Ms. Откровенность• Изменено 16 июня в 09:57

В кого хрінові стосунки з мамою?

Є тут ті, в кого мамі (та і іншим: батькові, сестрі, брату, комусь, хто вас ростив, або з вами ріс) було пофіг на вас? Я ніби і намагаюсь писати першою, щоб підтримувати звʼязок, бо час іде, ніхто не молодшає, ніби я маю турбуватися про них, але за стільки років так задовбало…хочеться просто перестати рвати дупу та і все. Так зробила у спілкуванні з сестрою. Вона з 2022 року перша жодного разу не написала. Говорили по телефону теж востаннє в 22-ому. Якщо спитаєте, чого так? Бо війна. Сестра укатила в рашку, батьки в окупації. Ви б забили на таких?
Меряю от 0• 16 июня в 10:06
Лучше, когда пофиг, а не нервы играют.

ЧупакабраЗеБест• 16 июня в 10:06
Ответ дляМеряю от 0
Лучше, когда пофиг, а не нервы играют.
может и так.
Да Щас же• 16 июня в 10:07
у меня мама в краснод. крае. после марта не выходит на связь- типа интернета нет-до этого только по праздникам мне писала. подруга оттуда же- пишет иногда. вся родня с 22 мне не пишут.
Блиск думки• 16 июня в 10:07
Я для мами лише гаманець.
Сама ніколи не дзвонить, при розмові не спитає про здоров´я, дітей, як живу, постійно як їй з братом важко. Тобто на жалість давить, щоб я фінансово допомогла. Хоча я їй щомісячно відправляю гроші. Но постійно треба ще.
Меряю от 0• 16 июня в 10:08
Ответ дляЧупакабраЗеБест
может и так.
Увидела, что подросток пиццу ест, верещание на ультразвуковых тонах, что ребенку желудок испортим.
Блиск думки• 16 июня в 10:10
Ответ дляМеряю от 0
А чим погана піца? У мене дитина з 5 років час від часу їсть 4 сири. Що там шкідливе крім калорій, які дитина вибігає?
Меряю от 0• 16 июня в 10:15
Ответ дляБлиск думки
Всем и все ведёт к раку желудка. Там логический диалог не возможен. Как пример у ребенка стояла глиняная чашка на алюминиевой тарелке с царапинами, истерика, что ребенок ест алюминий. На разумный ответ, что алюминий сквозь глину не может диффузией проникнуть, вопли, что я дура, она видела в ролике на Ютуб.
Блиск думки• 16 июня в 10:18
Ответ дляМеряю от 0
Ну раз Ютуб сказав, то питань нема
Сил Вам і мудрості мамі
Меряю от 0• 16 июня в 10:19
Ответ дляБлиск думки
Ну раз Ютуб сказав, то питань нема
Сил Вам і мудрості мамі
Спасибо.

БоХатая• 16 июня в 10:34
В мене їх немає. Раніше намагалась будувати але гра в одні ворота задовбала. Людина власна, в усьому права, всі навколо ідіоти.
Кофе в лобби• 16 июня в 10:36
Ойц, я своему 27ми летнему чаду с ЗП больше 100 000 грн, таскаю домашние пельмешки, покупаю брючки/рубашечки, а он через губу со мной разговаривает. Так что как ни крути отношения с родителями сложная штука, как ни поступай, все равно не угодишь.
Блиск думки• 16 июня в 10:42
Ответ дляКофе в лобби
А навіщо таскаєте? Ви питали чи йому це треба?
Дуже підозрюю, що зовсім не треба. З таким доходом він собі все організує як йому треба, а не як мама вирішить зробити.
Через губу розмовляє скоріш за все тому що Ви його не чуєте і не поважаєте його бажання і вчинки.
Кофе в лобби• 16 июня в 10:44
Ответ дляБлиск думки
Так я спрашиваю, нужно/нет, иногда сам просит, потом понимаю, что перестану я первой общаться, он забьет вообще, а ребенок то у меня один...
Блиск думки• 16 июня в 10:47
Ответ дляКофе в лобби
Співчуваю! Син не вдячний!
Но часто це наша помилка, тому що розбалували. Батькам нажаль дуже важко знайти золоту середину: зазвичай або занадто в попу дують, або навпаки надто холодні.