21 ноября 2023

Київ. Репетитор з математики та англійської

Доброго дня. Шукаю дитині гарного репетитора з англійської та математики . Наші вчителя нажаль поїхали і більш з нами займатися не можуть. Шукаю онлайн або офлайн . Головне щоб були гарні вчителя і давали добрі знання і дитина була зацікавлена займатися . Прошу у кого є провірені і Ви задоволенні успіхами поділіться контактами . У нас 5 клас .
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 21 ноября 2023
Пишите сколько хотите платить в час и время занятий. Так быстрее найдете
3 1
автор Ms. Любмая жена 21 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Пишите сколько хотите платить в час и время занятий. Так быстрее найдете
Вам немає чим зайнятися?
Такі питання я буду обговорювати з вчителями особисто !
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 21 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Вам немає чим зайнятися?
Такі питання я буду обговорювати з вчителями особисто !
Удалено администрацией...
автор Ms. Любмая жена 21 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Удалено администрацией...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 21 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Бан
Анна -f6dd 21 ноября 2023
Здравствуйте, напишите номер математика
Анна -f6dd 22 ноября 2023
Напишите в личку,номер дам
Анатолийчипс 22 ноября 2023
Я брав тут buki.com.ua/ але дати контакт не знаю чи зможу, бо брав ще для старшого сина давно, напишу вам в особисті якщо знайду
Marisya81 24 ноября 2023
Добрий день.
Я працюю вчителем в школі та репетитором математики.
Стаж роботи репетитором 22 роки.
Вартість уроку 350 грн.
Якщо зацікавить, пишіть в особисті повідомлення.
Працюю онлайн