Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 22:28
Кто пользуется кремом для рук дешевле 100 грн и он работает?
показать весь текст
6
1
Твоя подружайка• вчера в 23:45
Ответ дляАнонім-ка
В смысле нет? А это как называется?)
Ну, взагалі-то, не бархатные ручки давно)) Але і перейменований silky hands не знаю, де ви берете - може, якісь запаси допродують. Бо у всіх супермаркетах мого міста його вже більш ніж пів року точно нема і сліду всієї лінійки і я питала в Єві і Просторі, сказали, шо і не буде. В якій мережі він у вас продається?
1
Анонім-ка• вчера в 23:47
Ответ дляТвоя подружайка
Ну, взагалі-то, не бархатные ручки давно)) Але і перейменований silky hands не знаю, де ви берете - може, якісь запаси допродують. Бо у всіх супермаркетах мого міста його вже більш ніж пів року точно нема і сліду всієї лінійки і я питала в Єві і Просторі, сказали, шо і не буде. В якій мережі він у вас продається?
Последний раз брала на мэйкапе еще зимой, сейчас вот на розетке вижу есть
Анонім-ка• вчера в 23:48
Ответ дляТвоя подружайка
Ну, взагалі-то, не бархатные ручки давно)) Але і перейменований silky hands не знаю, де ви берете - може, якісь запаси допродують. Бо у всіх супермаркетах мого міста його вже більш ніж пів року точно нема і сліду всієї лінійки і я питала в Єві і Просторі, сказали, шо і не буде. В якій мережі він у вас продається?
ну и на моем скрине эпицентр, можно там заказать
Твоя подружайка• вчера в 23:50
Ответ дляАнонім-ка
ну и на моем скрине эпицентр, можно там заказать
Я щоразу дивлюся в епіку - ніде не бачу. Може, завалялось щось) А може, передзвонять, шо нема. Олком майонез і ця лінія крему, на жаль, кудись ділись
ОйЙой• вчера в 23:50
Ответ дляПані_Перчик
что добавляете в крем для рук? какие активы? вопрос не праздный.
Віт А, декспантенол, сечовину.
Анонім-ка• вчера в 23:51
Ответ дляТвоя подружайка
Я щоразу дивлюся в епіку - ніде не бачу. Може, завалялось щось) А може, передзвонять, шо нема. Олком майонез і ця лінія крему, на жаль, кудись ділись
Еще не плохой крем Petite Maison, онлайн точно есть, не супер прям, но цена=качество.
1
Пані_Перчик• вчера в 23:52
Ответ дляОйЙой
Віт А, декспантенол, сечовину.
спфом пользуетесь? мочевину стабилизируете?
ОйЙой• вчера в 23:55
Ответ дляПані_Перчик
спфом пользуетесь? мочевину стабилизируете?
1 ні. 2 ви про залужування при зберіганні? Якщо так, то стабілізую молочною кислотою.
Анонім-ка• вчера в 23:57
1
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 23:58
Ответ дляАнонім-ка
оксамитові ручки пишет производитель) тобеж бархатные)
Я перевела silky просто
Пешеходик• сегодня в 00:28
Пані_Перчик• сегодня в 00:40
Ответ дляОйЙой
1 ні. 2 ви про залужування при зберіганні? Якщо так, то стабілізую молочною кислотою.
2 - ага, ок. Еще хорошо мочевину сочетать с серой мсм. 1 - а надо, вы же ретинолом пользуетесь.
Пацелуйнитуда• сегодня в 01:45
Працює будь-яке регулярне зволоження, ніж взагалі без цього. І класно працюють креми з сечовиною, беру 40%. При чому це ще спасіння влітку для загрубілої, сухої шкіри стоп, ще використовую для підгорівшої на сонці шкіри всього тіла. Вже третій рік це мій маст хев, мені 43. Не впевнена, що саме він може коштувати до 100 грн, я купую десь до 10 євро баночку на 300 мл. Думаю це не дорого для ідеального крему для всього, якого вистачає на сезон мінімум
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу