Лорка-хлорка• 17 апреля в 09:53
Для стартуючої жирухи норм сніданок?
Доброго дня.
Сьогодні прокинулася з думкою, що берусь за голову, на вагах цифра стрімко доходить до 100.
Зробила такий сніданок.
Яичница с беконом• 17 апреля в 15:59
Ответ дляЛорка-хлорка
Чому? Це наче вуглеводи. Хліб житній.
Нормальний сніданок, тільки хліба не 4 шматки, а два. У вас є білок + вуглеводи + овочі. Але я б замінила хліб на лаваш цільнозерновий. Він не такий смачний. як хліб і довше жується.
Мені б цього було мало, я додаю більше овочів для об´єму. Взагалі для мене яйця - самий вдалий варіант сніданку, на 4 години вистачає. Якщо 2 яйця, то додаю ще щось білкове + овочі. Якщо 3 яйця, то тільки овочі. І 30 гр лавашу - це один круглий з пачки.
Яичница с беконом• 17 апреля в 16:06
Ответ дляЛорка-хлорка
Вечеря ще не думала.
Думаю якесь м´ясо курки чи риба дорадо або сібас, салат, запечена картопля. А перед сном творог з ягодами.
А вот з солодким біда. Це те що завжди зривало всі мої попередні спроби взяти себе в руки.
Планую солодке перший час замінювати яблуком, хочу купили сьогодні полуницю.
Автор, мені лікар при інсулінорезистентності порадила їсти тричі на день без перекусів. Якщо ви хочете цукерку - то з´їжте її після основного прийому їжі.
А по солодкому напишу свій досвід - його не хочеться, якщо його нема вдома. На свято чоловік паски приніс, в мене просто дах рве, я їм, бо просто здурію, мене аж трусить. А як дома нема, то я і не йду купувати. Я реально іноді по дві цукерки купую до кави, одну мені, другу чоловіку. Бо як буде вдома півкіло, зжеру всі за раз. Не без того що в гостях десь чи на свято з´їсти шматок торта. Але вдома того не має бути.
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 17:43
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую за поради.
Солодке це моя біль.
Хочу на Балі• 17 апреля в 17:59
Через дня два три на ночь натопчетесь всего, что есть в холодильнике и продолжите свой путь к соточке
СкрипяСердцем• 17 апреля в 18:30
Ответ дляЛорка-хлорка
У мене велика вага, тому і порції мабуть такі. Сподіваюся худнути і порції будуть зменшуватися відповідно
Уберите половину хлеба. Добавьте курицу и много салата. У вас Явно сильно растянут желудок. Сорветесь быстро. Салат малокалорийный и заполнит желудок. Капусты нарежьте
СкрипяСердцем• 17 апреля в 18:36
Ответ дляЗамрійлива
хлеб ок) вы считаете? самое идеальное это все макросы на прием пищи чтобы были. Хлеб это углеводы и их должны быть половина рациона. Старайтесь да, белок в каждый прием пищи и для обьема овощи-фрукты. Гарнир обязательно - картошка, крупы. Но без масла
Половина это овощи, белки и углеводы по 25% у автора дофига углеводов в тарелке и Жиров. 3 жареных яйца уже под 350 калорий… так что хлеб явно лишний. Оставить 1 кусочек не больше
СкрипяСердцем• 17 апреля в 18:52
Ответ дляНічого вдягти
Джипити со мной сонласен, закинула вашу фотку на оценку ему
Нет там нормы. Это завтрак мужика который работает физически. 3 яйца это ж капец
СкрипяСердцем• 17 апреля в 18:55
Ответ дляМию вікна у мороз
ну я не диванный диетолог, а человек, который любит поесть, поэтому я не профи.
Но судя по тому, что я знаю, яйца - хорошо, 2 штуки - не много, филе - хорошо, помидор - хорошо, в небольшом количестве черного хлебе тоже ничего плохого нет. В меня влезет, правда, только 2 куска, но если в вас влазит 4 - не вижу ничего критичного. И согласна с тем, что вам нельзя резко ограничивать себя и уменьшать порции, грубо говоря, если вы ели всегда на завтрак 3 бутерброда, то нельзя есть теперь 3 горошинки.
Там 3 яйца. Одно сверху и 2 внизу одно из которых растеклось. 350 только яйца затянули
Нічого вдягти• 17 апреля в 18:56
Ответ дляСкрипяСердцем
Ага, хорошо)
Шукаю трусики• 17 апреля в 20:38
Ответ дляЛорка-хлорка
Чому? Це наче вуглеводи. Хліб житній.
я бы хле заменила хлебцами низкокалорийными
миссДавеча• 17 апреля в 20:48
Ответ дляСкрипяСердцем
В одном курином яйце среднего размера (категории С1/С2, около 50-60 г) содержится примерно 70–85 ккал.
Не обязательно жарить как во фритюре. Можно вообще на сухой сковороде
Замрійлива• 17 апреля в 20:52
Ответ дляСкрипяСердцем
какие 350))) хлеб у нее если хороший ржаной то вообще прекрасный сложный углевод плюс источник клетчатки. Углеводов в рационе дневном обычно половина всей нормы калорий - это база. При похудении разве что да, больше упор на белки. Можно чуть уменьшить но все равно грамм 120-150 надо
Стриптизерка• 17 апреля в 21:18
Ответ дляparele
Ну всі по різному реагують))
Скачайте якийсь додаток для підрахунку калорій. Я користувалася Fatsecret.
Купіть найдешевши кухонні ваги, і все вийде. Тільки не намагайтеся скидати різко. Бо обличчя теж попливе. Потроху. Поставте собі ціль. Наприклад, за рік скинути 20 кг. 2 кг за місяць це не шкідливо та не важко.
А, ще бажано перевірити інсулінорезистетність. Бо якщо цукор зашкалює, Вам буде потрібна геть інша стратегія.
А при инсулінор. Як скинути ?
СкрипяСердцем• 17 апреля в 21:55
Ответ дляЗамрійлива
Откуда вы взяли эту базу? Разве автор на наборе веса?
вАлнуюся сильнА• 17 апреля в 23:14
Хліба я би зменшила до 1-2 шматочків. В принципі з Вашої тарілки зробила би сніданок - сендвіч з яйцем, куркою та помідором і додала би може ще овочів, якогось листя салату, наприклад.
БоХатая• 17 апреля в 23:50
Ответ дляТвоя подружайка
Я в 53 скинула 12 кг, с моим мелким ростом это было очень заметно. Скидывала не быстро, в течение года, но я и не торопилась, та что все возможно если захочешь
Напишите тогда, как добились такого результата?