Таке питання, донці 18 серпня буде 6,як на мене вона ще не готова до школи.Як ви визначилися що ваші дитині вже час в школу,вґа якщо лишалися в садку то треба знову писати заяву реєструватися чи як домовилися,бо в нас випуск в цьому році
Язикувата Хвеська• 16 апреля в 21:34
Ответ дляПосле 18
и шо?
Если решит быть врачом то карьеру начнет делать только к 30. Самый активный возраст будет практически позади
Язикувата Хвеська• 16 апреля в 21:35
Ответ дляКукусик
Інші пріоритети. Людина у 19 років має геть інші потреби, ніж у 17. Недарма 18 це повноліття. Саме у цей час людина дорослішає, розуміє чого хоче у житті, у неї з´являються інші інтереси, інші пріоритети. Навіть у 18 важко сидіти вчитися. В 19 це нереально. У 19 молодь активно бігає по побаченням, тусується по компаніям, але дуже активне соціальне життя. Ніяке зно сюди просто не впишеться. Це рівносильно що зараз студента, який закінчує 2 курс, примусити готуватися до зно)
В як потім вчитися у ВНЗ? На першому курсі ще вчитися треба. А це вже 19-20 років. Нереально.
Во многих странах совершеннолетие в 20-21 год
Кукусик• 16 апреля в 21:37
Ответ дляЧорнобаївка
У особових справах дітей є копії свідоцтв про народження.
Класний керівник за час, поки ’веде’ клас, постійно заповнює зведені таблички із датами народження і ці звіти скидає заступнику директора.
Щоб Ви знали, навіть дані про зріст/вагу регулярно збираються і потім зберігаються у медсестри.
Ви були неуважні. Я не писала про здібності. Я писала про проблеми із навчанням.
Навіть дуже здібна дитина не завжди може після 8 уроків ефективно зробити домашку на завтра.
Буває, що діти виснажуються і починають хворіти.
Тим більше, що зараз і так вони не завжди можуть виспатися через тривоги.
На живому прикладі - хлопчик часто хворів, по 2-3 тижні на місяць. Коли кинув гурток, який був тричі на тиждень по годині плюс година на дорогу, хворіти став набагато менше.
І це не дурна дитина, середній бал табеля 10,2 у нього.
А предметних ваш звідки знає дати народження дітей? Він ходить до заступника директора консультуватися хто коли народився? Чи як він зробив кореляцію ’рання дитина=проблеми у математиці’?
На пів ставки• 16 апреля в 21:38
У всіх садочках з дітьми проводять співбесіду щодо готовності до школи,в нас тільки одна дитина була не готова,ну там дійсно було видно,ні одна з мам,з якими спілкуємось,не пожалкувала,що повели в 6-6.5) при тому що в садку останній рік дітей не навчили писати і читати,в школі через пару місяців діти вже писали і читали і це без якихось нагрузок)
Чорнобаївка• 16 апреля в 21:39
Ответ дляЯзикувата Хвеська
У Великобританії ще досить часто молодь рік після школи працює, лише потім вступає до вишу.
Принаймні аристократія.
Язикувата Хвеська• 16 апреля в 21:39
Ответ дляЧорнобаївка
Принаймні аристократія.
Это не так
...аяприкольная• 16 апреля в 21:40
Смотрите сами по своему ребенку. Если вам сложно определить, проконсультируйтесь с детским психологом, учителем начальных классов. Важны навыки самоорганизации, самообслуживания, одеться, раздеться, покушать, сходить в туалет. Умение слышать и слушать взрослого, выполнять просьбы, сидеть на месте и концентрировать внимание, задать вопрос, попросить о помощи. Если есть какие-то особенности нервной системы, отличия от нормы, проблемы со здоровьем, лучше в 7. Если все плюс минус норма, можно в 6. У меня сын январский, пошел в 6,8. Воспитатели уговаривали отдавать в 5,9, так как он уже отлично читал, на русс, укр, англ, решал задачки, считал, был усидчивым, внимательным, аккуратным, спокойным. Но я не видела смысла отдавать в школу так рано. Я сама учитель младших классов по первому ВО, интересуюсь детской и возрастной психологией. Всему свое время, и у каждого оно свое. Даже если кажется, что в 5 лет ребенок полностью готов к школе, часто проблемы появляются позже, в подростковом возрасте. Сейчас сын в 6 классе, и ему сложно, нагрузка внушительная, учится хорошо. Не представляю, если бы он сейчас был в 7 классе, где уже есть алгебра, геометрия, физика, химия, уроков еще больше, времени на отдых и хобби еще меньше. Это была бы колоссальная нагрузка для его психо эмоциональной сферы и нервной системы
Чорнобаївка• 16 апреля в 21:42
Ответ дляКукусик
Предметники ж і є класними керівниками. Це ті самі вчителі. Немає окремих посад ’класний керівник’ без викладання.
І третій раз пишу - мова не про математику, а про навчання взагалі.
Дитина ’не тягне’, багато хворіє, втомлюється.
Хоча видно, що не лінується, старається.
Кукусик• 16 апреля в 21:51
Ответ дляЧорнобаївка
Ви здається, вже забули що писали вище:
Я говорила з чоловіковою сестрою, вона вчитель математики.
Вона сказала, що у 6- 6,5 років лише деякі діти готові до школи. Тому більшості краще йти ближче до 7 років....
Чорнобаївка• 16 апреля в 22:27
Ответ дляКукусик
Ви здається, вже забули що писали вище:
Саме це я і писала. Де Ви бачите суперечливість?
Латексне альтер ЕГО• 17 апреля в 12:25
Ответ дляКукусик
Ви бачили програму ліцею чи це ваша фантазія?
А ви? В нас є батьки дітей, які працюють в міністерстві освіти і викладачі ВУЗів, 8 клас, де діти вперше будуть вчитись 12 років. Були збори для батьків 8 класів від міносвіти, ви пропустили чи проспали? Всі казали - ви ще спробуйте поступити в 10 клас школи чи ліцею. Кількість місць буде в 2 рази менше, ніж випускників 9 класів. І так, якщо дитина вибирає технічну спеціальність, то в 10 класі в неї не буде багатьох гуманітарних предметів і навпаки.
Кукусик• 17 апреля в 15:25
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви програму бачили? З вашої відповіді очевидно, що ні. Тоді залиште свої фантазії при собі. Мова не про кількість місць, їх буде менше, а щодо програми.