагу і попросила пояснити про БЖВ, калорійність, норми для мене, приклади харчування і що таке збалансоване правильне харчування.
Потім на основі першої його відповіді, у мене виникали наступні питання і я їх задавала. Прям 1.2.3.4. і він кожне моє питання пояснював. Якщо були уточнюючі питання, я знову питала. Так певно з місяць з ним спілкувалася. В результаті дуже добре розібралася і вперше в свої 44 роки мені вдалося схуднути і не просто схуднути, а без дискомфорту в голоду. І тепер для мене це не дієта, а спосіб життя назавжди.
Потім на основі першої його відповіді, у мене виникали наступні питання і я їх задавала. Прям 1.2.3.4. і він кожне моє питання пояснював. Якщо були уточнюючі питання, я знову питала. Так певно з місяць з ним спілкувалася. В результаті дуже добре розібралася і вперше в свої 44 роки мені вдалося схуднути і не просто схуднути, а без дискомфорту в голоду. І тепер для мене це не дієта, а спосіб життя назавжди.
Як обличчя відреагувало в 44 на таке схуднення ?
Пишу, не читаю• сегодня в 10:59
Ответ дляДаю справку
Як обличчя відреагувало в 44 на таке схуднення ?
Досить непогано. Я очікувала гірше.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
автор
Прибираю щодня
• сегодня в 11:01
Ответ дляПишу, не читаю
Досить непогано. Я очікувала гірше.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Вы молодец
так держать
Пишу, не читаю• сегодня в 11:08
Ответ дляПрибираю щодня
Вы молодец
так держать
Дякую.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
Досить непогано. Я очікувала гірше.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Ви молодець
1
автор
Прибираю щодня
• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Похудеть.
автор
Прибираю щодня
• 2 часа назад
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Я люблю сладкое. И у меня проблема я люблю пиво и вино.
2
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляПрибираю щодня
Я люблю сладкое. И у меня проблема я люблю пиво и вино.
Сначала разберитесь с алкоголизмом.
Алкоголь обычно идёт вместе с закусками. Отсюда лишние калории.
Выбирать надо не состав хлеба, он вполне стабильный. А в общем за день сочетание бжу и кк.
В вашем случае достаточно начать просто с дефицита кк, с бжу потом разберётесь.
Чат вам в помощь. Он уже даже по фото научился анализировать
Алкоголь обычно идёт вместе с закусками. Отсюда лишние калории.
Выбирать надо не состав хлеба, он вполне стабильный. А в общем за день сочетание бжу и кк.
В вашем случае достаточно начать просто с дефицита кк, с бжу потом разберётесь.
Чат вам в помощь. Он уже даже по фото научился анализировать
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
