Organic• 18 апреля в 22:49
Я такою була 10 років тому.. чи зможу я в 40 бути як на фото
Я зараз 64
Відчуваю себе не в своїй тарілці, бо від природи була як на фото
Всі вагітності мене змінили…
SnowMaiden• 18 апреля в 23:47
Фото странное для пожилой женщины, в целом, можно работать над формой и над кожей, даже в вашем возрасте
Пожарник• 18 апреля в 23:48
Ответ дляСплюшка
Ну, в это совсем не верится. С таким животом не может быть 8 месяцев после родов... смеётесь?
Я такою була в 8 місяців дитини, з таким животом, ще худішою. Найбільше , мені здається, через грудне вигодовування, худла просто на очах, і їсти зовсім не хотілося. Але дитина у мене одна. Але зараз все не так прекрасно - є зайва вага
Пожарник• 18 апреля в 23:49
Ответ дляSnowMaiden
Пожилой? В 40 років? Ха ха
Пожарник• 18 апреля в 23:54
Ответ дляSnowMaiden
Написано в 64
Ні, це вага зараз 64. Заголовок прочитайте
SnowMaiden• 18 апреля в 23:55
Ответ дляПожарник
Хотите сказать, что на фото 30??? Чур, вот же жесть, даже для 64 не айс
Пожарник• 19 апреля в 00:01
Ответ дляSnowMaiden
На фото молода дівчина. І автор в свої 40 років хоч так виглядати, як виглядала колись в молодості ( в 30) на цьому фото. А зараз їй 40 і важить вона 64 кг. Я так зрозуміла
Чумачечая_• 19 апреля в 00:00
Ответ дляСплюшка
Ні, не сміюсь.
Я за третю вагітність набрала всього 9 кг і важила 59кг. З роддома вийшла з вагою 54. На фото в мене моїх до вагітних 50кг.
Мені лише після другої вагітності не вдалося швидко прийти в форму, я набрала 18 кг і лише за 1,5 роки я повернула свої параметри, з першою вагітністю набрала 23, але я була тоді молодою і вага дуже швидко після народження пішла сама, я навіть нічого не робила.
Пожарник• 19 апреля в 00:03
Ответ дляSnowMaiden
Так, звичайно. У нас же кожна друга в 64 як на фото виглядають)) можете фото таких бабуль показати?
Сплюшка• 19 апреля в 00:05
Ответ дляЧумачечая_
Ні, не сміюсь.
Тогда вы молодец, конечно)
А как у вас получилось так мало набрать во время 3 беременности? Выходит, вы в 41 родили? Все таки обмен веществ уже замедляется, гормоны работают хуже.
Я младшего в 29 родила и с 50-52 набрала 25 кг. Больше года сбрасывала( хотя к полноте не склонна вообще, тонкокостная, кроме беременности никогда не набирала больше 54.
Пожарник• 19 апреля в 00:09
Ответ дляСплюшка
Тогда вы молодец, конечно)
Ну це дуже індивідуально. Я писала вище, що завагітніла 52, народжувала 78, а через 8 міс важила 48. І це в 35 років.
А подруга у мене за вагітність набрала 10 кг, вийшла з пологового 49. А під час ГВ набрала до 74… каже, їла відрами, особливо каші. всі ми дуже різні
Вимагаю спілкування• 19 апреля в 00:09
Ответ дляЯ не Тролль
Ну понятия толстуха у всех разное. Я 90/74/103 рост 168 63 кг не толстуха
Я теж 168 см і 63 кг, але параметри 83, 73, 96 - ваше щось не дуже. Плечі широкі, грудей нема, весь жир в ляхах. Хочу схуднуть до 59 хоча б.
Organic
• 19 апреля в 00:15
Ответ дляПожарник
На фото дівчині 38 років! Це Катя Кузнєцова
Актриса кіно
Пожарник• 19 апреля в 00:21
Ответ дляOrganic
Актриса кіно
Так, вона красуня, фігура у неї гарна. Спорт точно є , плюс генетика. Я подумала , що це ваше старе фото. Бо ви написали «я такою була 10 років тому»
Тоді ви самі відповіли на своє питання - так можна виглядати в 40 років)) Катя ж виглядає, значить це реально.
короткопамятна• 19 апреля в 00:21
Ответ дляOrganic
Актриса кіно
И катя сколько раз рожала ?
Ноль вроде
успокойте_Меня• 19 апреля в 00:29
Ответ дляЯ не Тролль
В возрасте не идёт такая худорба как на фото . она старит..... Это в 20 красиво быть тонкой и звонкой.....
Да прям таки, а все бегемоты выглядят на 20
Цирк на дроті• 19 апреля в 00:33
Ответ дляМайструю крила
Так, стопэ. Вас поменяли не беременность, а образ жизни и питание. Это основа.
Не факт(
у меня сейчас 70 вес стоит , а раньше при таком питании весила 50 кг. Вот не худею вообще. Надо сдавать анализы, смотреть в чем дело.
Пожарник• 19 апреля в 00:46
Ответ дляЦирк на дроті
Не факт(
А років вам скільки?
Пожарник• 19 апреля в 00:47
Ответ длякороткопамятна
И катя сколько раз рожала ?
Ноль вроде
Так, дітей у неї нема. Так і Злата Огневич теж має гарну фігуру, видео, що спорт є і харчування правильне, але ще теж не народжувала.
Пожарник• 19 апреля в 00:55
От ще згадала акторку Анну Кошмал. Після перших пологів вона добре схудла, грала дуже молодих дівчат, навіть худесеньку балерину. Потім народила доньку, і видно, що зайву вагу поки не може скинути. Лице змінилося. Тобто після перших пологів і других все відбувалося по різному у неї
ДикаВишня• 19 апреля в 01:17
Бля у меня соседи опять рашкинскую х-ню смотрят на ютубе. Польша. Из КР сами
Шиворіт навиворіт• 19 апреля в 01:20
Ответ дляБентливуман
Ех, я такою була у 25...
А зараз, в свої 47, вага топчеться біля 70((
Я в 35 и даже в 36, а сейчас в 42 я аж 86, вот где печаль(((
Не будь КакСвета• 19 апреля в 01:21
Ответ дляЯ не Тролль
Я трішки вища , на 5 см , 93/68/98 теж нормально, не товста
Свекруховна• 19 апреля в 01:27
Ответ дляOrganic
А на фото скільки кг?
У меня такие формы как на фото были при весе 43кг с ростом 165. Если что, я не специально худела, в 2022 году на стрессе 10кг ушло за пару мес(
Доктор Хаос• 19 апреля в 01:49
Ответ дляСвекруховна
Я на стрессе так тоже в 24 года 43 кг весила
Сплюшка• 19 апреля в 02:00
Ответ дляДикаВишня
Фух... я из Киева
Забрала і не сказала• 19 апреля в 02:33
Ответ дляСплюшка
Каким таким? Кучей складок над пупком?)))
Цирк на дроті• 19 апреля в 04:06
Ответ дляПожарник
А років вам скільки?
38 , до 34 весила 48-53 кг потом война, стресс , заболела подострым тиреоидитом и начала поправляться. Раньше чуть питание скорректировала и сразу худела , сейчас даже на дефиците ккал вес стоит.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 апреля в 06:53
Ответ дляOrganic
64 кг
А на фото мабуть 53 кг
Спорт нужен. С ним тело так подтягивается, что даже 64кг смотрятся идеально. Я вернулась потом обратно в 54 и уже не то((, грудь исчезла, попа исчезла, джинсы пустые парусятся на ветру.
Вернула обратно свои 59кг, 64кг зимой набираются и счастлива