sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Заказы и СП
anonim_164
Пупс• 17 января 2023

Хумана де кращий вибір

Останній рік купую дитячий одяг в Хумані. Чекаю цих цін де все по 56-40 грн і тд.
Завжди ходила на Лівобережній і Дарниці. А сьогодні випадково зайшла на Васильківській і мені здалося що там кращий вибір дитячих речей. Купила сину джинси утеплені, шо для мене шок, бо я постійно моніторю Хумани біля мене і штани нормальні 128 розміру на хлопця ще ні разу не бачила. Також там реглани і тд, також здалося що кращий вибір.
Питання ось в чому, виявляється є магази де кращий/гірший асортимент чи це мені так здалося і повезло? Може підскажите в яку Хумана варто ще зайти для порівняння..
8 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
anonim_101
Белочкой зови• 17 января 2023
1
повезло
Секонд це вообще класнюча гра, називається лотерея)
heart 3

anonim_131
Советничаю тут• 17 января 2023
2
Ответ дляБелочкой зови
повезло
Секонд це вообще класнюча гра, називається лотерея)
100%
heart 1
anonim_143
На иголках• 17 января 2023
3
Просто повезло. Я раньше ходила на дарнице, мне тоже казалось что там хороший выбор детского. На Троещине захожу в разные, раз на раз не приходится.
heart 1
anonim_92
люблю_тортики• 17 января 2023
4
Я дуже сильно не порівнювала, але захожу в Хуману саме на М. Васильківська і на Голосіївському пр-ті-дитячих речей багато гарних бачила.
heart 1
anonim_163
Помидорина• 17 января 2023
5
Мені Баул більше подобається, ніж Хумана. Там в четвер, п´ятницю можна задешево шикарні речі придбати.
heart 1
anonim_199
Не стесняюсь• 17 января 2023
6
Ответ дляПомидорина
Мені Баул більше подобається, ніж Хумана. Там в четвер, п´ятницю можна задешево шикарні речі придбати.
який саме?
heart 1
anonim_163
Помидорина• 17 января 2023
7
Ответ дляНе стесняюсь
який саме?
На Позняках ходжу.
heart 2
anonim_164
автор Пупс • 17 января 2023
8
Ответ дляПомидорина
На Позняках ходжу.
Завтра там буду, зайду гляну. Дякую
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff