Знову я і сз:)

Вже створювала тут теми, з питанням чому мені не пишуть чоловіки після першого побачення. Дівчата стільки версій накидали, і душніла, і на лобі написано хочу заміж, але причина банальна - некрасива, не приваблива. От і все, от і всі причини насправді. Хто б там що не казав, але якщо ти красотка в його очах, то будь ти хоч нецікавою, хоч тупою, хоч ще якоюсь там. Тебе хотітимуть, з тобою шукатимуть зустрічей. При тому не приваблива - не в жіночому розумінні (можна стрижка, губи брови, доглянута фігура) а в чоловічому - несимпатична природньо. Тому висновок, не колупайтися в собі - що ти там щось не те сказала, не так подивилися чи ще щось. Якщо сподобалася зовньошньо- то їм взагалі пофіг що ти там кажеш, і що у вас на лобі написано) Прийшлося створити фейковий аккаунт на сз і таки виписати в чому була справа невдалого побачення:) це було не так швидко ц легко, але хто шукає знайде. Додаю скрін і корявий переклад скріна для тих хто не зрозуміє. Там багато ще всього але не можу розказати все відразу, і так накатала, а буде взагалі простинь
16 4
Невгамовна сила 26 апреля в 13:25
Вы не просто душнила, а душнила в квадрате
39 8
Звожу з розуму 26 апреля в 13:27
Ответ дляНевгамовна сила
Вы не просто душнила, а душнила в квадрате
Даааа, первое, что я подумала, читая скрин))
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:27
Добавлю, тим хто писав про шлак на сз, і про те що самі збочинці пишуть з непристойними пропозиціями - зробіть експеримент, вставте фотки реально красивої молодої дівчини, і ви сильно здивуєтеся, скільки молодих, симпатичних, цікавих чоловіків є на сз.Їх багато, але вони ’єсть та не про нашу честь’. Якщо вам здається, що ви красива, але ніхто нормальний не пише - повірте, вам здається.
Лівий Локіть 26 апреля в 13:27
’Тому висновок, не колупайтися в собі’😂
Это прям про вас, ага
3 2
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:28
Ответ дляНевгамовна сила
Вы не просто душнила, а душнила в квадрате
Ну, але на побаченнях я цього не показую) це на анонімному форумі можу видалити всьо шо в мене в голові
Фісташкова кава 26 апреля в 13:28
Ответ дляПрагматик флегма
Добавлю, тим хто писав про шлак на сз, і про те що самі збочинці пишуть з непристойними пропозиціями - зробіть експеримент, вставте фотки реально красивої молодої дівчини, і ви сильно здивуєтеся, скільки молодих, симпатичних, цікавих чоловіків є на сз.Їх багато, але вони ’єсть та не про нашу честь’. Якщо вам здається, що ви красива, але ніхто нормальний не пише - повірте, вам здається.
Свои комплексы оставляйте при себе)
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:28
Ответ дляЛівий Локіть
’Тому висновок, не колупайтися в собі’😂
Это прям про вас, ага
Так я про себе й написала
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:29
Ответ дляФісташкова кава
Свои комплексы оставляйте при себе)
Ну не вірите не треба) якщо вам так хочеться обманюватися, то ради бога
1 1
Зрадорозганячка 26 апреля в 13:29
Иностранцы..)
Он очень корректный.
Автор, а у вас не так? Если внешне мужчина вам не очень, разве вы продолжите встречаться?
Лівий Локіть 26 апреля в 13:30
Ответ дляПрагматик флегма
Добавлю, тим хто писав про шлак на сз, і про те що самі збочинці пишуть з непристойними пропозиціями - зробіть експеримент, вставте фотки реально красивої молодої дівчини, і ви сильно здивуєтеся, скільки молодих, симпатичних, цікавих чоловіків є на сз.Їх багато, але вони ’єсть та не про нашу честь’. Якщо вам здається, що ви красива, але ніхто нормальний не пише - повірте, вам здається.
Кто вам вбил эту дичь в голову? Комплексы, которые вы даже оправдываете и укачиваете, напевая им колыбельную
Фісташкова кава 26 апреля в 13:30
Ответ дляПрагматик флегма
Ну не вірите не треба) якщо вам так хочеться обманюватися, то ради бога
Хто ж вас так обидел, шо вы считаете себя страшной
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:31
Ответ дляЗрадорозганячка
Иностранцы..)
Он очень корректный.
Автор, а у вас не так? Если внешне мужчина вам не очень, разве вы продолжите встречаться?
Все так:) обідно лише що я стараюсь, слідкую за собою і все таке, але хоча б трохи симпатичним чоловікам не подобаюсь. Це звичайно не їх вина)
АгатаХристя 26 апреля в 13:33
Ответ дляПрагматик флегма
Добавлю, тим хто писав про шлак на сз, і про те що самі збочинці пишуть з непристойними пропозиціями - зробіть експеримент, вставте фотки реально красивої молодої дівчини, і ви сильно здивуєтеся, скільки молодих, симпатичних, цікавих чоловіків є на сз.Їх багато, але вони ’єсть та не про нашу честь’. Якщо вам здається, що ви красива, але ніхто нормальний не пише - повірте, вам здається.
Спасибо, обнадежили)
Не против 26 апреля в 13:34
Кошмар . Тетка так хочет заморского принца охомутать , что бежит за ним месяцами чтоб узнать почему не понравилась. Не позорьтесь . Вы мало того что не привлекательная еще и душная
6 2
АгатаХристя 26 апреля в 13:35
Ответ дляПрагматик флегма
Все так:) обідно лише що я стараюсь, слідкую за собою і все таке, але хоча б трохи симпатичним чоловікам не подобаюсь. Це звичайно не їх вина)
Может просто под анонимом вы с ними общаетесь более расслабленно? Не думаете что писать, а в своей анкете боитесь?
Вам телефонограмма 26 апреля в 13:37
вы в Ирландии ?
Таро Христина 26 апреля в 13:37
Треба почитати, зануритися у вашу тему, а часу нема. Залишки на потім. Цікаво.
барабанщица 26 апреля в 13:39
Я в таких случаях наблюдаю за другими парами и вижу - ну вот она не эталон красоты, но вышла же замуж, значит и на меня найдётся любитель))
Лика-прилипка 26 апреля в 13:40
Ответ дляПрагматик флегма
Ну, але на побаченнях я цього не показую) це на анонімному форумі можу видалити всьо шо в мене в голові
Ви таким сором в цьому діалозі написали. Такий ви й показуєте на побаченнях. Стиль - white trash. Може, треба етики повчитись.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:40
Ответ дляНе против
Кошмар . Тетка так хочет заморского принца охомутать , что бежит за ним месяцами чтоб узнать почему не понравилась. Не позорьтесь . Вы мало того что не привлекательная еще и душная
З українцями те саме. Я може і неприваблива і душна, а ви взагалі з чорною злобою всередині, вишукуєте кого б образити побольніше, гірше за це не придумаєш.
7 4
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:41
Ответ дляАгатаХристя
Может просто под анонимом вы с ними общаетесь более расслабленно? Не думаете что писать, а в своей анкете боитесь?
В моїй анкеті все нормально, я пишу про побачення вживу.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:41
Ответ дляВам телефонограмма
вы в Ирландии ?
Ні
Лика-прилипка 26 апреля в 13:42
Ответ дляПрагматик флегма
Все так:) обідно лише що я стараюсь, слідкую за собою і все таке, але хоча б трохи симпатичним чоловікам не подобаюсь. Це звичайно не їх вина)
Внутрішньо треба розвиватись. Вам дуже не вистачає.
Блискавична 26 апреля в 13:42
Ви причепилися до зовнішності, хоча вам чітко кажуть, що людина в цілому не викликала захоплення. Я як жінка теж ходила на зустрічі з чоловіками, які не виявлялися привабливими для мене, от не моя людина, і це зрозуміло одразу на першому побаченні, і справа не у зовнішності. При цьому у когось іншого та сама людина може викликати зовсім інші почуття. Шукайте свою людину, не підігрівайте свої комплекси висновками, що якщо ви не подобаєтеся всім підряд, то це щось не так з обличчям або вагою. Все може бути так, але різні темпераменти, цінності, інтереси тощо.
viter33 26 апреля в 13:44
Ответ длябарабанщица
Я в таких случаях наблюдаю за другими парами и вижу - ну вот она не эталон красоты, но вышла же замуж, значит и на меня найдётся любитель))
На жаль, не завджи спрацьовує
Коли вчишся/працюєш з людиною - то знаєш її характер, манери поведінки, інші позитивні риси,.... і навіть не красуня може дуже привабити поведінкою
А на с.з. перше враження формується виключно по фото - тій, яка не сподобалася візуально - навіть писати не будуть
Ласкове телятко 26 апреля в 13:42
Рассказываю, все здесь ищут chemistry. Если химии нет с первого раза, второго не будет. Вы понимаете, насколько мала вероятность химии с первого раза? Все хотят влюбиться, бабочек в животе. Поэтому это не совсем о вас, это о том, что вы не зацепили.
По моему опыту, меня из 10 человек за последние 2 мес зацепил 1. При этом абсолютно все нравились по фото и переписке.
Так что- целуйте лягушек чтобы найти своего принца.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:43
Ответ длябарабанщица
Я в таких случаях наблюдаю за другими парами и вижу - ну вот она не эталон красоты, но вышла же замуж, значит и на меня найдётся любитель))
На мене теж є любителі, але вони мені не подобаються ( такі дядьки вплоть до грязі під нігтями - ну це образно). Звичайно, якби я просто хотіла заміж, за будь кого, то і вийшла б, виходять і гірші за мене. Короче завищена планка)
Доставучая 26 апреля в 13:43
Автор! У вас фото не соответствуют реальности? Ставьте фото обычные, идеально на которых вы даже хуже. Тогда не будет такого. Я тоже сидела на сайтах знакомств, много типа симпатичных, но это не факт...так что делайте ставку на честность
Біток чи ефір? 26 апреля в 13:43
Ответ дляПрагматик флегма
Все так:) обідно лише що я стараюсь, слідкую за собою і все таке, але хоча б трохи симпатичним чоловікам не подобаюсь. Це звичайно не їх вина)
Ну все. Знайшли причину. Шукайте квазімодо - дідуся :)))
Вам би до психолога. Бо причина не в зовнішності. Ви не доллар, щоб подобатись всім мужчинам. Цьому не сподобались, іншому сподобаєтесь. Тим більше він і не пише, що ви страшна чи щось таке. Просто не його людина. І швидше за все це не зовнішність, а ваша душність і комплекси, це відчувається в спілкуванні.
Мій хлопець як розказував яких жінок зустрічав на СЗ, то розумію що адекватних там не багато. Було що і плакали на першому побаченні, що ревнували акурат після першого побачення. Звинувачували на рівному місці. Так що реально, купа не зовсім адекватних жінок там також.
автор Прагматик флегма 26 апреля в 13:44
Ответ дляЛика-прилипка
Ви таким сором в цьому діалозі написали. Такий ви й показуєте на побаченнях. Стиль - white trash. Може, треба етики повчитись.
В чому саме сором? Вам настільки важко навіть допустити думку що жінка може бути непривабливою?) це так боляче визнавати?