ПотеряласЯ Я...• Изменено 20 июня в 13:15
Знайома нещаслива у шлюбі
З боку дуже гарна сім´я. Він забезбечує, вона народжує двох дітей, все чудово для оточуючих
Але вже котрий рік плаче, що чоловік сидить в комп´ютері до 2-3 ночі, на 8 на роботу їде, ввечері приїжджає і каже все, хочу відпочити.
Іздити нікуди не хоче, сім´ю нікуди не водить, дітям час не приділяє і каже що вона придумала собі ідеальну картинку, всі так живуть, у кожного свої турботи, він забезпечує сім´ю і вона повинна бути за це вдячна
Розумію, що так живе не тільки вона і прикро що жінки попадають в такий круговоріт, де їх потреби не чують і вони ще винні за те що хочуть уваги і любові до себе, спільного часу
Каже що змінився після народження дитини, а хоче ще і третю, хоча час мінімально приділяє
Але вже котрий рік плаче, що чоловік сидить в комп´ютері до 2-3 ночі, на 8 на роботу їде, ввечері приїжджає і каже все, хочу відпочити.
Іздити нікуди не хоче, сім´ю нікуди не водить, дітям час не приділяє і каже що вона придумала собі ідеальну картинку, всі так живуть, у кожного свої турботи, він забезпечує сім´ю і вона повинна бути за це вдячна
Розумію, що так живе не тільки вона і прикро що жінки попадають в такий круговоріт, де їх потреби не чують і вони ще винні за те що хочуть уваги і любові до себе, спільного часу
Каже що змінився після народження дитини, а хоче ще і третю, хоча час мінімально приділяє
показать весь текст
18
13
4
1
Хомо_сапиенс• 20 июня в 13:39
Ответ дляСтріляний птах
от моего совета ничего не изменится в их семье, к сожалению
я же говорю суть вы не улавливаете
я же говорю суть вы не улавливаете
Вы уловили суть? В чем суть темы автора? Обсудить ее подругу?
2
Ms. Android• 20 июня в 13:39
Ответ дляПотеряласЯ Я...
та,я кажу що треба ставати на ноги,самій буде заробляти, а то не злізуть
чоловік проти - каже її справа гледіть дітей, щоб їх ніхто не ображав ( і я не шуткую зараз )
чоловік проти - каже її справа гледіть дітей, щоб їх ніхто не ображав ( і я не шуткую зараз )
Потому что он все оплачивает.Она может сама себя обеспечить и не спрашивать его мнения
1
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 13:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Нет, я так не думаю. Спрашиваю, зачем второй ребенок, если в браке несчастный.
Так можно потом и 3-го рожать, и 4-го, и 5-го будучи несчастной. Все равно так же все будет
Так можно потом и 3-го рожать, и 4-го, и 5-го будучи несчастной. Все равно так же все будет
та яка різниця, вже ті діти народженні, вже треба виходить з тих обставин що є
і мені прикро що чоловіки нічого не вторапають, або їх так виховують, що це нормально
ото я не здивована, що жінки взагалі відмовляються народжувати в наш час від таких йолопів
і мені прикро що чоловіки нічого не вторапають, або їх так виховують, що це нормально
ото я не здивована, що жінки взагалі відмовляються народжувати в наш час від таких йолопів
3
3
Ms. Android• 20 июня в 13:40
Ответ дляПотеряласЯ Я...
та яка різниця, вже ті діти народженні, вже треба виходить з тих обставин що є
і мені прикро що чоловіки нічого не вторапають, або їх так виховують, що це нормально
ото я не здивована, що жінки взагалі відмовляються народжувати в наш час від таких йолопів
і мені прикро що чоловіки нічого не вторапають, або їх так виховують, що це нормально
ото я не здивована, що жінки взагалі відмовляються народжувати в наш час від таких йолопів
И крайняя свекровь))
Тело женщины и только она контролирует рождаемость
Тело женщины и только она контролирует рождаемость
3
А що таке?• 20 июня в 13:41
Ответ дляПотужна махіна
Та нет, женщины с детьми еще и работают, прикиньте
Автора забезпечують цілком. Їй не доводиться працювати.
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 13:42
Ответ дляА що таке?
Автора забезпечують цілком. Їй не доводиться працювати.
це моя знайома
базові потреби, в кав´ярню сходити, щось собі купити то треба вже випрошувати, на море чи няню вони не можуть, бо це не в пріорітеті
базові потреби, в кав´ярню сходити, щось собі купити то треба вже випрошувати, на море чи няню вони не можуть, бо це не в пріорітеті
2
Роздратована шкіра• 20 июня в 13:42
Ответ дляПотеряласЯ Я...
та яка різниця, вже ті діти народженні, вже треба виходить з тих обставин що є
і мені прикро що чоловіки нічого не вторапають, або їх так виховують, що це нормально
ото я не здивована, що жінки взагалі відмовляються народжувати в наш час від таких йолопів
і мені прикро що чоловіки нічого не вторапають, або їх так виховують, що це нормально
ото я не здивована, що жінки взагалі відмовляються народжувати в наш час від таких йолопів
То есть с головой подруги все норм, что она родила от идиота уже второго?
3
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 13:44
Ответ дляРоздратована шкіра
То есть с головой подруги все норм, что она родила от идиота уже второго?
не треба звинувачувати жертву обставин
давайте виходити з того виховання і довгого шлюбу. про завчену безпомічність чули?
їй нічого не залишається, щоб змінювати обставини, або проблеми будуть тільки збільшуватись
давайте виходити з того виховання і довгого шлюбу. про завчену безпомічність чули?
їй нічого не залишається, щоб змінювати обставини, або проблеми будуть тільки збільшуватись
6
3
Ms. Android• 20 июня в 13:43
Ответ дляПотеряласЯ Я...
це моя знайома
базові потреби, в кав´ярню сходити, щось собі купити то треба вже випрошувати, на море чи няню вони не можуть, бо це не в пріорітеті
базові потреби, в кав´ярню сходити, щось собі купити то треба вже випрошувати, на море чи няню вони не можуть, бо це не в пріорітеті
И при всем этом она родила.Ну что ж ,двое детей в бедности это сложно
2
А що таке?• 20 июня в 13:44
Ответ дляПотеряласЯ Я...
це моя знайома
базові потреби, в кав´ярню сходити, щось собі купити то треба вже випрошувати, на море чи няню вони не можуть, бо це не в пріорітеті
базові потреби, в кав´ярню сходити, щось собі купити то треба вже випрошувати, на море чи няню вони не можуть, бо це не в пріорітеті
Це не так погано. Навіщо їй в кав‘ярню ходити? Це дійсно розтрати.
5
1
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 13:46
Ответ дляMs. Android
И при всем этом она родила.Ну что ж ,двое детей в бедности это сложно
зараз з орендами і продуктами - 1000-1500 доларів то вже бідність
виходить коли якісь упороті психологи казали від ніщебродів не народжувати бо це страшно і загубити себе значить, були праві
бо треба одразу наперед ставити умови про няню, відпочинок, допомоги і дивитися на реакцію
виходить коли якісь упороті психологи казали від ніщебродів не народжувати бо це страшно і загубити себе значить, були праві
бо треба одразу наперед ставити умови про няню, відпочинок, допомоги і дивитися на реакцію
2
Ms. Android• 20 июня в 13:47
Ответ дляПотеряласЯ Я...
зараз з орендами і продуктами - 1000-1500 доларів то вже бідність
виходить коли якісь упороті психологи казали від ніщебродів не народжувати бо це страшно і загубити себе значить, були праві
бо треба одразу наперед ставити умови про няню, відпочинок, допомоги і дивитися на реакцію
виходить коли якісь упороті психологи казали від ніщебродів не народжувати бо це страшно і загубити себе значить, були праві
бо треба одразу наперед ставити умови про няню, відпочинок, допомоги і дивитися на реакцію
Совершенно верно.Дальше что?она ж все это знала,когда решила родить
Есть женщины которым ее жизнь это шикарно,так что это не условие ставить,а просто обсудить ожидания
Есть женщины которым ее жизнь это шикарно,так что это не условие ставить,а просто обсудить ожидания
2
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 13:47
Ответ дляMs. Android
Совершенно верно.Дальше что?она ж все это знала,когда решила родить
Есть женщины которым ее жизнь это шикарно,так что это не условие ставить,а просто обсудить ожидания
Есть женщины которым ее жизнь это шикарно,так что это не условие ставить,а просто обсудить ожидания
ну отака жінка, дуже лагідна,спокійна
думаю вона не очікувала що її чекає, в її сім´ї було по іншому
думаю вона не очікувала що її чекає, в її сім´ї було по іншому
4
1
Губка Боб• 20 июня в 13:49
Ответ дляПотеряласЯ Я...
шкода, що для вас край це насильство і п´янство
мабуть адекватного відношення до себе і любові так і не пізнали
мабуть адекватного відношення до себе і любові так і не пізнали
Что он должен делать по вашему? Сутками батрачить ? На работе а потом дома? У меня один ребенок а она решилась на второго в такое время. О чем думала ?
3
1
Ms. Android• 20 июня в 13:49
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ну отака жінка, дуже лагідна,спокійна
думаю вона не очікувала що її чекає, в її сім´ї було по іншому
думаю вона не очікувала що її чекає, в її сім´ї було по іншому
Она думала что если второго родить,то он точно от компа оторвется?
И с чего вы взяли что ее безинициативность нравится ее мужу?
И с чего вы взяли что ее безинициативность нравится ее мужу?
4
2
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 13:50
Ответ дляГубка Боб
Что он должен делать по вашему? Сутками батрачить ? На работе а потом дома? У меня один ребенок а она решилась на второго в такое время. О чем думала ?
на другу дитину він вмовляв, як і на третю зараз
наче не сидів він в компі раніше, це от зараз так почастішало
наче не сидів він в компі раніше, це от зараз так почастішало
2
Ms. Android• 20 июня в 13:52
Ответ дляПотеряласЯ Я...
на другу дитину він вмовляв, як і на третю зараз
наче не сидів він в компі раніше, це от зараз так почастішало
наче не сидів він в компі раніше, це от зараз так почастішало
Ну это понятно,его билет на свободу.Но у нее своя голова есть
2
Амбасадор щастя• 20 июня в 13:54
Ответ дляСтріляний птах
это все не суть
или вы не понимаете
ах да, у вас просто наверное один и надо самоутвердится
или вы не понимаете
ах да, у вас просто наверное один и надо самоутвердится
Самоутвердиться? Вот есть прописные истины, что не надо выходить за алкаша, что надо уходить от того кто бьет, и что дети 80% будут на человеке который в декрете. Так как у нас чаще мама сидит в декрете - то все очевидно. У меня не один ребенок, поэтому и говорю так.
1
Стріляний птах• 20 июня в 13:58
Ответ дляАмбасадор щастя
Самоутвердиться? Вот есть прописные истины, что не надо выходить за алкаша, что надо уходить от того кто бьет, и что дети 80% будут на человеке который в декрете. Так как у нас чаще мама сидит в декрете - то все очевидно. У меня не один ребенок, поэтому и говорю так.
по вашему этот козел с одним ребенком вел бы себя иначе?
очень сомневаюсь
очень сомневаюсь
Амбасадор щастя• 20 июня в 14:00
Ответ дляСтріляний птах
по вашему этот козел с одним ребенком вел бы себя иначе?
очень сомневаюсь
очень сомневаюсь
Так козла уже не изменить. Человек берет ответственность за себя и за детей. В розовопонии конечно муж и зарабатывает на все хотелки, и офигенно длма помогает. Но как минимум гормональные качели влияют исключительно на женщин. И тут женщине нужно думать что дальше ей делать, и хоть бы на третьего не соглашаться.
На пів ставки• 20 июня в 14:02
Ответ дляМошей ницца
Если ребёнок грудной, то куда выйти?
А з дітьми нікуди не можна вийти?)) Грудні дома сидять?
1
На пів ставки• 20 июня в 14:02
Ответ дляПотеряласЯ Я...
яке хобі, коли ти зранку до вечора в дитячих турботах?
Помічнмцю, няню взяти. Кому ці придумані страждання треба?
2
На пів ставки• 20 июня в 14:03
Ответ дляМошей ницца
Единицы могут себе позволить няню
Прям одиниці на 20 млн населення
2
На пів ставки• 20 июня в 14:03
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а декрет це не повноцінна робота вважаєте?
нянь і помічників немає.
нянь і помічників немає.
Бо дура
2
На пів ставки• 20 июня в 14:04
Ответ дляРоздратована шкіра
ууууууу
тут только могу спросить, нафига она второго родила? видела же с первым, что к чему.
Тут еще долго, но надо искать работу и становиться на ноги
тут только могу спросить, нафига она второго родила? видела же с первым, что к чему.
Тут еще долго, но надо искать работу и становиться на ноги
Головне, що якось завагітніла від такого)
3
автор
ПотеряласЯ Я...
• 20 июня в 14:04
Ответ дляНа пів ставки
А з дітьми нікуди не можна вийти?)) Грудні дома сидять?
а навіщо чоловік? щоб просто гроші на їжу давав? яку жінка і готує все одно сама, і прибирає, і наводить лад з дітьми
це ще та роботка, і дітей його виховує, а він забезпечує...
а стосунок де? якщо вона буде гуляти і бавитися з іншими? якщо сама близька людина не може приділити увагу і потурбуватися про потреби, поговорити з дружиною?
це ще та роботка, і дітей його виховує, а він забезпечує...
а стосунок де? якщо вона буде гуляти і бавитися з іншими? якщо сама близька людина не може приділити увагу і потурбуватися про потреби, поговорити з дружиною?
3
2
На пів ставки• 20 июня в 14:05
Ответ дляМошей ницца
Вернёмся из мира розовых пони в обычный. Мужчина работает один, жена в декрете. Как много семей может позволить себе няню?
Це від вашого оточення залежитьь.
Стріляний птах• 20 июня в 14:05
Ответ дляАмбасадор щастя
Так козла уже не изменить. Человек берет ответственность за себя и за детей. В розовопонии конечно муж и зарабатывает на все хотелки, и офигенно длма помогает. Но как минимум гормональные качели влияют исключительно на женщин. И тут женщине нужно думать что дальше ей делать, и хоть бы на третьего не соглашаться.
почему в розовопонии?
неужели это не база?
двое создавали семью
неужели это не база?
двое создавали семью
2
Ms. Android• 20 июня в 14:07
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а навіщо чоловік? щоб просто гроші на їжу давав? яку жінка і готує все одно сама, і прибирає, і наводить лад з дітьми
це ще та роботка, і дітей його виховує, а він забезпечує...
а стосунок де? якщо вона буде гуляти і бавитися з іншими? якщо сама близька людина не може приділити увагу і потурбуватися про потреби, поговорити з дружиною?
це ще та роботка, і дітей його виховує, а він забезпечує...
а стосунок де? якщо вона буде гуляти і бавитися з іншими? якщо сама близька людина не може приділити увагу і потурбуватися про потреби, поговорити з дружиною?
Так может с ней не о чем говорить
Детей общих она воспитывает
Детей общих она воспитывает
1
Амбасадор щастя• 20 июня в 14:08
Ответ дляСтріляний птах
почему в розовопонии?
неужели это не база?
двое создавали семью
неужели это не база?
двое создавали семью
Полным-полно незрелых людей которые создают семью. Которые явно обманывают партнера, или сами не подозревают как рождение ребенка может пару изменить. Или даже без ребенка меняются не в лучшую сторону. Стремиться надо к лучшему, но исходить из реальности, она увы часто не в пользу женщин.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу