sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Косметика
anonim_211
вентиляторная• 31 мая в 11:48

Чи може засіб для вмивання погіршувати стан шкіри?

Доброго дня.Помітила що після деяких гелів шкіра стає сухою і стягнутою, а після інших наче більш спокійна. Невже звичайний засіб для вмивання настільки впливає на стан шкіри? Я так розумію що у нього функція очищати шкіру від макіяжу.
like 1
15 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_5
Та никада в жизни• 31 мая в 11:49
1
вы учитываете сезонность и влажность в помещении?

noavatar
вре_Динка• 31 мая в 11:50
2
Звісно може. Для різного типу шкіри потрібен різний засіб
like 4
anonim_211
автор вентиляторная • 31 мая в 11:57
3
Ответ дляТа никада в жизни
вы учитываете сезонность и влажность в помещении?
Ніколи про такі фактори не замислювалася. А яку може відігравати роль вологість?
anonim_5
Та никада в жизни• 31 мая в 12:00
4
Ответ длявентиляторная
Ніколи про такі фактори не замислювалася. А яку може відігравати роль вологість?
осенью и зимой например, у многих падает уровень влажности дома ( не у всех)
все жалуются на сухость губ, рук, кожи, волос
летом таких тем почти нет
но это просто как вариант
можете попробовать более комфортные средства оставлять на холодный период, а те что подсушивают - на летний
like 1
anonim_115
Губи до вух• 31 мая в 12:04
5
Ответ длявентиляторная
Ніколи про такі фактори не замислювалася. А яку може відігравати роль вологість?
Голлвний фактор - pH. Чим він більший, тим краще промиває і більше сушить. Все інше не має значення, бо умивалка наноситься на шкіру максимум на хвилину.
anonim_211
автор вентиляторная • 31 мая в 12:06
6
Ответ дляТа никада в жизни
осенью и зимой например, у многих падает уровень влажности дома ( не у всех)
все жалуются на сухость губ, рук, кожи, волос
летом таких тем почти нет
но это просто как вариант
можете попробовать более комфортные средства оставлять на холодный период, а те что подсушивают - на летний
Дякую за пораду. У цьому є логіка
anonim_140
Рассказница• 31 мая в 12:07
7
Да,смотрите состав.Спирт,эфирные масла
anonim_196
Несемо світло разом• 31 мая в 12:08
8
Погіршити може, тому що сушить шкіру через агресивний склад, в у вас наприклад шкіра чутлива. Покращити-навряд чи.
anonim_211
автор вентиляторная • 31 мая в 12:12
9
Ответ дляГуби до вух
Голлвний фактор - pH. Чим він більший, тим краще промиває і більше сушить. Все інше не має значення, бо умивалка наноситься на шкіру максимум на хвилину.
Дякую за пояснення. Якщо чесно я ніколи не дивилась на pH, коли обирала умивалку. Завжди брала те що підходило за відчуттями після вмивання.

anonim_211
автор вентиляторная • 31 мая в 12:12
10
Ответ дляГуби до вух
Голлвний фактор - pH. Чим він більший, тим краще промиває і більше сушить. Все інше не має значення, бо умивалка наноситься на шкіру максимум на хвилину.
Тоді виходить що відчуття стягнутості після вмивання це якраз через високий pH? Бо в мене таке було з кількома гелями.
anonim_115
Губи до вух• 31 мая в 12:14
11
Ответ длявентиляторная
Тоді виходить що відчуття стягнутості після вмивання це якраз через високий pH? Бо в мене таке було з кількома гелями.
Так. Здебільшого з високим pH - для жирної шкіри. Обирайте для сухої абл чутливої, вони більш лагідні.
heart 1
anonim_146
Я тертий жук• 31 мая в 12:54
12
Как правило сушат кожу жесткие павы - Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate. Это фактически умывание средством для мытья посуды. И они есть в дорогих средствах для чувствительной и детской клжи. Так что привывайте читать состав.
Очень помогает AI. Фоткайте ему средство и просите разобрать состав и подходит ли вам. Постепенно вы сама научитесь сразу видеть проблемные компоненты
heart 1
anonim_77
Ласунка• 01 июня в 10:45
13
Може. Я теж раніше думала що засіб для вмивання просто очищає шкіру і все. Але коли змінила занадто агресивний гель на більш м´який, зникло постійне відчуття стягнутості після вмивання. Як на мене якщо після очищення хочеться одразу наносити крем, то засіб може бути занадто жорстким для вашої шкіри. Як написали вище, почитайте склад і проаналізуйте що вам краще підійде https://profistyle.in.ua/ua/category/sredstva_dlya...
like 2
anonim_211
автор вентиляторная • 01 июня в 11:00
14
Так.Почитаю склад а картинки відішлю ШI може він мені ще допоможе у виборі
anonim_219
СкрипяСердцем• 02 июня в 20:08
15
Да, если в его составе агрессивные компоненты. Всегда нужно наносить увлажняющий крем после умывания
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff