Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Рисовая бумага. Что вы в нее заворачиваете дома?
Дивне створіння• 1 час назад
Риба слабосолена, курка чи криветки, огірок, солодкий перець чи авокадо можна зелені та улюблений соус ну або плавлений сир.
Можна підсмажити номочену рисовий папірець зверху одне яйце збите жарити з обох боків до скоринки.
Смачного
Можна підсмажити номочену рисовий папірець зверху одне яйце збите жарити з обох боків до скоринки.
Смачного
2
1
годовасик• 1 час назад
Я кладу ложку вареного рису, ложку крем-сиру, шматок огірка, шматок червоної риби, можна з копчених хребтів, так вигідніше. Мені подобається з соусом теріякі ТМ Чумак, він з кислинкою
2
автор
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 1 час назад
я еще не понимаю, как поймать нужный момент. сперва она жесткая, потом размокает, тянется и липнет ко всему
годовасик• 1 час назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
я еще не понимаю, как поймать нужный момент. сперва она жесткая, потом размокает, тянется и липнет ко всему
Зручніше розмочувати в сковороді
Дивне створіння• 52 минуты назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
я еще не понимаю, как поймать нужный момент. сперва она жесткая, потом размокает, тянется и липнет ко всему
5-15 секунд і діставати треба (якщо не маєте секундоміра то просто порахувати до 10) дістати папірець і покласти на дошку або но мокру тарілку, води вже буде достатньо і консистенції буде потрібна, ну і загортають що бажаєте.
2
Фрикаделька• 47 минут назад
Я з нього тільки чебуреки роблю в аерогрилі , змазую яйцем і посипаю паніровкою. В інших варіантах воно мені як клейстер який липне до всього і тягнеться як резинка.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу