Пупс• 17 января 2023
Хумана де кращий вибір
Останній рік купую дитячий одяг в Хумані. Чекаю цих цін де все по 56-40 грн і тд.
Завжди ходила на Лівобережній і Дарниці. А сьогодні випадково зайшла на Васильківській і мені здалося що там кращий вибір дитячих речей. Купила сину джинси утеплені, шо для мене шок, бо я постійно моніторю Хумани біля мене і штани нормальні 128 розміру на хлопця ще ні разу не бачила. Також там реглани і тд, також здалося що кращий вибір.
Питання ось в чому, виявляється є магази де кращий/гірший асортимент чи це мені так здалося і повезло? Може підскажите в яку Хумана варто ще зайти для порівняння..
Завжди ходила на Лівобережній і Дарниці. А сьогодні випадково зайшла на Васильківській і мені здалося що там кращий вибір дитячих речей. Купила сину джинси утеплені, шо для мене шок, бо я постійно моніторю Хумани біля мене і штани нормальні 128 розміру на хлопця ще ні разу не бачила. Також там реглани і тд, також здалося що кращий вибір.
Питання ось в чому, виявляється є магази де кращий/гірший асортимент чи це мені так здалося і повезло? Може підскажите в яку Хумана варто ще зайти для порівняння..
Советничаю тут• 17 января 2023
Ответ дляБелочкой зови
повезло
Секонд це вообще класнюча гра, називається лотерея)
Секонд це вообще класнюча гра, називається лотерея)
100%
1
На иголках• 17 января 2023
Просто повезло. Я раньше ходила на дарнице, мне тоже казалось что там хороший выбор детского. На Троещине захожу в разные, раз на раз не приходится.
1
люблю_тортики• 17 января 2023
Я дуже сильно не порівнювала, але захожу в Хуману саме на М. Васильківська і на Голосіївському пр-ті-дитячих речей багато гарних бачила.
1
Помидорина• 17 января 2023
Мені Баул більше подобається, ніж Хумана. Там в четвер, п´ятницю можна задешево шикарні речі придбати.
1
Не стесняюсь• 17 января 2023
Ответ дляПомидорина
Мені Баул більше подобається, ніж Хумана. Там в четвер, п´ятницю можна задешево шикарні речі придбати.
який саме?
1
автор
Пупс
• 17 января 2023
Ответ дляПомидорина
На Позняках ходжу.
Завтра там буду, зайду гляну. Дякую
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу