sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_81
Прибираю щодня• сегодня в 10:40

Пожалуйста помогите как правильно выбирать продукты?

Есть жиры белки углеводы . Как правильно выбирать состав например хлеба,сыр и так далее. Какое должно быть правильное соотношение.
Спасибо 😇
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2
13 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_186
Пенек Возмездия• сегодня в 10:41
1
1/1/4.
dislike 1

anonim_213
Пишу, не читаю• сегодня в 10:46
2
Автор, напишіть в gpt, він і пояснить доступно і меню складе.
Я з ним розібралася з харчуванням і уже схудла на 24 кг
heart 4 face_with_tears_of_joy 1
anonim_188
Додаю напруги• сегодня в 10:48
3
Ответ дляПишу, не читаю
Автор, напишіть в gpt, він і пояснить доступно і меню складе.
Я з ним розібралася з харчуванням і уже схудла на 24 кг
А що конкретно ви писали йому? Свої параметри?
anonim_81
автор Прибираю щодня • сегодня в 10:50
4
Ответ дляПенек Возмездия
1/1/4.
Шо це?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_213
Пишу, не читаю• сегодня в 10:54
5
Ответ дляДодаю напруги
А що конкретно ви писали йому? Свої параметри?
Я йому написала свій вік, ріст, вагу і попросила пояснити про БЖВ, калорійність, норми для мене, приклади харчування і що таке збалансоване правильне харчування.
Потім на основі першої його відповіді, у мене виникали наступні питання і я їх задавала. Прям 1.2.3.4. і він кожне моє питання пояснював. Якщо були уточнюючі питання, я знову питала. Так певно з місяць з ним спілкувалася. В результаті дуже добре розібралася і вперше в свої 44 роки мені вдалося схуднути і не просто схуднути, а без дискомфорту в голоду. І тепер для мене це не дієта, а спосіб життя назавжди.
anonim_62
Даю справку• сегодня в 10:57
6
Ответ дляПишу, не читаю
Я йому написала свій вік, ріст, вагу і попросила пояснити про БЖВ, калорійність, норми для мене, приклади харчування і що таке збалансоване правильне харчування.
Потім на основі першої його відповіді, у мене виникали наступні питання і я їх задавала. Прям 1.2.3.4. і він кожне моє питання пояснював. Якщо були уточнюючі питання, я знову питала. Так певно з місяць з ним спілкувалася. В результаті дуже добре розібралася і вперше в свої 44 роки мені вдалося схуднути і не просто схуднути, а без дискомфорту в голоду. І тепер для мене це не дієта, а спосіб життя назавжди.
Як обличчя відреагувало в 44 на таке схуднення ?
anonim_213
Пишу, не читаю• сегодня в 10:59
7
Ответ дляДаю справку
Як обличчя відреагувало в 44 на таке схуднення ?
Досить непогано. Я очікувала гірше.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
anonim_81
автор Прибираю щодня • сегодня в 11:01
8
Ответ дляПишу, не читаю
Досить непогано. Я очікувала гірше.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Вы молодец так держать
anonim_213
Пишу, не читаю• сегодня в 11:08
9
Ответ дляПрибираю щодня
Вы молодец так держать
Дякую.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.

anonim_62
Даю справку• 2 часа назад
10
Ответ дляПишу, не читаю
Досить непогано. Я очікувала гірше.
Трошки провисло друге підборіддя ( не знаю як правильно називається), но візуально майже не видно, лише на дотик.
Но це дрібниці порівняно з ризиком преддіабету, який мені діагностували.
Ви молодець
heart 1
anonim_81
автор Прибираю щодня • 2 часа назад
11
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Похудеть.
anonim_81
автор Прибираю щодня • 2 часа назад
12
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую.
Яка у Вас мета?
Просто потрібно зрозуміти, що кожна людина індивідуальна ( хтось солодкоїжка, хтось до мучного шаленіє, потрібно знайти свій варіант ( наприклад для набору білка найкраще філе куряче, но я його терпіти не можу, і діпіті мені запропонував філе стегна курки, яке трошки жирніше і менш білкове, но компенсував додатковим творогом і варіантом їсти всі каші без вершкового масла. В результаті я їм улюблене мені м´ясо і БЖВ у мене в нормі.
Я люблю сладкое. И у меня проблема я люблю пиво и вино.
woman_facepalming 2
anonim_85
Малая еще та• 2 часа назад
13
Ответ дляПрибираю щодня
Я люблю сладкое. И у меня проблема я люблю пиво и вино.
Сначала разберитесь с алкоголизмом.
Алкоголь обычно идёт вместе с закусками. Отсюда лишние калории.

Выбирать надо не состав хлеба, он вполне стабильный. А в общем за день сочетание бжу и кк.
В вашем случае достаточно начать просто с дефицита кк, с бжу потом разберётесь.
Чат вам в помощь. Он уже даже по фото научился анализировать
heart 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff