18 апреля в 23:31

Чи вважаєте ви високою з/п 17000 грн ?

Цікавить думка зі сторони,з/п 17 тис.грн в невеликому містечку,маючи своє житло,чи це достатньо висока?Я вважаю,що це мало на одну мене +2 дітей,а всі переконують мене що це хороша зарплата,бо інші і по 8 тис отримують
11 3
Пляма на Сонці 18 апреля в 23:32
Все в порівнянні, так
9 1
Мэри Лин 18 апреля в 23:32
Ну на двох дітей звісно мало, але жити можна
8 1
Renesmeе 16 18 апреля в 23:32
Норм але не висока на даний час. Якщо ще на вашій шиї двоє дітей
7 1
TaFo 18 апреля в 23:32
зависит не от количества детей, а от позиции и среднего уровня зп в вашем населенном пункте для этой позиции
3 2
Басина 18 апреля в 23:32
Для маленького містечка непогана
10 1
You are Queen 18 апреля в 23:33
Так, для невеличкого містечка це досить не погана зп.
6 1
Marisya81 18 апреля в 23:33
Не висока однозначно, але жити можна.
На мій погляд висока зарплата це 30+ тис грн.
4 1
автор Masha0 18 апреля в 23:34
Ответ дляRenesmeе 16
Норм але не висока на даний час. Якщо ще на вашій шиї двоє дітей
Ну на дітей ще + чоловіка зарплата
marata 18 апреля в 23:35
Мало навіть для маленького містечка на 3-х ( У мене мама в маленькому містечку - багато всього дорожче, ніж в столиці
2 1 1
вре_Динка 18 апреля в 23:35
по життю - ні
для маленького містечка, нажаль так( бо роботи там як правило реально або нема, або копійки(
alisarich 18 апреля в 23:35
Ну если с детьми,то мало. Для одного человека терпимо
Renesmeе 16 18 апреля в 23:35
Ответ дляMasha0
Ну на дітей ще + чоловіка зарплата
Тоді легше))
автор Masha0 18 апреля в 23:37
Ответ дляTaFo
зависит не от количества детей, а от позиции и среднего уровня зп в вашем населенном пункте для этой позиции
А середній рівень приблизно такий:у місцевого керівництва 40 тис+,а у всіх інших десь 10 тис,от і виходить що в середньому 30 тис.грн
TaFo 18 апреля в 23:38
Ответ дляMasha0
А середній рівень приблизно такий:у місцевого керівництва 40 тис+,а у всіх інших десь 10 тис,от і виходить що в середньому 30 тис.грн
каким органов мы читаете?
СРЕДНЯЯ ПО РЕГИОНУ ДЛЯ ПОЗИЦИИ

а не срелняя по фирме
автор Masha0 18 апреля в 23:41
Ответ дляTaFo
каким органов мы читаете?
СРЕДНЯЯ ПО РЕГИОНУ ДЛЯ ПОЗИЦИИ

а не срелняя по фирме
Ой,пройдіть далі,аналізаторша велика
Миззери 18 апреля в 23:42
Какая разница что другие думаю главное устраивает ли вас
TaFo 18 апреля в 23:43
Ответ дляMasha0
Ой,пройдіть далі,аналізаторша велика
Уровень позиции постепенно вырисовывается🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2 1
автор Masha0 18 апреля в 23:43
Ответ дляМиззери
Какая разница что другие думаю главное устраивает ли вас
От мене не влаштовує,але через ці коментарі постійні таке відчуття ніби я ’зажралась’ і якщо звільнюсь з роботи то піду по світу гола боса,і буду жити на 5 тис.в місяць
автор Masha0 18 апреля в 23:44
Ответ дляTaFo
Уровень позиции постепенно вырисовывается🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ок,всього ХОРОШЕГО
drive105 18 апреля в 23:44
Мало конечно.
Почему все считают, что в небольшом городе жизнь дешевле ? Что дешевле - продукты, косметика, одежда, уход, развивашки детям, репетиторы, медицина, комуналка...? Кто пишет дешевле, напишите что именно.
Или люди в маленьких городах не хотят и не имеют право жить нормально ?
inna5577 19 апреля в 07:53
Ответ дляMasha0
А середній рівень приблизно такий:у місцевого керівництва 40 тис+,а у всіх інших десь 10 тис,от і виходить що в середньому 30 тис.грн
Гі, в середньому точно не 30000,ви рахувати не вмієте, а по темі- це дуже гарна зарплатня для маленького містечка.
vikinguryonok 19 апреля в 09:30
Ответ дляMasha0
От мене не влаштовує,але через ці коментарі постійні таке відчуття ніби я ’зажралась’ і якщо звільнюсь з роботи то піду по світу гола боса,і буду жити на 5 тис.в місяць
Є ще й інший фактор - який ви спеціаліст.
Є люди, які працюють, то вони можуть зарплатньою поперебирати, а є такі, що ходять на роботу .....
Це різні речі..