Вот Она Я• 22 июня в 21:24
BTS вы слушаете?
Кто вам нравится?
4
1
Мамзелькіна• 22 июня в 21:26
Моя дочь в подростковом возрасте слушала. Мне нравится только Over the horizon
Ноу коммент• 22 июня в 21:27
Тут у большинства уже дети их слушают или слушали. Не тот возраст за корейцями вздыхать
3
1
PORKA• 22 июня в 21:28
Я тільки знаю що є така група, що вони корейці в південній живуть. Колись чула деякі їх пісні. Для мене вони занадто екзотичні я не їх фанат.
1
Поторописька• 22 июня в 22:10
Намагалася, але зайшло в свій час тільки Coldplay X BTS - My Universe. Із корейців подобаються The Rose і сольний проект їх фронтмена Woosung. ’Подобаються’ означає, що переслухала всю дискографію. І ще в декількох груп та співаків окремі пісні, де більше, де менше.
Поторописька• 22 июня в 22:13
Музику ж слухають не тільки, щоб за кимось вздихать. Музика - це ж кайф! Кому BTS, кому інші)
Зрадорозганячка• 22 июня в 22:17
Люблю, стеню, слухаю вже 7 років.
Особливе місце в серці для Чіміна і Юнгі.
До речі, познайомила мене з ними донька, яка АРМІ вже більше 9 років.
Хлопці круті і шикарні, а після армії дуже подорослішали і їхній Аріранг це вже щось неймовірне.
Обожнюю
Особливе місце в серці для Чіміна і Юнгі.
До речі, познайомила мене з ними донька, яка АРМІ вже більше 9 років.
Хлопці круті і шикарні, а після армії дуже подорослішали і їхній Аріранг це вже щось неймовірне.
Обожнюю
Клевотница• 22 июня в 22:30
BTS
Тхэян он из Bigbang
Группа FTIsland
Солист из дорамы Ты прекрасен
Мне нравится гитарист он в белых брюках, в ролике.)
Здесь гитарист он блондин) Ли Джэджин, его зовут.
Тхэян он из Bigbang
Группа FTIsland
Солист из дорамы Ты прекрасен
Мне нравится гитарист он в белых брюках, в ролике.)
Здесь гитарист он блондин) Ли Джэджин, его зовут.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу