Електрохарчування• 10 июня в 15:50
Розсіяний склероз
хто стикався, поговоріть зі мною.
Тато хворіє вже 30 років, зараз йому 70. Останні півроку стан погіршився і продовжує плавно і поступово погіршуватись. Що далі... Не знаю, як все організувати, сьогодні впав в ванній, ледве витягла його (мої 47 кг проти його 87). Ми ще й впо, живемо у родичів, приватний будинок.
Він ще й впертий і страшно лінивий, не займався собою взагалі, тепер м´язів немає, сили немає і у мене розуміння немає як бути далі.
Тато хворіє вже 30 років, зараз йому 70. Останні півроку стан погіршився і продовжує плавно і поступово погіршуватись. Що далі... Не знаю, як все організувати, сьогодні впав в ванній, ледве витягла його (мої 47 кг проти його 87). Ми ще й впо, живемо у родичів, приватний будинок.
Він ще й впертий і страшно лінивий, не займався собою взагалі, тепер м´язів немає, сили немає і у мене розуміння немає як бути далі.
8
КаРаКаТиЦа• 10 июня в 15:52
Навіть не знаю чим Вас порадувати. Це він ще молодець стільки протримався
5
автор
Електрохарчування
• 10 июня в 15:54
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Навіть не знаю чим Вас порадувати. Це він ще молодець стільки протримався
та ніхріна він не молодець, якби хоча б лфк базове робив щодня і в лікарнях показувався хоч раз на рік то стан був би краще, хоч якась би сила була в ногах. а так тепер не тримає рівновагу, сил немає і катетер ще стоїть
1
Непозбувна Бентега• 10 июня в 16:04
Після цього випадку почніть . Обговоріть через день по 15 хв. Через тиждень по 20. Ще через тиждень - щодня . Маленькими кроками , і буле успіх . Головне не все і одразу . Почніть із завтрашнього ранку чи вечора , можете разом щоб підтримати . Ютуб в допомогу .
1
1
1
Дякую_аж_підскакую• 10 июня в 16:16
Говорите с папой. Это эффективней, чем тут. 70 лет- очень хороший возраст для РС.
Вам- терпения!
Вам- терпения!
2
автор
Електрохарчування
• 10 июня в 16:52
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Говорите с папой. Это эффективней, чем тут. 70 лет- очень хороший возраст для РС.
Вам- терпения!
Вам- терпения!
говорим годами, просим, всей семьей... результат нулевой. Просто не понимаю что будет дальше, какие могут біть прогнозу, как живут люди с рс в старости, как єто все происходит. Год назад он еще огород сажал. а щас еле перемещается
автор
Електрохарчування
• 10 июня в 19:09
Ответ дляНе виправдовуюсь
Злягає.Потім родичі доглядають.
роками?
Країна мрій• 10 июня в 20:09
Ответ дляЕлектрохарчування
говорим годами, просим, всей семьей... результат нулевой. Просто не понимаю что будет дальше, какие могут біть прогнозу, как живут люди с рс в старости, как єто все происходит. Год назад он еще огород сажал. а щас еле перемещается
У фейсбук є сторінка благодійного фонду для допомоги хворим на розсіянмй склероз 99 probleMS, можете проконсультуватися, електронна адреса є вказана на сторінці
Відгуки
Відгуки
1
автор
Електрохарчування
• 10 июня в 20:18
Ответ дляКраїна мрій
У фейсбук є сторінка благодійного фонду для допомоги хворим на розсіянмй склероз 99 probleMS, можете проконсультуватися, електронна адреса є вказана на сторінці
Відгуки
Відгуки
дякую
1
Країна мрій• 10 июня в 20:23
Ответ дляЕлектрохарчування
дякую
Обіймаю Вас.
Терпіння Вам.
Спробуйте проконсультуватисяся у 99 probleMS.
Терпіння Вам.
Спробуйте проконсультуватисяся у 99 probleMS.
1
автор
Електрохарчування
• 10 июня в 20:56
Ответ дляЗашла на 5минут
Я живу с этим диагнозом 21 год.
Сейчас мне 36
Сейчас мне 36
Как вы себя поддерживаете?
Зашла на 5минут• 10 июня в 22:35
Ответ дляЕлектрохарчування
Как вы себя поддерживаете?
Никак. От лекарств только хуже. Только при сильных болях пью ибупрофен (американский)
А так двое детей, работа, езжу за рулём ,на мне мама-переселенка, бегаю как угорелая - некогда лечиться.
В ремиссии очень много лет. Ухуджений на МРТ нет
А так двое детей, работа, езжу за рулём ,на мне мама-переселенка, бегаю как угорелая - некогда лечиться.
В ремиссии очень много лет. Ухуджений на МРТ нет
1
автор
Електрохарчування
• 10 июня в 22:54
Ответ дляЗашла на 5минут
Никак. От лекарств только хуже. Только при сильных болях пью ибупрофен (американский)
А так двое детей, работа, езжу за рулём ,на мне мама-переселенка, бегаю как угорелая - некогда лечиться.
В ремиссии очень много лет. Ухуджений на МРТ нет
А так двое детей, работа, езжу за рулём ,на мне мама-переселенка, бегаю как угорелая - некогда лечиться.
В ремиссии очень много лет. Ухуджений на МРТ нет
Здоровья вам. У папы на мрт тоже нет ухудшений, а по состоянию есть и сильные
Зашла на 5минут• 10 июня в 23:13
Ответ дляЕлектрохарчування
Здоровья вам. У папы на мрт тоже нет ухудшений, а по состоянию есть и сильные
Спасибо!
Вашему папе тоже! ❤️
Я тоже не огурчик,вся болю ))) На МРТ была уверенна,что есть изменения,т.к.много всего пережила негативного...
Вашему папе тоже! ❤️
Я тоже не огурчик,вся болю ))) На МРТ была уверенна,что есть изменения,т.к.много всего пережила негативного...
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу