Техпаспорт на медузу• сегодня в 14:36
Скільки разів на тиждень ви готуєте, а не розігріваєте те, що вже є?
Умничка-помощничка• сегодня в 14:37
Смотря что приготовила. В среднем, наверное, раза 3 в неделю. Иногда чаще
Бубль Гум)• сегодня в 14:39
Готовлю каждый день но очень легкие блюда , в 90 % это приготовление на гриле или в мультипечи . Люблю быструю и свежую еду
Харчовий тріль• сегодня в 14:39
Раза 2-3. Опять таки смотря что. Борщ на неделю, а макароны стараюсь на раз сварить.
Білка в колесі• сегодня в 14:40
Завтрак ежедневно, суп и гарнир 2-3 раза в неделю, мясное к гарниру когда каждый день, когда раз в 3 дня.
Баба Йога• сегодня в 14:40
я не показатель скорее, так как живу одна, готовлю что-то простое , по необходимости. Готовка не более 30-40 минут в день занимает. И Летом аппетит меньше чем зимой, гораздо
Мастер Клас• сегодня в 14:43
3 раза в неделю и гарнир каждый день готовлю новый к котлетам/биткам/подливе/курице. Ну и завтрак в принципе каждый день готовлю, иногда если блины или сырники, то на 2 дня хватает.
Кукусикиииииии• сегодня в 14:43
кто-то лайкает тех, кто готовит раз в неделю и потом разогревает и ест.
и ставит синие морды тем, кто готовит каждый день
вот у тети болит)
ПампушОК• сегодня в 14:44
В робочі дні зранку варю яйця,запарюю кашу-вівсянка чи кускус,буває кашу іншу варю,запікаю філе куряче раз в 3 дні.Це то точно,бо щодня беру на роботу.Овочі,фрукти,бутерброди,сир,йогурт можу брати.День працюю,на 2 прийома їжі треба.Вечеря і вихідні,то стараюся чи напівфабрикати,буває де вечеряю,сніданок сирники можу.По ранках готую щодня собі,майже.Люблю я кашу,білок.
Міняйловна• сегодня в 14:45
Стараюсь кожного вечора, хоча б щось просте.
Сьогодні теж працюю трав сьогодні розігріте і кафе якесь буде
Ми спокійно їмо і розігріту їжу теж
Булку Дай• сегодня в 14:48
Вечерю завжди готую, розігріти хіба що суп або борщ можу і то, на 2 дні вистачає. На обід,буває, можу розігріти плов,якщо з вечері залишився. Ніякі котлети і голубці не кручу ніколи, є гриль і air fry, тому м´ясо і овочі теж готуються швидко. На вечір дорадо запечу, покласти в неї шматок лимону і помазати маслом зі спеціями 5 хв справи.
мистерЛяпсус• сегодня в 14:51
Зараз ,коли на вулиці 41, а в приміщенні 29, то навіть не розігріва´мо, їмо готові салати з магазину і готову їжу . Готувати в таких умовах-це знущання.
Коли сиділа вдома ( працювала віддалено) готувала кожен день, вийшла в офіс, то декілька разів на тиждень. Я люблю себе і не буду стояти біля плити і мало спати,якщо втомилась .
Флюорография гуся• сегодня в 14:52
Ответ длямистерЛяпсус
А нащо мало спати коли готуєш?
мистерЛяпсус• сегодня в 15:00
Ответ дляФлюорография гуся
А нащо мало спати коли готуєш?
Я знаю таких ,хто приходить з роботи і виготовляє на декілька днів, тому що сім´я велика і всі побутові інваліди.
Флюорография гуся• 25 минут назад
Ответ длямистерЛяпсус
Я знаю наркоманів