sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Болезни и лекарства
anonim_112
Хочу на Балі• 25 мая в 16:08

Випадають брови. Що можна приймати при цьому?

Протягом 2 місяців мазала брови касторовоюю олією - не допомогло.
Що робити при такій проблемі?
19 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
anonim_127
Сільський ансамбль• 25 мая в 16:09
1
Перевірити щитовидку. При гіпотиреозі випадають брови.
like 6

anonim_9
Я тут с краю постою• 25 мая в 16:10
2
лучше к врачу сходите, нужно причину найти
like 2
anonim_3
Україна понад усе!• 25 мая в 16:10
3
Согласна про эндокринолога.
like 3
anonim_22
Та_все_ок_будет• 25 мая в 16:14
4
+ к эндокринологу
like 2
anonim_112
автор Хочу на Балі • 25 мая в 16:14
5
Ответ дляСільський ансамбль
Перевірити щитовидку. При гіпотиреозі випадають брови.
Гормони в нормі, перевіряли щитовидку
anonim_211
Нервогенератор• 25 мая в 17:12
6
Спробуйте щось подібгн, брови, це не вії

https://minox.ua/product/jhgfojhi/?utm_source=goog...

https://misspavlova.store/syrovatka-dlia-rostu-bri...

https://blog.eva.ua/top-5-zasobiv-dlya-rostu-briv-...
anonim_46
Клептоманка• 25 мая в 17:17
7
Ответ дляХочу на Балі
Гормони в нормі, перевіряли щитовидку
Аналіз на антитіла робили? АТПО, і АТТГ, віт Д, цинк, селен, В12, ферітин, пролактин, естроген.
woman_facepalming 2 like 1
anonim_123
Додаю напруги• 25 мая в 17:18
8
Ответ дляКлептоманка
Аналіз на антитіла робили? АТПО, і АТТГ, віт Д, цинк, селен, В12, ферітин, пролактин, естроген.
Анализ на селен больше 3000, зачем его сдавать?
like 1
anonim_46
Клептоманка• 25 мая в 17:23
9
Ответ дляДодаю напруги
Анализ на селен больше 3000, зачем его сдавать?
Його і не треба здавати, сдавати антитіла АТПО і АТТГ, плюс УЗД щитовидки, можна сідати ще феритин, і треба до гінеколога, особливо якщо вік 40+
woman_facepalming 1 like 1

anonim_123
Додаю напруги• 25 мая в 17:26
10
Ответ дляКлептоманка
Його і не треба здавати, сдавати антитіла АТПО і АТТГ, плюс УЗД щитовидки, можна сідати ще феритин, і треба до гінеколога, особливо якщо вік 40+
Вы же написали его в свой список. А брови могут выпадать просто с возрастом, генетически обусловлено, как и волосы. Также у кого есть себорея и кто в молодости увлекался выщипыванием. Если автор делала узи и по его результатам все ок, ей никакие антитела сдавать не надо.
like 2 woman_facepalming 1
anonim_147
Вмію заміряти найкраще• 25 мая в 17:58
11
Ответ дляДодаю напруги
Вы же написали его в свой список. А брови могут выпадать просто с возрастом, генетически обусловлено, как и волосы. Также у кого есть себорея и кто в молодости увлекался выщипыванием. Если автор делала узи и по его результатам все ок, ей никакие антитела сдавать не надо.
Та зараз модно здавати на антитіла, пити селен, весь інстаграм цим заповнений. Люди дуріють
anonim_123
Додаю напруги• 25 мая в 18:00
12
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та зараз модно здавати на антитіла, пити селен, весь інстаграм цим заповнений. Люди дуріють
Да это давно уже.. У кого есть аит, гипо/гипертиреоз, тому может и нужно, хотя тоже особо нет смысла.. УЗИ, ТТГ и Т4 - это основное..
anonim_147
Вмію заміряти найкраще• 25 мая в 18:01
13
Ответ дляДодаю напруги
Да это давно уже.. У кого есть аит, гипо/гипертиреоз, тому может и нужно, хотя тоже особо нет смысла.. УЗИ, ТТГ и Т4 - это основное..
Так, я згодна. Там, де є діагноз, можна копати та шукати причини, дефіцити і ті. А лікувати те, чого нема, така собі розвага
anonim_181
КартаБезКомиссий• 25 мая в 18:16
14
Норма це відносно для когось це норма для когось вже ні, наприклад ттг 3
woman_facepalming 1 like 1
anonim_74
БеллаДонна• 25 мая в 18:21
15
Ответ дляХочу на Балі
Гормони в нормі, перевіряли щитовидку
проверяли как? ттг сдали и все? ага.. я тоже сдавала. ноже норма. а вес пер и брови вылезли. а когда психанула и сама пошла сдавать полный комплекс - ттг, т3, т4, и на аит - вот тогда мне показало гипотериоз. по узи щитовидка отличная. только она почти не работает.
crying_face 1 woman_facepalming 3
anonim_123
Додаю напруги• 25 мая в 18:38
16
Ответ дляБеллаДонна
проверяли как? ттг сдали и все? ага.. я тоже сдавала. ноже норма. а вес пер и брови вылезли. а когда психанула и сама пошла сдавать полный комплекс - ттг, т3, т4, и на аит - вот тогда мне показало гипотериоз. по узи щитовидка отличная. только она почти не работает.
Если у вас гипотиреоз, на узи она не может быть отличная. Так вам узи делали.
woman_facepalming 1
anonim_127
Сільський ансамбль• 25 мая в 23:41
17
Ответ дляДодаю напруги
Да это давно уже.. У кого есть аит, гипо/гипертиреоз, тому может и нужно, хотя тоже особо нет смысла.. УЗИ, ТТГ и Т4 - это основное..
Если Т4 не конвертируется организмом в Т3, то толку от того Т4? А конвертация происходит с участием селена и железа.
like 1
anonim_46
Клептоманка• 26 мая в 10:25
18
Ответ дляДодаю напруги
Вы же написали его в свой список. А брови могут выпадать просто с возрастом, генетически обусловлено, как и волосы. Также у кого есть себорея и кто в молодости увлекался выщипыванием. Если автор делала узи и по его результатам все ок, ей никакие антитела сдавать не надо.
У мене чоловік і син підліток теж здавали ТТГ і норма. Потім ендокринолог відправила сина на АТПО, показало плюс. Пішов чоловік здавати АТПО, то тут все і вилізло. ТТГ випадково в час здачі був у нормі, чи помилка аналізів. За пропущений час перейшло в стан що потребує оперування.
anonim_46
Клептоманка• 26 мая в 10:28
19
Ответ дляДодаю напруги
Если у вас гипотиреоз, на узи она не может быть отличная. Так вам узи делали.
Так отож. В нашому випадку, узистка прочитала в карті про норму ТТГ і в неї вийшло все ок. Я так думаю що там апарат вже на металолом здати. Бо не побачити дифузний зоб треба вміти.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff