31 марта в 20:19

ФОП 2 группа

Кто занимается торговлей в интернете и оформлен ФОП 2 группа сколько платите в месяц и с чего начать оформление документов?
Не зви чайна 31 марта в 20:31
Начать с бухгалтера. Вы даже простейшую информацию не можете погуглить
автор ЛюбимаЯНЬ 31 марта в 20:35
Ответ дляНе зви чайна
Начать с бухгалтера. Вы даже простейшую информацию не можете погуглить
Бухгалтер зачем?
заварний look 31 марта в 20:51
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Бухгалтер зачем?
Чтобы сказать сколько платить и куда, как минимум.
Непозбувна Бентега 31 марта в 21:20
збираєте пакет документів, реєструєте фоп, і платите щомісяця ЄСВ 1760грн і єдиний податок 1600грн, звіт здаєте раз на рік до 20 лютого наступного за звітним року
автор ЛюбимаЯНЬ 31 марта в 21:24
Ответ дляНепозбувна Бентега
збираєте пакет документів, реєструєте фоп, і платите щомісяця ЄСВ 1760грн і єдиний податок 1600грн, звіт здаєте раз на рік до 20 лютого наступного за звітним року
1600 це раз на рік?
Непозбувна Бентега 01 апреля в 09:06
ці два податки платяться щомісячно, але сьогодні мені бухгалтер підказала, що єдиний до кінця року не міняється, лишається 1420грн...тобто, щомісяця вам потрібно буде платити 3180грн податків. ЄСВ можна платити не щомісячно, але на кінець кожного кварталу має бути сплачено 5280грн, інакше штраф...
yaGoda 01 апреля в 09:54
ЄСВ можна не платити поки діє військовий стан, але в стаж цей період часу також зараховуватися не буде.
І оплати Вам потрібно приймати лише на р/р , в іншому разі потрібен ПРРО.
Лупаю цю скелю 02 апреля в 16:57
Ви продаєте речі? Вирішили відкрити фоп через фінмоніторинг?