18 ноября 2023

Завела цвіркунів для ящірки. Як прибирати в іх контейнері?

Закакали все((( сидять на коробці з під яєць. Кожного руками забрати звідти?
Цікавий писочок 18 ноября 2023
Нк так, а коробку міняти.
Борисфенка 18 ноября 2023
А чим ви їх годуєте?
Ух яка ж Я 18 ноября 2023
А яка у вас ящірка? Покажіть) теж дивлюся на них. Легкі в догляді? Вона на руки іде взагалі?
ЗновЗдоров 18 ноября 2023
В рот не ложи 18 ноября 2023
Не ,ну я конечно понимаю, что везде нужен порядок ,но убирать за кормом это что-то на грани
Акукарача 18 ноября 2023
Вы маете перемістити їх в гарненький контейнер з квітками , насипати туди цікавинок , листочків ,травички висадити ( як ото котам садять ) аби їх кончина не була така печальна
Сколько_мне_лет? 18 ноября 2023
Ответ дляАкукарача
Вы маете перемістити їх в гарненький контейнер з квітками , насипати туди цікавинок , листочків ,травички висадити ( як ото котам садять ) аби їх кончина не була така печальна
Потім доведеться ще і цвіркунам корм купувати)
автор Масяня Я 18 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Потім доведеться ще і цвіркунам корм купувати)
Та вже є) я ж годую їх, то і серуть(((
Капуста Маша 19 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Та вже є) я ж годую їх, то і серуть(((
Заморозить. И завести блаптику, если хочется живое. Будете перемещать сверчков - разбегутся по квартире.