sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Техника
anonim_214
Українка Маша• 2 часа назад

Пральна машина-автомат.Чи хтось

знає про таке,щоб підключить її у селі,де є центральний водопровід,але вода лише в колонці у дворі? Питання,куди зливатиметься вода,- то інше.
woman_facepalming 3
69 5
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_160
Знаю бакси• 2 часа назад
1
Провести воду в будинок
like 8 woman_facepalming 1 heart 1

anonim_94
Конфиденциальность• 2 часа назад
2
Есть автомат сзади с баком для воды, туда заливаете воду самостоятельно.
like 8 woman_facepalming 1
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
3
Ответ дляЗнаю бакси
Провести воду в будинок
A каналізації не треба?
woman_facepalming 2
anonim_160
Знаю бакси• 2 часа назад
4
Ответ дляУжгород
A каналізації не треба?
Якщо є центральний водопровід то відповідно є центральна каналізація.
Або септик, як у тих хто протягнув воду в будинок з скважини.
Вам хіба це не відомо?
like 1
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
5
Ответ дляУжгород
A каналізації не треба?
Це може бути вигрібна яма. Куди з машинки буде виливатись, в яму.
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
6
Ответ дляКонфиденциальность
Есть автомат сзади с баком для воды, туда заливаете воду самостоятельно.
Цікаво, що за недоколисане вже схопилось за голівку бо-бо під Вашим постом?
woman_facepalming 3 like 1
anonim_47
Диви яка я пава!• 2 часа назад
7
Ответ дляВорожу на каві
Це може бути вигрібна яма. Куди з машинки буде виливатись, в яму.
Та не умные люди на дорогу сливают)))
face_with_tears_of_joy 2
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
8
Ответ дляДиви яка я пава!
Та не умные люди на дорогу сливают)))
Не знаю, я такого не спостерігала ні разу.
heart 1
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
9
Ответ дляЗнаю бакси
Якщо є центральний водопровід то відповідно є центральна каналізація.
Або септик, як у тих хто протягнув воду в будинок з скважини.
Вам хіба це не відомо?
Мені багато чого відомо, в тому числі і те, що центральний водопровід абсолютно не значить, що є вуличні розводки. Аналогічно і про каналізацію
like 3

anonim_94
Конфиденциальность• 2 часа назад
10
Ответ дляУжгород
Цікаво, що за недоколисане вже схопилось за голівку бо-бо під Вашим постом?
Не звертайте увагу, люди різні, є неграмотні.
like 2
anonim_160
Знаю бакси• 2 часа назад
11
Ответ дляДиви яка я пава!
Та не умные люди на дорогу сливают)))
В кожного є яма, яку викачує машина або септик.
Але якщо є вода центральна то каналізація теж є.
Просто потрібно підвести до будинку
woman_facepalming 1
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
12
Ответ дляВорожу на каві
Це може бути вигрібна яма. Куди з машинки буде виливатись, в яму.
Та так.... а звідти - сусідам в криниці або колонки
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
13
Ответ дляУжгород
Та так.... а звідти - сусідам в криниці або колонки
Чого раптом? Для цього є норми відповідні про розташуванню
like 2
anonim_160
Знаю бакси• 2 часа назад
14
Ответ дляУжгород
Мені багато чого відомо, в тому числі і те, що центральний водопровід абсолютно не значить, що є вуличні розводки. Аналогічно і про каналізацію
Як не означає? Ці труби йдуть паралельно.
По вулиці точно, все інше за кошти мешканців
woman_facepalming 2
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
15
Ответ дляДиви яка я пава!
Та не умные люди на дорогу сливают)))
.... або в канаву вуличну... а особливо обдаровані вкопують 3-5 кілець, засипають туди пару тачок шутру чи щебеню і гордо це називають септиком
woman_facepalming 4
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
16
Ответ дляУжгород
.... або в канаву вуличну... а особливо обдаровані вкопують 3-5 кілець, засипають туди пару тачок шутру чи щебеню і гордо це називають септиком
А куди люди мають дівати відходи своєї життєдіяльності де немає центральної каналізації? Варіанти накидайте.
like 1
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
17
Ответ дляЗнаю бакси
Як не означає? Ці труби йдуть паралельно.
По вулиці точно, все інше за кошти мешканців
А отак. Поцікавтесь далі своєї вулиці чи населеного пункту, дізнаєтесь багато нового)))
woman_facepalming 2 like 1
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
18
Ответ дляВорожу на каві
А куди люди мають дівати відходи своєї життєдіяльності де немає центральної каналізації? Варіанти накидайте.
Локальні очисні, а не отруювати водоносні шари і насичувати відходами грунти.
Або герметичний скептик
Але ж то тоді доведеться щомісяця або й двічі в місяць викачувати, грошей шкода, правда?
woman_facepalming 1
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
19
Ответ дляУжгород
.... або в канаву вуличну... а особливо обдаровані вкопують 3-5 кілець, засипають туди пару тачок шутру чи щебеню і гордо це називають септиком
Як вам страшну річ зараз напишу, людей хоронять на 2.5-3 метра це менше ніж вигрібна яма і небезпечніше. Ви що пропонуєте робити?
like 2 woman_facepalming 2

anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
20
Ответ дляУжгород
Локальні очисні, а не отруювати водоносні шари і насичувати відходами грунти.
Або герметичний скептик
Але ж то тоді доведеться щомісяця або й двічі в місяць викачувати, грошей шкода, правда?
Які саме локальні очисні в селах? Хто їх будуватиме? За які кошти?
like 1
anonim_160
Знаю бакси• 2 часа назад
21
Ответ дляУжгород
А отак. Поцікавтесь далі своєї вулиці чи населеного пункту, дізнаєтесь багато нового)))
Так це не нове.
Жоден водоканал не буде підводити централізовано воду, як в автора без труб на каналізація. Це я про центральну трубу пишу.
Далі або яма чи скептик або підвід до будинку центральної каналізації
face_with_tears_of_joy 1
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
22
Ответ дляУжгород
Локальні очисні, а не отруювати водоносні шари і насичувати відходами грунти.
Або герметичний скептик
Але ж то тоді доведеться щомісяця або й двічі в місяць викачувати, грошей шкода, правда?
Верхню воду взагалі не можна використовувати для їжі. В мене свердловина 90 метрів. Хто вам особисто заважає зробити те саме?
like 2
anonim_21
Успокойся_Успокойся• 2 часа назад
23
Специально есть стиралки с баком у горение, я такую себе на дачу купила
like 1
anonim_210
Ворожу на каві• 2 часа назад
24
Ответ дляУжгород
Локальні очисні, а не отруювати водоносні шари і насичувати відходами грунти.
Або герметичний скептик
Але ж то тоді доведеться щомісяця або й двічі в місяць викачувати, грошей шкода, правда?
Ви бачили ціни на герметичний септики, чи ви їх продаєте? Де люди з сіл візьмуть на них гроші і на віткачку. Вмикайте мозок. І навіть якщо 10 чоловік їх зробить, а поруч ні то який сенс в тому? І ще питання, ви знаєте куди виливає приватна гамнокачка ті відходи?
like 2 woman_facepalming 1
anonim_36
Федорино Горе• 2 часа назад
25
Автор, и как вы до 2026 года стирали? Руками в речке? В украинском селе? Такого быть не может. Сарказм
anonim_214
автор Українка Маша • 2 часа назад
26
Люди,будь ласка,прочитайте моє питання і дайте відповідь на нього!)) якщо зустрічались з таким.
anonim_181
АсобеннАя• 2 часа назад
27
Ответ дляДиви яка я пава!
Та не умные люди на дорогу сливают)))
да, было такое. шлангочка как раз под уклон выведена и дальше оно течет себе свободно. зимой там по морозу пройти ср@ка
like 1 woman_facepalming 1
anonim_21
Успокойся_Успокойся• 2 часа назад
28
Ответ дляУкраїнка Маша
Люди,будь ласка,прочитайте моє питання і дайте відповідь на нього!)) якщо зустрічались з таким.
https://bt.rozetka.com.ua/ua/gorenje-wnhpi72scsirv...
woman_facepalming 1
anonim_36
Федорино Горе• 2 часа назад
29
Ответ дляВорожу на каві
Як вам страшну річ зараз напишу, людей хоронять на 2.5-3 метра це менше ніж вигрібна яма і небезпечніше. Ви що пропонуєте робити?
Їх же не у дворі хоронять, і не поруч з городами
anonim_46
Ужгород• 2 часа назад
30
Ответ дляВорожу на каві
Як вам страшну річ зараз напишу, людей хоронять на 2.5-3 метра це менше ніж вигрібна яма і небезпечніше. Ви що пропонуєте робити?
Людей хоронити на кладовищах, ділянки під які враховуючи в першу чергу рівень і напрямок течії водоносних шаріа. Нуне позортесь тут своєю тупість і не намагайтесь виправдати власне свинство. Пропоную те, що вже давно запроваджено в цивілізованому світі: не маєш грошей на безпечну утилізацію продуктів своєї житєєдіяльності, значить обходишся без того, що їх поодукує. А то навчились пускати своє г*** сусідам, ще й виправдовуєтесь
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff