Обновление данных в ТЦК

Добрый день. Закон об обновлении данных касается только мужчин?
Julieta78 26 апреля в 11:48
Все военнообязанные
автор terraarret 26 апреля в 11:50
Ответ дляJulieta78
Все военнообязанные
Нужно являться лично или можно через дию это делать?
Julieta78 26 апреля в 11:52
Ответ дляterraarret
Нужно являться лично или можно через дию это делать?
ОБОВ’ЯЗОК ОНОВИТИ ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВІ ДАНІ ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ

🙋Хто має оновити свої дані?
👉Власне, всі призовники, військовозобов’язані та резервісти.
А от строки такого оновлення та способи для різних категорій - різні.

🙋В які строки треба оновити дані?

👉Ті, хто перебуває на військовому обліку - протягом 6️⃣0️⃣ днів з дня набрання чинності Закону, тобто з 18 травня до 17 липня 2024 року.

👉Ті, хто були зняті з військового обліку у зв’язку з виїздом на ПМЖ за кордон - протягом 3️⃣0️⃣ днів з дня набрання чинності постановою КМУ, яка буде визначати особливості ведення військового обліку громадян, які постійно або тимчасово проживають за кордоном. Такі громадяни мають стати на військовий облік в дипломатичному представництві України за кордоном з одночасним оновленням даних. На даний момент такої Постанови КМУ ще немає, вона тільки розробляється.

👉Про тих, хто був знятий з обліку з інших причин, - в Законі нічого не сказано. Насправді тому, що таких випадків і не має існувати (але вони є!)🤷

🙋Яким чином оновити дані?

1️⃣Ті, хто перебувають на території України, мають 3 варіанти:
✅особисте прибуття до ТЦК та СП за місцем перебування на обліку чи за місцем проживання
✅через ЦНАП
✅через електронний кабінет (на даний момент ще не працює)

2️⃣ Ті, хто перебуває за кордоном, має 3 варіанти:
✅лист на офіційну електронну адресу, зазначену на сайті ТЦК та СП, де перебуває на обліку
✅дзвінок на номер телефону, зазначений на сайті ТЦК та СП, де перебуває на обліку
✅через електронний кабінет (на даний момент ще не працює)

Про те, яка інформація відноситься до персональних даних призовника, військовозобов’язаного та резервіста, ми писали тут 👉 https://www.facebook.com/photo/?fbid=9252409188303...

Это разъяснение адвоката
lilu1990 26 апреля в 11:55
Цікаво, а Залужному і його куму треба буде оновлювати дані?
14 4 3
vetka 26 апреля в 11:58
Цікаво теж. Стою на обліку вдома в іншій області, працюю в Києві. В мене і квитка навіть немає, якась бумажка з 93 року.
Juliana R 26 апреля в 12:07
На зараз оновитися можна тільки в тцк,з літа планують(як воно буде наразі не відомо) відкрити ел.каб та цнап
fialka123 26 апреля в 12:07
А я не пойму. У меня сын, в мае будет 18 лет. Год назад он получит военный билет, где написано непригоден. Ему тоже надо идти обновлять данные?
tanya_217 26 апреля в 12:07
Ответ дляlilu1990
Цікаво, а Залужному і його куму треба буде оновлювати дані?
Та ні
Вони ж зняті з обліку за станом здоров´я
Танюша 26 апреля в 12:20
Розкажу свою ситуацію з чоловіком.
Він стоїть на обліку в тцк. Йому видали довідку ( в 2023) що наступний медогляд має бути в 2028 р.
Ну от дзвонять - прийдіть обновіть данні.
Прийшов , ну вони поставили галочку що прийшов і відпустили.
Зупиняють на блок пості - потрібно проїхати обновити данні, так я був 2 тижні назад. Ні потрібно проїхати.
Ну ок. Поїхали, ті подивились як на придурка ти ж був 2 тижні назад. Іди собі.
Кілька днів назад зупиняють - потрібно оновити данні поїхали в тцк. Та епрст. Я ж був за останні 3 місяці 2 рази. Ми не в певнені, може ви договорились.
Поїхали, в тцк кажуть та нащо ви нам його возите щотижня.
Чоловік каже та поставте штамп в посвідченні що я у вас був.
Не положено.
Через місяць виходить знову потрібно іти
2 1
Vika26 26 апреля в 12:30
Ответ дляТанюша
Розкажу свою ситуацію з чоловіком.
Він стоїть на обліку в тцк. Йому видали довідку ( в 2023) що наступний медогляд має бути в 2028 р.
Ну от дзвонять - прийдіть обновіть данні.
Прийшов , ну вони поставили галочку що прийшов і відпустили.
Зупиняють на блок пості - потрібно проїхати обновити данні, так я був 2 тижні назад. Ні потрібно проїхати.
Ну ок. Поїхали, ті подивились як на придурка ти ж був 2 тижні назад. Іди собі.
Кілька днів назад зупиняють - потрібно оновити данні поїхали в тцк. Та епрст. Я ж був за останні 3 місяці 2 рази. Ми не в певнені, може ви договорились.
Поїхали, в тцк кажуть та нащо ви нам його возите щотижня.
Чоловік каже та поставте штамп в посвідченні що я у вас був.
Не положено.
Через місяць виходить знову потрібно іти
У нього бронь? Чи багатодітний? Дивно, що влк аж в 2028 наступна
нинель 1919 26 апреля в 12:40
Ответ дляtanya_217
Та ні
Вони ж зняті з обліку за станом здоров´я
вони як раз виключені, а мій знятий і це нічого нажаль не дає (таку свиню підложили в 2018му році типу тоді тільки по психіатріі виключали)так що це велика різниця нажаль
Александра333-0d63 26 апреля в 12:41
Ответ дляfialka123
А я не пойму. У меня сын, в мае будет 18 лет. Год назад он получит военный билет, где написано непригоден. Ему тоже надо идти обновлять данные?
Мені теж це цікаво. Мій чоловік непридатний зі зняттям з обліку. А у вашого сина написано чи він знятий з обліку?
нинель 1919 26 апреля в 12:43
Ответ дляАлександра333-0d63
Мені теж це цікаво. Мій чоловік непридатний зі зняттям з обліку. А у вашого сина написано чи він знятий з обліку?
знятий зі станом здоров я ,то по новим міркам це придатний, а от виключений то джек пот
valentyn_a 26 апреля в 12:57
.
Танюша 26 апреля в 13:18
Ответ дляVika26
У нього бронь? Чи багатодітний? Дивно, що влк аж в 2028 наступна
Обмежено придатний
Светочка79 26 апреля в 14:28
Ответ для Juliana R
На зараз оновитися можна тільки в тцк,з літа планують(як воно буде наразі не відомо) відкрити ел.каб та цнап
Только интересно как они собираются обновлять данные через тот же цнап, если под этим подразумевается прохождение медкомиссии, а ее результаты все равно оформляет тцк. Про электронный кабинет вообще молчу.
fialka123 26 апреля в 16:46
Ответ дляАлександра333-0d63
Мені теж це цікаво. Мій чоловік непридатний зі зняттям з обліку. А у вашого сина написано чи він знятий з обліку?
Непридатный написано