16 апреля в 19:53

От вам і уповноважений по правам людини.

Anet337 16 апреля в 19:54
Да они там все за одно!
19 1
Pole 16 апреля в 19:54
Удалено администрацией...
Манюнайтед 16 апреля в 19:54
Он человек подневольный
8 2
Prervana 16 апреля в 19:55
Вот с них и начать, и с их близких. Пусть научат нас неразумных, как надо родину любить
31 4
автор k julia 16 апреля в 19:55
Ответ дляPole
Удалено администрацией...
Pole 16 апреля в 19:55
Найсумніше в цьому всьому, що народ привів до влади ЦЕ своїми ж руками, свідомо.
23 7
РыжаяЛиса 16 апреля в 19:55
А были сомнения?
Он как из запоя вылезал, периодически что-то ляпал языком и обратно бухать
11 3 1
автор k julia 16 апреля в 19:56
Ответ дляМанюнайтед
Он человек подневольный
Удалено администрацией...
Pole 16 апреля в 19:57
Удалено администрацией...
elenze66 16 апреля в 19:57
Ще зовсім недавно говорив інше, а тут передумав, і все ок.
7 1
Bosikom 16 апреля в 19:58
советчицы, если бы вы сидели на верхушке власти и воровали б по миллионам и миллиардами, то пели бы точно так же))
автор k julia 16 апреля в 19:59
Ответ дляelenze66
Ще зовсім недавно говорив інше, а тут передумав, і все ок.
Гроші творять дива з людьми.
2 1 1
kuskus 16 апреля в 20:00
Ответ дляBosikom
советчицы, если бы вы сидели на верхушке власти и воровали б по миллионам и миллиардами, то пели бы точно так же))
От навіть не сумніваюсь, але хто ж зізнається-туди потрапити не так-то просто, хоча й дуже хочеться
4 2 1 1
Реверанс 16 апреля в 20:00
Ответ дляBosikom
советчицы, если бы вы сидели на верхушке власти и воровали б по миллионам и миллиардами, то пели бы точно так же))
Чого це ви по собі судите нас?
12 4 2
kuskus 16 апреля в 20:02
Ответ дляРеверанс
Чого це ви по собі судите нас?
Всі так кажуть-яскравий тому приклад пан Зеленський, як співав, як співав, що півкраїни за нього проголосувало, а тепер різко гнидою став
7 2 2 2
Pole 16 апреля в 20:03
Ответ дляkuskus
От навіть не сумніваюсь, але хто ж зізнається-туди потрапити не так-то просто, хоча й дуже хочеться
Туди і йдуть передусім пристосуванці, готові домовлятися зі своєю совістю.
Так що гниль в таких людях вже закладена, а влада виступає каталізатором.
8 1 1
Pole 16 апреля в 20:04
Ответ дляkuskus
Всі так кажуть-яскравий тому приклад пан Зеленський, як співав, як співав, що півкраїни за нього проголосувало, а тепер різко гнидою став
Триндіти- не мішки ворочати.
2 1
Peres Lal 16 апреля в 20:04
Должность уполномоченного по правам человека в Украине можно сократить, из-за отсутствия таких прав. Нечего защищать.
nightwoman 16 апреля в 20:04
Ответ дляPole
Удалено администрацией...
Ви вважаєте що серед інших гнид чи петіних не було б мобілізації?
9 3 1 1
inresta 16 апреля в 20:05
Ответ дляPole
Найсумніше в цьому всьому, що народ привів до влади ЦЕ своїми ж руками, свідомо.
никто их не выбирал.
народ ни на что не влияет.
выборы - это фикция, ложь, театр
11 9 2
kuskus 16 апреля в 20:06
Ответ дляPole
Туди і йдуть передусім пристосуванці, готові домовлятися зі своєю совістю.
Так що гниль в таких людях вже закладена, а влада виступає каталізатором.
Що ж ви ще скажете? Я щось не чула, що б хтось сказав « ох, я і лох, повірив вчергове балаболу»
1 1 1 1
nightwoman 16 апреля в 20:06
Ответ дляPrervana
Вот с них и начать, и с их близких. Пусть научат нас неразумных, как надо родину любить
Так вони ж підуть в тил керівниками. Справедливості не буде все одно.
2 1 1
Pole 16 апреля в 20:06
Ответ дляnightwoman
Ви вважаєте що серед інших гнид чи петіних не було б мобілізації?
А яка вже різниця, що я вважаю, що було б чи ні. Нам доводиться жити тут і зараз, саме в цій реальності.
4 2
автор k julia 16 апреля в 20:07
Ответ дляkuskus
Всі так кажуть-яскравий тому приклад пан Зеленський, як співав, як співав, що півкраїни за нього проголосувало, а тепер різко гнидою став
Удалено администрацией...
kuskus 16 апреля в 20:07
Ответ дляinresta
никто их не выбирал.
народ ни на что не влияет.
выборы - это фикция, ложь, театр
Можна
ще голову попелом посипати, хоча це не допоможе
Pole 16 апреля в 20:07
Ответ дляkuskus
Що ж ви ще скажете? Я щось не чула, що б хтось сказав « ох, я і лох, повірив вчергове балаболу»
А що це змінить? Нічого.
kuskus 16 апреля в 20:08
Ответ дляPole
А що це змінить? Нічого.
Звісно, всі ми у великій сраці
4 3
impossibilia non sunt 16 апреля в 20:11
Удалено администрацией...
kuskus 16 апреля в 20:14
Ответ дляimpossibilia non sunt
Удалено администрацией...
Жиди, як ви виразились, й самі трохи в халепі зі своєю війною
3 1 1
WomAnn 16 апреля в 20:14
Ответ дляnightwoman
Ви вважаєте що серед інших гнид чи петіних не було б мобілізації?
Удалено администрацией...