09 мая 2021

Київ Оболонь,потрібний хороший сантехнік для унітаза або порада

Блок для унітаза впав в туалет,можливо в когось таке було,що ви робили?
Або може хтось знає хорошого сантехніка,що може допомогти почистити або замінтити унітаз(якщо доведеться)
Дякую наперед за допомогу і будьте обережні з блоками для унітазу!!!
Kahrhfu 09 мая 2021
ну упал и что? Вода его смоет дальше, труба то там широкая. В чем у вас проблема? Вода не уходит или что?
автор orange290696 09 мая 2021
Ответ дляKahrhfu
ну упал и что? Вода его смоет дальше, труба то там широкая. В чем у вас проблема? Вода не уходит или что?
Дістати не виходить,десь в трубі застряг,вода в унітазі наберається під самий верх і дуже помаленько спускає,майже не змиває(
cartesio 09 мая 2021
Я пользуюсь сервисом муж на час, там все мастера есть и никто не сольётся
home-master.kiev.ua/
MamaGalya 09 мая 2021
Ну, на кабанчике ищите чтоб с отзывами хорошими .
автор orange290696 09 мая 2021
Ответ дляMamaGalya
Ну, на кабанчике ищите чтоб с отзывами хорошими .
так і зробили