Пугачиха• 19 июня в 10:44
Сніданок на схудненні 51
Добрий ранок, смачного!!!
показать весь текст
13
4
4
2
1
1
Козачка• 19 июня в 18:32
Ответ дляПугачиха
Не звертайте увагу, в неї розлади і дуже серйозні, я її знаю, вона зараз свої голі фото почне тикати і ще дві доби буде бігати і звіріти, це загострення в неї.
Если бы свои)))
1
Секретница• 19 июня в 18:33
Ответ дляКозачка
Если бы свои)))
аби не проти ночі, бо ще розлади сну почнуться
1
автор
Пугачиха
• 19 июня в 18:36
Ответ дляКозачка
Если бы свои)))
То точно, хто її зна чиї, але глянула та мадам не на сайті зараз, може з іншого акка. І наша товстонога рхепешниця не в ефірі. Пішла фотки тирити
1
Козачка• 19 июня в 18:37
Ответ дляПугачиха
То точно, хто її зна чиї, але глянула та мадам не на сайті зараз, може з іншого акка. І наша товстонога рхепешниця не в ефірі. Пішла фотки тирити
Зайдет поймаю, открыла окна, видно будет если одновременно зайдет.
1
автор
Пугачиха
• 19 июня в 18:38
Ответ дляКозачка
Зайдет поймаю, открыла окна, видно будет если одновременно зайдет.
Ого ви Шерлок!!!
Я так не вмію )))
автор
Пугачиха
• 19 июня в 18:39
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
Ви зі свого досвіду пишете!!! Таблетки пили, щоб піною не зійти?
1
автор
Пугачиха
• 19 июня в 18:40
Ответ дляКозачка
Не она
Значить наслідувачка, або ще одна пацієнтка
1
Козачка• 19 июня в 18:41
Ответ дляПугачиха
Значить наслідувачка, або ще одна пацієнтка
Или с другого аккаунта, но тут таких греблю греби, так что не обращайте внимания.
1
автор
Пугачиха
• 19 июня в 18:44
Ответ дляКозачка
Или с другого аккаунта, но тут таких греблю греби, так что не обращайте внимания.
Та вони мене смішіть і розважають. Я їх, як собак, дратую, а вони тоді гавкають, але ж не вкусять. Вже 51 тему протрималася, і ще протримався скільки треба буде. А вони захєкаються гавкати.
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу