sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - По Украине
anonim_72
Дверной_Проем• сегодня в 17:45

Де відпочивати щоб зручно до Жайворонка та Карпатії

Обираю відпочинок, їдемо на потязі були в Поляні , сподобалось , хочу інше місце , всього 7 днів , плануємо в аквапарк Карпатія 1 раз і в Жайворонок ( покупатись замість моря) де б ви порадили зупинитись жити , хочеться і не прям місто , природи , але і щоб зручно добиратися , бо без машини, порадьте дівчата
40 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_59
Для драки• сегодня в 17:49
1
Так в Берегово і живіть
heart 5

anonim_59
Для драки• сегодня в 17:52
2
Там ще Велика бийгань є чи як село
anonim_72
автор Дверной_Проем • сегодня в 17:50
3
Ответ дляДля драки
Так в Берегово і живіть
є якісь рекомендації по базах відпочинку? просто хотілось не зовсім в місті, щоб навкруги природа гарна була
anonim_59
Для драки• сегодня в 17:53
4
Ответ дляДверной_Проем
є якісь рекомендації по базах відпочинку? просто хотілось не зовсім в місті, щоб навкруги природа гарна була
Там немає гарної природи вже
Рівнина
anonim_59
Для драки• сегодня в 17:56
5
Літом таки краще в Косино ніж в Карпатію
Різниця в вартості не велика але в Косино краще
anonim_44
Рожева юбка• сегодня в 18:03
6
Я зараз в Трускавці. В санаторії Карпати відкрилм термальні басейни. Відкриті на повітрі 2 шт. Один дуже солоний.інший як морська вода. Ходимо через день. Купатись і загоряти. І місто. І інфраструктура.і і природа,пташки співають.білки бігають. Кафе.ресторани.магазмни. все супер. Плюс скрізь є закриті басейни - в сан Ксрпати +3сауни. .В сан. Молдова басейн-+ с5 аун( хамам,арома...). Купа задоволення. І ціни в рази менші ніж у Жайворонку. Трускавець давно перестав бути курортом для бабусь. Купа молоді тут. Спочатку приїхали на 10 днів.але продовжуємо собі ще на 5 днів. Дуже класно.
like 1 woman_facepalming 1
anonim_91
осень харашо• сегодня в 17:59
7
Живите в Берегово. Оттуда съездить один раз в Косино, потому в Карпатию, сходить в Жаворонок и ещё там новый открывается Магнум.
heart 3
anonim_59
Для драки• сегодня в 18:01
8
Ответ дляРожева юбка
Я зараз в Трускавці. В санаторії Карпати відкрилм термальні басейни. Відкриті на повітрі 2 шт. Один дуже солоний.інший як морська вода. Ходимо через день. Купатись і загоряти. І місто. І інфраструктура.і і природа,пташки співають.білки бігають. Кафе.ресторани.магазмни. все супер. Плюс скрізь є закриті басейни - в сан Ксрпати +3сауни. .В сан. Молдова басейн-+ с5 аун( хамам,арома...). Купа задоволення. І ціни в рази менші ніж у Жайворонку. Трускавець давно перестав бути курортом для бабусь. Купа молоді тут. Спочатку приїхали на 10 днів.але продовжуємо собі ще на 5 днів. Дуже класно.
В Трускавці немає Аквапарку
Автору потрібно саме він
Ну і Закарпаття це зовсім інше ніж Трускавець
anonim_44
Рожева юбка• сегодня в 18:02
9
Ответ дляДля драки
В Трускавці немає Аквапарку
Автору потрібно саме він
Ну і Закарпаття це зовсім інше ніж Трускавець
Є. Здоровезний в Ріксосі. Там такий аквапвпк що Єгипет нервно курит в сторонке. В Ріксосі є огромний відкритий басейн.
like 1

anonim_59
Для драки• сегодня в 18:02
10
Ответ дляРожева юбка
Є. Здоровезний в Ріксосі. Там такий аквапвпк що Єгипет нервно курит в сторонке. В Ріксосі є огромний відкритий басейн.
Там не можна заходити тим хто не проживає
anonim_44
Рожева юбка• сегодня в 18:02
11
Ответ дляДля драки
Там не можна заходити тим хто не проживає
Хіба що.
anonim_72
автор Дверной_Проем • сегодня в 18:03
12
Ответ дляРожева юбка
Я зараз в Трускавці. В санаторії Карпати відкрилм термальні басейни. Відкриті на повітрі 2 шт. Один дуже солоний.інший як морська вода. Ходимо через день. Купатись і загоряти. І місто. І інфраструктура.і і природа,пташки співають.білки бігають. Кафе.ресторани.магазмни. все супер. Плюс скрізь є закриті басейни - в сан Ксрпати +3сауни. .В сан. Молдова басейн-+ с5 аун( хамам,арома...). Купа задоволення. І ціни в рази менші ніж у Жайворонку. Трускавець давно перестав бути курортом для бабусь. Купа молоді тут. Спочатку приїхали на 10 днів.але продовжуємо собі ще на 5 днів. Дуже класно.
Дякую за рекомендацію, я люблю Трускавець , 3 роки їздили в 365 з батьками , а зараз своєю родиною з´явилася можливість ,шукаю , бо покупатись хочеться
anonim_59
Для драки• сегодня в 18:03
13
Ответ дляРожева юбка
Хіба що.
Там звичайна аквазона не в порівнянні з аквапарк в Косино
anonim_72
автор Дверной_Проем • сегодня в 18:03
14
Ответ дляРожева юбка
Є. Здоровезний в Ріксосі. Там такий аквапвпк що Єгипет нервно курит в сторонке. В Ріксосі є огромний відкритий басейн.
там дорого..
anonim_72
автор Дверной_Проем • сегодня в 18:05
15
Ответ дляДля драки
Там звичайна аквазона не в порівнянні з аквапарк в Косино
косино вже дорого нам , дивилась його ще в прошлому році , та і Карпатія підняли ціни , не те щоб аквапарк мене дуже цікавив, як зони покупатись , позагорати
anonim_44
Рожева юбка• сегодня в 18:07
16
Ответ дляДверной_Проем
Дякую за рекомендацію, я люблю Трускавець , 3 роки їздили в 365 з батьками , а зараз своєю родиною з´явилася можливість ,шукаю , бо покупатись хочеться
365 не люблю. Якийсь балаган. Купа цих дітей. Крик.гвалт...такий неспокій в тому готелі. ІМи живемо зараз на квартирі в новому будинку біля церкви в центрі..євроремонт. 900 грн за добу. Шикарна квартира з усією технікою до фена. Їмо в Рідному краю( 2 хв від квартирм). Час від часу ходимо десь на шашлик
anonim_72
автор Дверной_Проем • сегодня в 18:09
17
Ответ дляРожева юбка
365 не люблю. Якийсь балаган. Купа цих дітей. Крик.гвалт...такий неспокій в тому готелі. ІМи живемо зараз на квартирі в новому будинку біля церкви в центрі..євроремонт. 900 грн за добу. Шикарна квартира з усією технікою до фена. Їмо в Рідному краю( 2 хв від квартирм). Час від часу ходимо десь на шашлик
а нам саме подобався двіж , екскурції кожен день по різним інтересам )
heart 1
anonim_59
Для драки• сегодня в 18:11
18
Ответ дляДверной_Проем
косино вже дорого нам , дивилась його ще в прошлому році , та і Карпатія підняли ціни , не те щоб аквапарк мене дуже цікавив, як зони покупатись , позагорати
Тоді Берегове вам оптимально.
Просто літом між Карпатією і Косино ми обираємо Косино.
anonim_59
Для драки• сегодня в 18:12
19
Ответ дляДверной_Проем
косино вже дорого нам , дивилась його ще в прошлому році , та і Карпатія підняли ціни , не те щоб аквапарк мене дуже цікавив, як зони покупатись , позагорати
Ще новий Рікка Хуст є порядку цін там незнаю

anonim_59
Для драки• 2 часа назад
20
Ответ дляДверной_Проем
Дякую за рекомендацію, я люблю Трускавець , 3 роки їздили в 365 з батьками , а зараз своєю родиною з´явилася можливість ,шукаю , бо покупатись хочеться
На озеро Дийда можна заїхати
like 2
anonim_44
Рожева юбка• 2 часа назад
21
Ответ дляДверной_Проем
а нам саме подобався двіж , екскурції кожен день по різним інтересам )
На екскурсії і так їздимо. Об´їздили вже все.усе Закарпаття і Прикарпаття. В Косино і Берегово були. Косино краще. Майте на увазі що на ЗУ зараз спека. Сьогодні 31.в неділю 35. В Києві такого нема. І щодня екскурсії це дуже втомлює. Спека йде з Європи. У Франції,Чехії зараз 40- 43
anonim_111
Княгиня пітьми• 2 часа назад
22
Ответ дляРожева юбка
Я зараз в Трускавці. В санаторії Карпати відкрилм термальні басейни. Відкриті на повітрі 2 шт. Один дуже солоний.інший як морська вода. Ходимо через день. Купатись і загоряти. І місто. І інфраструктура.і і природа,пташки співають.білки бігають. Кафе.ресторани.магазмни. все супер. Плюс скрізь є закриті басейни - в сан Ксрпати +3сауни. .В сан. Молдова басейн-+ с5 аун( хамам,арома...). Купа задоволення. І ціни в рази менші ніж у Жайворонку. Трускавець давно перестав бути курортом для бабусь. Купа молоді тут. Спочатку приїхали на 10 днів.але продовжуємо собі ще на 5 днів. Дуже класно.
Дорого стоят путевки ?
anonim_59
Для драки• 2 часа назад
23
Ответ дляРожева юбка
На екскурсії і так їздимо. Об´їздили вже все.усе Закарпаття і Прикарпаття. В Косино і Берегово були. Косино краще. Майте на увазі що на ЗУ зараз спека. Сьогодні 31.в неділю 35. В Києві такого нема. І щодня екскурсії це дуже втомлює. Спека йде з Європи. У Франції,Чехії зараз 40- 43
З вівторка похолодання
anonim_59
Для драки• 2 часа назад
24
Ответ дляРожева юбка
Я зараз в Трускавці. В санаторії Карпати відкрилм термальні басейни. Відкриті на повітрі 2 шт. Один дуже солоний.інший як морська вода. Ходимо через день. Купатись і загоряти. І місто. І інфраструктура.і і природа,пташки співають.білки бігають. Кафе.ресторани.магазмни. все супер. Плюс скрізь є закриті басейни - в сан Ксрпати +3сауни. .В сан. Молдова басейн-+ с5 аун( хамам,арома...). Купа задоволення. І ціни в рази менші ніж у Жайворонку. Трускавець давно перестав бути курортом для бабусь. Купа молоді тут. Спочатку приїхали на 10 днів.але продовжуємо собі ще на 5 днів. Дуже класно.
Закарпаття тим і класно, що можна щодня змінювати локацію.
В Трускавці 15 днів сидіти це вже дуже треба його любити
В мене тато військовий і все моє дитинство це табори або санаторії В Трускавці
Тому в дорослому віці добровільно я б туди не поїхала точно
А в Закарпаття кілька разів в рік, там є чим зайнятися в будь яку пору року
anonim_44
Рожева юбка• 2 часа назад
25
Ответ дляКнягиня пітьми
Дорого стоят путевки ?
Я без путевок))) квартира с евроремонтом в центре 900 грн за сутки .нас 2 чела. Едим в Ридносу краї. В центре отличная столовая. Или иам или с собой беру обед. Завтракаем сами. Ужин где придется. Можна набирать с собой. Там целіе торбы набирают. Сегодня я ела чинахи на обед. Вкуснятина. Огромнаятарелка 87 гин (мясо, кар ошка и фасоль). Столько мяса положили. Дочь взяла борщ 42 грн и голубцы 3 шт) 61 грн. Голубцы не доела. Еда дешевая. Я считаю недорого. В санаториях очень дорого. А в бассейн термальный мы и так ходим - 300 грн 2 часа 20мин. .хватает с головой. Все равно в Карпатах для проживающих в санатории ткрмальные платные.
anonim_72
автор Дверной_Проем • 2 часа назад
26
Ответ дляДля драки
Тоді Берегове вам оптимально.
Просто літом між Карпатією і Косино ми обираємо Косино.
я б теж його обрала) і взагалі люблю щоб чисто і гарно було і з комфортом)) але зараз ціни капець... а кудись за межі України ніяк(
anonim_59
Для драки• 2 часа назад
27
Ответ дляДверной_Проем
я б теж його обрала) і взагалі люблю щоб чисто і гарно було і з комфортом)) але зараз ціни капець... а кудись за межі України ніяк(
Так ціни задерли)
Минулого року в Косино спершу 3 години 1000 гривень але людей було мало і вони 4 години зробили.
Цього року 4 години залишили але 1500 грн
Ми теж тільки по Україні їздимо
anonim_59
Для драки• 2 часа назад
28
Ответ дляДверной_Проем
я б теж його обрала) і взагалі люблю щоб чисто і гарно було і з комфортом)) але зараз ціни капець... а кудись за межі України ніяк(
Біля берегово є озеро Дийда, колись давно там були. Як зараз незнаю. Це вже під угорським кордоном
anonim_57
Коленная ложечка• 2 часа назад
29
Ответ дляДверной_Проем
є якісь рекомендації по базах відпочинку? просто хотілось не зовсім в місті, щоб навкруги природа гарна була
Ну, там, звичайно, не така гарна природа, як в Сваляві чи Шаянах, наприклад. Але за Жайворонком стоїть досить живописна гора і є навіть там своє озеро. Жайворонок зробив цивілізований теренкур туди. Ця тропа здоровʼя починається одразу біля комплексу.
Термальні води Косино, як і Апартель Косино, взагалі стоять на рівнині. Там до гарних пейзажів досить далеко.
Карпатія в Шаянах красива по території, дуже велике озеро,ліс, навіть своя пасіка.
Це все досить різні локації. І по вартості, і по стилю й меті відпочинку.
anonim_72
автор Дверной_Проем • 2 часа назад
30
Ответ дляКоленная ложечка
Ну, там, звичайно, не така гарна природа, як в Сваляві чи Шаянах, наприклад. Але за Жайворонком стоїть досить живописна гора і є навіть там своє озеро. Жайворонок зробив цивілізований теренкур туди. Ця тропа здоровʼя починається одразу біля комплексу.
Термальні води Косино, як і Апартель Косино, взагалі стоять на рівнині. Там до гарних пейзажів досить далеко.
Карпатія в Шаянах красива по території, дуже велике озеро,ліс, навіть своя пасіка.
Це все досить різні локації. І по вартості, і по стилю й меті відпочинку.
дякую , подивлюсь
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff