Мені 35,сину 13,доньці 7

З одного боку шкодую, що впустила стільки часу та не могла займатися кар´єрою, тільки зараз почала розвиватися, професійно зростати, вчитися новому. З іншого-в 40-45 в мене будуть вже дорослі діти, руки в мене розв´язані і ще є сила та енергія, щоб працювати далі, можливість допомогти дітям.
13 3 1
Гарачий Чокалад 17 апреля в 14:07
ок, кеп.
Пиу!Пиу! 17 апреля в 14:08
Ага, мечтайте дальше
5 3 2
Крем для арбуза 17 апреля в 14:08
А мы причем?
Червона рута 17 апреля в 14:09
Нам это зачем? Ваши мысли и ваша жизнь, это только ваше, другим это абсолютно не интересно!
3 3
А ось і я 17 апреля в 14:09
А почему у вас раньше были связаны руки?)
1 1
тяжкаялюдина 17 апреля в 14:09
Ну ок, каждому свое.
Я тоже родила в 20 и 27, для меня идеально. Даже при том, что не было никого в помощниках с младшей и я работала с ее 3 недель.

Кто то хочет в 45 первого - их право, мне пофик
А ось і я 17 апреля в 14:11
Ответ дляЧервона рута
Нам это зачем? Ваши мысли и ваша жизнь, это только ваше, другим это абсолютно не интересно!
Вам так неинтересно,что вы зашли- прочитали-оставили комментарий)
2 1 1
Слава Українi 17 апреля в 14:11
Це якийсь онлайн щоденник?
Водійка хімарса 17 апреля в 14:12
Ну у вас так склалось, значить це для вас найкращий варіант. У когось по іншому. Я теж в 35 так думала маючи 2х дітей, а потім різко захотілось ще дитину і в 38 я йду в 3й декрет.
4 2
Голодаю 17 апреля в 14:14
А почему упустили? Кто вам мешал? Мне 35, детям 15 и 13, в Украине карьеру сделала, сейчас за границей все с 0 начинаю, никто при желании не помеха, так что ваш пост обычное нытье человека который не знает чего хочет в жизни
Ms. Похвала 17 апреля в 14:14
В мене так само було) а потім ще і в 38 третя дитина 😂
Червона рута 17 апреля в 14:14
Ответ дляА ось і я
Вам так неинтересно,что вы зашли- прочитали-оставили комментарий)
Я прочитала, да, но это не тот интерес, коим хотела привлечь автор. Просто ей,таким как она и вы, запомните--- вы людям не интересны, а уж ваши мысли и жизнь, подавно!
2 1
Аноним_1857 17 апреля в 14:15
Якщо ви до 35 кар´єрою не займалися , то шанси майже нульові
1 1
Творог для розжига 17 апреля в 14:15
Не, это автор доказывает, что не зря рано родила, наверное, после предыдущих тем. Ну и хорошо, вам подходит - замечательно
Перша леді колгоспу 17 апреля в 14:16
Мені 40, дитині 10. До 30 років я встигла зробити карʼєру, купити квартиру, машину (вже двічі змінювала на іншу). Награлася і тепер маю пасивний дохід, сиджу у своєму садочку на гойдалці, пʼю мохіто і насолоджуюсь життям.
Ms. Похвала 17 апреля в 14:18
Ответ дляАноним_1857
Якщо ви до 35 кар´єрою не займалися , то шанси майже нульові
Всмисле? А що людині робити ще майже 30 років до пенсії? За 30 років ще тричі можна поміняти сферу діяльності
А ось і я 17 апреля в 14:17
Ответ дляЧервона рута
Я прочитала, да, но это не тот интерес, коим хотела привлечь автор. Просто ей,таким как она и вы, запомните--- вы людям не интересны, а уж ваши мысли и жизнь, подавно!
Возможно автор не хотела привлечь именно вас, но думаю,что в теме найдутся люди которые имеют такое же мнение как автор и с радостью что-то там обсудят.
А вы обратитесь к психологу,мне кажется у вас заниженная самооценка
1 1
Аноним_1857 17 апреля в 14:17
Ответ дляMs. Похвала
Всмисле? А що людині робити ще майже 30 років до пенсії? За 30 років ще тричі можна поміняти сферу діяльності
Поміняти можна , але це вже не про кар´єру
графиняВишенка 17 апреля в 14:18
Мне 35 нет еще ребенка/детей. Да, достигла не плохих высот в карьере и доходе. И думаю иначе чем Вы. Упустила возможность построить семью, родить. И когда рожать?
Червона рута 17 апреля в 14:18
Ответ дляА ось і я
Возможно автор не хотела привлечь именно вас, но думаю,что в теме найдутся люди которые имеют такое же мнение как автор и с радостью что-то там обсудят.
А вы обратитесь к психологу,мне кажется у вас заниженная самооценка
А, ну да, очередной,, знаток,, в теме.....
Перша леді колгоспу 17 апреля в 14:18
Ответ дляАноним_1857
Поміняти можна , але це вже не про кар´єру
Це чому? Директором банку, наприклад, навряд чи станеш до 35 років
Парасюха 17 апреля в 14:18
Я так понимаю, Вы просто хотели поделиться? И возможно получить поддержку, что есть время реализоваться в карьере? Всё у Вас, автор, получится, если Вы этого хотите, учите новое, работайте, растите детей, потом помагайте им, главное силы и желание, и всё у Вас выйдет.
А ось і я 17 апреля в 14:19
Ответ дляЧервона рута
А, ну да, очередной,, знаток,, в теме.....
В какой теме?
Аноним_1857 17 апреля в 14:20
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це чому? Директором банку, наприклад, навряд чи станеш до 35 років
До 35 якраз станеш тим, на скільки вистачає кваліфікації. А ’молодий’ 35-ти річний спеціаліст з давно забутим універом і без досвіду - такі собі перспективи
2 1
Перша леді колгоспу 17 апреля в 14:20
Ответ дляграфиняВишенка
Мне 35 нет еще ребенка/детей. Да, достигла не плохих высот в карьере и доходе. И думаю иначе чем Вы. Упустила возможность построить семью, родить. И когда рожать?
Сейчас рожать, пока яйцеклетки у вас нормальные. Или заморозьте парочку, пока не поздно.
Ms. Похвала 17 апреля в 14:20
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мені 40, дитині 10. До 30 років я встигла зробити карʼєру, купити квартиру, машину (вже двічі змінювала на іншу). Награлася і тепер маю пасивний дохід, сиджу у своєму садочку на гойдалці, пʼю мохіто і насолоджуюсь життям.
Рано ви на пенсію зібрались, вам ще пахати і пахати до 65, так що виходьте з вашої гойдалки і далі арбайтен
Перша леді колгоспу 17 апреля в 14:21
Ответ дляАноним_1857
До 35 якраз станеш тим, на скільки вистачає кваліфікації. А ’молодий’ 35-ти річний спеціаліст з давно забутим універом і без досвіду - такі собі перспективи
Ну це ж не означає, що жінка з 22 до 35 років взагалі не працювала! Це означає лише те, що на першому плані у неї були малі діти, хвороби, садочки і т.д. А наразі вона цілком може посвятити себе професійному зростанню.
Перша леді колгоспу 17 апреля в 14:22
Ответ дляMs. Похвала
Рано ви на пенсію зібрались, вам ще пахати і пахати до 65, так що виходьте з вашої гойдалки і далі арбайтен
Та в мене вже є 15 років стажу в 65 можу на пенсію йти:)
Ms. Похвала 17 апреля в 14:23
Ответ дляАноним_1857
До 35 якраз станеш тим, на скільки вистачає кваліфікації. А ’молодий’ 35-ти річний спеціаліст з давно забутим універом і без досвіду - такі собі перспективи
Ви мислите як ще у совку живете, ну і що людині 30 років сидіти на одному місці? Пенсія зараз у 65 років, за ці 30 років ще можно сто разів знайти себе у новій сфері нащо себе обмежувати у чомусь одному
Повелитель бітка 17 апреля в 14:23
Ответ дляЧервона рута
Нам это зачем? Ваши мысли и ваша жизнь, это только ваше, другим это абсолютно не интересно!
Я, тут подумала, и решила съесть пару мармеладок. Маленьких. Просто хочу, чтоб вы были в курсе.