вентиляторная• 1 час назад
ТЗНК та ШІ
Готуюсь тут до ТЗНК.
Подумала, що з легкістю розберу завдання, які не знаю, за допомогою ШІ.
В результаті завдання: "Викладач Правенко планує впродовж наступних 12 років читати курс криміналістики. Щоб не набриднути студентам своїми жартами, він вирішив розповідати кожного року тільки три анекдоти. Яку мінімальну кількість анекдотів потрібно приготувати викладачеві Правенку, щоб будь-яка пара анекдотів із підготовленої ним добірки не повторювалася два роки поспіль упродовж 12 років?"
Чатгпт та Deepseek розклали рішення і прийшли до результату 9. Gemini до результату 25. Claude - 6. Grok - 5.
Правильна відповідь - 5