sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_120
Яйцеголовая• 2 часа назад

Ваші підлітки розуміють наскільки важливе навчання?

Моїй 16. Вчиться так собі, мотивації немає , бо хоче повернутися в Україну
Поки не можемо повернутися. Але я переконую, що освіту отримати важливо, хочаб якийсь інститут. Нехай навіть не рейтинговий..
Вона не розуміє
показать весь текст
like 2 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
141 6
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_130
Вумна, аж страшно• 2 часа назад
61
Старший дуже,багато знань,вчився дуже добре,зараз 5 віддалених робіт.Ну поки молодий то хай працює.Меньша посередньо.Ну я все життя вчуся і досягаю,заробляю і заробляю.Мені все щось мало і треба і треба.Відпочити,нова машина,дітям житло і нема кінця і краю.

anonim_130
Вумна, аж страшно• 2 часа назад
62
Ответ дляЯйцеголовая
Ну бо я не збираюся утримувати дві квартири)
Купила і вона знає що може піти жити хоч сьогодні , але я платити за дві квартири не буду.
Надіюсь ви розумієте про що я.
Я про можливість для неї, якої у багатьох немає і може не бути.
Дай Бог.Але як вона засяде з вами,то ще може й будете платити,аби вона пішла.Не доведи звісно
anonim_37
Леді_Капуста• 2 часа назад
63
Дочке 16 - понимает. Сыну 14 - нет
anonim_88
12 галюцинаций• 2 часа назад
64
15.000 евро в год ее школа, конечно она осознает на сколько это важно
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
65
Ответ дляВумна, аж страшно
Дай Бог.Але як вона засяде з вами,то ще може й будете платити,аби вона пішла.Не доведи звісно
Я готова платити поки вона навчається
anonim_200
Тоска в носках• 2 часа назад
66
Ответ дляКаляка маляка
и я не понимаю зачем ’хоть какой-нибудь институт’, расскажите
это образование. при создание резюме это будет дополнительным плюсом. Очень хорошо, когда ребенок четко знает, кем хочет быть. Но не все дети это знают. Получение высшего образования - это дополнительные знания, профессия, время личностного роста и прочее. Дети должны учиться, а не идти вкалывать, особенно девочки. имхо.
Да, много примеров, когда люди добиваются многого и без образования. Но это лишь говорит о их трудолюбии и жизненной мобильности, смекалке. Образование - это всегда дополнительный плюс, а не минус.
anonim_21
Ля-ля-ля• 2 часа назад
67
Ответ дляЯйцеголовая
То краще не вчитися взагалі ?
Вчитися, але знати на кого і на щось потрібне
like 1
anonim_21
Ля-ля-ля• 2 часа назад
68
Ответ дляЯйцеголовая
Я їй пропоную щоб йшла куди хоче, куди ду а бажає. Хоч кудись.
Які предмети шкільні любить?
anonim_200
Тоска в носках• 2 часа назад
69
Ответ дляПампушечка
Освіта щоб була не приносить жодної користі. І яким чином це має допомагати соціалізуватися?
лучше, когда просто школа за плечами и все?
woman_facepalming 1

anonim_43
Рву и мечу• 2 часа назад
70
Нет
anonim_17
Каляка маляка• 2 часа назад
71
Ответ дляТоска в носках
это образование. при создание резюме это будет дополнительным плюсом. Очень хорошо, когда ребенок четко знает, кем хочет быть. Но не все дети это знают. Получение высшего образования - это дополнительные знания, профессия, время личностного роста и прочее. Дети должны учиться, а не идти вкалывать, особенно девочки. имхо.
Да, много примеров, когда люди добиваются многого и без образования. Но это лишь говорит о их трудолюбии и жизненной мобильности, смекалке. Образование - это всегда дополнительный плюс, а не минус.
то есть 5 (плюс минус) лет, потраченных на образование, которое окажется ненужным - это плюс?) про деньги я молчу даже
anonim_200
Тоска в носках• 2 часа назад
72
Ответ дляКаляка маляка
то есть 5 (плюс минус) лет, потраченных на образование, которое окажется ненужным - это плюс?) про деньги я молчу даже
во первых, не везде образование платное. во вторых, это не потраченное время, а время, когда ребенок еще растет и познает себя, решает, чем он хочет заниматься в жизни. а вы считаете, что в 17 закончил школу и все? идти официанткой?
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
73
Ответ дляЛя-ля-ля
Які предмети шкільні любить?
Вона творча людина. Малює, створює мультики прості. Я пропонувала дизайн, маркетинг можливо, ілюстратор, архітектор, ландшафтний дизайн..
Вона навіть тести на проф пригодніть проходила
Дівчинка не тупа, дійсно творча, але не хоче паритися в житті
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
74
Ответ дляКаляка маляка
то есть 5 (плюс минус) лет, потраченных на образование, которое окажется ненужным - это плюс?) про деньги я молчу даже
Ви абсолютно не розумієте різницю ?
anonim_50
Мне без сахара• 2 часа назад
75
Жодна дитина не буде вчитися просто заради любові до процесу. Потрібна мета, ціль, або просто розуміння навіщо...Що було у нас: донька категорично не хотіла вчитися чи щось робити руками теж, творчих здібностей нема. Вона не відмовлялася, просто погоджувалася, що да, треба і нічого не робила, сиділа в мережі... Фізично працювати ліньки? Ок, тоді треба мозгами. Який предмет подобається? Ага, математика... От її і вчим, не розумієш сама - підключаємо репетитора. Англійська - за замовчуванням, це база. Не виходить, не має системи - підключаєм репетитора. Ким можна працювати з хорошою математикою і англ, і щоб мінімум фізичних зусиль? Сіли, перебрали варіанти... Я взагалі відчепилася від шкільних предметів, а математику і англ контролювала жорстко. Пізніше спробували курси професійного спрямування, зацікавило, пішло легко. Наступні курси попросила вже сама.... Зараз студентка, вчиться на ІТ))) І дуже дивується, чого в цю сферу йдуть люди, яким це не цікаво, які вступали аби вступити, аби було, а потім ниють... Шкільні оцінки в підсумку були 8-9, а нмт з двох потрібних предметів по 200, бо вона знала, навіщо їй це. Я тоді пережила знатну ломку: як це так, вчити тільки 2 предмети і забити на інші. Чи практично не читати художньої літератури.
anonim_123
Госпожа Белладонна• 2 часа назад
76
Ответ дляЯйцеголовая
Ми теж не в Україні
Я вас розумію. Ще й коли дитина так і не адаптувалась в чужій країні. Ми у Британії. І тут без освіти тяжко. Вона розуміє, що все життя офіціантом чи прибиральником не хоче бути. Або потрібні знайомства, яких тут точно не має. Навіть, якщо повертатися в Україну, то що буде робити.... Закінчила тільки 9 класів укр.школи. Тому час вчитися, потрібно цим скористатись.
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
77
Ответ дляМне без сахара
Жодна дитина не буде вчитися просто заради любові до процесу. Потрібна мета, ціль, або просто розуміння навіщо...Що було у нас: донька категорично не хотіла вчитися чи щось робити руками теж, творчих здібностей нема. Вона не відмовлялася, просто погоджувалася, що да, треба і нічого не робила, сиділа в мережі... Фізично працювати ліньки? Ок, тоді треба мозгами. Який предмет подобається? Ага, математика... От її і вчим, не розумієш сама - підключаємо репетитора. Англійська - за замовчуванням, це база. Не виходить, не має системи - підключаєм репетитора. Ким можна працювати з хорошою математикою і англ, і щоб мінімум фізичних зусиль? Сіли, перебрали варіанти... Я взагалі відчепилася від шкільних предметів, а математику і англ контролювала жорстко. Пізніше спробували курси професійного спрямування, зацікавило, пішло легко. Наступні курси попросила вже сама.... Зараз студентка, вчиться на ІТ))) І дуже дивується, чого в цю сферу йдуть люди, яким це не цікаво, які вступали аби вступити, аби було, а потім ниють... Шкільні оцінки в підсумку були 8-9, а нмт з двох потрібних предметів по 200, бо вона знала, навіщо їй це. Я тоді пережила знатну ломку: як це так, вчити тільки 2 предмети і забити на інші. Чи практично не читати художньої літератури.
Дякую що поділишся досвідом.
Я взагалі ніколи не переймалася за навчання
Вона Завжи вчилася нормально , тому мене не хвилювало це
Зараз думаю що мабуть трубу було нажимати з дитинства на неї
anonim_169
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
78
Уже да, как побывала на практике в приличной фирме. А при этом сейчас она работает на подработки так там пекло. Поэтому сквзвлв ,что хочет учится дальше по колледж
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
79
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я вас розумію. Ще й коли дитина так і не адаптувалась в чужій країні. Ми у Британії. І тут без освіти тяжко. Вона розуміє, що все життя офіціантом чи прибиральником не хоче бути. Або потрібні знайомства, яких тут точно не має. Навіть, якщо повертатися в Україну, то що буде робити.... Закінчила тільки 9 класів укр.школи. Тому час вчитися, потрібно цим скористатись.
Ми теж жили в Британії. А Ексетері. Згадую дуже з приємністю,

anonim_17
Каляка маляка• 2 часа назад
80
Ответ дляТоска в носках
во первых, не везде образование платное. во вторых, это не потраченное время, а время, когда ребенок еще растет и познает себя, решает, чем он хочет заниматься в жизни. а вы считаете, что в 17 закончил школу и все? идти официанткой?
если к концу школы ты не понимаешь чем заниматься в ближайшие хотя бы лет 5 - то да, лучше идти условной официанткой, параллельно ’нащупывая’ сферы, где ты хочешь себя попробовать
anonim_17
Каляка маляка• 2 часа назад
81
Ответ дляЯйцеголовая
Ви абсолютно не розумієте різницю ?
между чем и чем
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
82
Ответ дляКаляка маляка
между чем и чем
Хуй і палка
Господи прости
anonim_91
Приму в дар• 2 часа назад
83
я сама не розумію для чого воно важливе
anonim_58
Пампушечка• 2 часа назад
84
Ответ дляТоска в носках
лучше, когда просто школа за плечами и все?
Коли людина займається улюбленою справою
heart 1
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
85
Ответ дляПриму в дар
я сама не розумію для чого воно важливе
Ким ви працюєте?
Розвиток мислення, вищі зарплати, освіта вища дає більше варіантів, карʼєру будувати легше , можливостей більше .
Звісно вища освіта не гарантує успіху, але це спосіб збільшити кількість можливостей у майбутньому. Відмовитися від освіти легко, а повернутися й отримати її через 10–15 чи навіть 20 років вже дуже складно
anonim_200
Тоска в носках• 2 часа назад
86
Ответ дляПампушечка
Коли людина займається улюбленою справою
это если подросток знает, чем хочет заниматься. автор пишет, что дочь не хочет работать и не хочет учиться. ребенок еще не созрел.
woman_facepalming 1
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
87
Ответ дляПампушечка
Коли людина займається улюбленою справою
Якою? У 16 в. Вже знали що будете все життя займатися улюбленою справою ?
anonim_120
автор Яйцеголовая • 2 часа назад
88
Ответ дляТоска в носках
это если подросток знает, чем хочет заниматься. автор пишет, что дочь не хочет работать и не хочет учиться. ребенок еще не созрел.
Вона так і каже, я знаю що треба але не хочу
anonim_17
Каляка маляка• 1 час назад
89
Ответ дляЯйцеголовая
Хуй і палка
Господи прости
сколько у вас там образований и языков в багаже, напомните?
и как вам это помогает донести свою мысль?))
like 1
anonim_200
Тоска в носках• 1 час назад
90
Ответ дляЯйцеголовая
Вона так і каже, я знаю що треба але не хочу
в вашем случае только жестко ставить условие - или учиться идешь, или работать. кормить я тебя просто так не буду. и все.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff