sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - По Украине
anonim_72
Дверной_Проем• вчера в 17:45

Де відпочивати щоб зручно до Жайворонка та Карпатії

Обираю відпочинок, їдемо на потязі були в Поляні , сподобалось , хочу інше місце , всього 7 днів , плануємо в аквапарк Карпатія 1 раз і в Жайворонок ( покупатись замість моря) де б ви порадили зупинитись жити , хочеться і не прям місто , природи , але і щоб зручно добиратися , бо без машини, порадьте дівчата
показать весь текст
43 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_57
Коленная ложечка• вчера в 18:56
31
Ответ дляДля драки
Літом таки краще в Косино ніж в Карпатію
Різниця в вартості не велика але в Косино краще
Різниця мінімум в два рази там по проживанню була ще два роки тому. Правда, там по сервісу теж не зрівняти. І харчування, і Спа комплекс в Косино вищі на дві голови. Але, свій бювет і справжня лікувальна база є тільки в Карпатії.
Дивлячись - яка мета поїздки. Якщо хочеться просто покататися на водних гірках, посидіти в сауні та увечері випити вину я - то це в Косино. Але, готуйте за номер стандарт 8000+ на добу.
В Жайворонку стандарт економ від 2500, входить тільки сніданок. Але вже термальний комплекс і сауні безкоштовні на весь день. І міні аквапарк там є, і дитяча анімація, і свій бювет.

anonim_57
Коленная ложечка• вчера в 18:59
32
Ответ дляосень харашо
Живите в Берегово. Оттуда съездить один раз в Косино, потому в Карпатию, сходить в Жаворонок и ещё там новый открывается Магнум.
А що це за Магнум новий? Це новий корпус Жайворонка буде так називатись, який зараз інтенсивно будують на лінії з аквапарком та спортивним басейном?
anonim_59
Для драки• вчера в 19:06
33
Ответ дляКоленная ложечка
Різниця мінімум в два рази там по проживанню була ще два роки тому. Правда, там по сервісу теж не зрівняти. І харчування, і Спа комплекс в Косино вищі на дві голови. Але, свій бювет і справжня лікувальна база є тільки в Карпатії.
Дивлячись - яка мета поїздки. Якщо хочеться просто покататися на водних гірках, посидіти в сауні та увечері випити вину я - то це в Косино. Але, готуйте за номер стандарт 8000+ на добу.
В Жайворонку стандарт економ від 2500, входить тільки сніданок. Але вже термальний комплекс і сауні безкоштовні на весь день. І міні аквапарк там є, і дитяча анімація, і свій бювет.
Автор жити не планує на території комплексу.
Шукає житло в селі, вона ж написала це
anonim_59
Для драки• вчера в 19:08
34
Ответ дляКоленная ложечка
Різниця мінімум в два рази там по проживанню була ще два роки тому. Правда, там по сервісу теж не зрівняти. І харчування, і Спа комплекс в Косино вищі на дві голови. Але, свій бювет і справжня лікувальна база є тільки в Карпатії.
Дивлячись - яка мета поїздки. Якщо хочеться просто покататися на водних гірках, посидіти в сауні та увечері випити вину я - то це в Косино. Але, готуйте за номер стандарт 8000+ на добу.
В Жайворонку стандарт економ від 2500, входить тільки сніданок. Але вже термальний комплекс і сауні безкоштовні на весь день. І міні аквапарк там є, і дитяча анімація, і свій бювет.
Карпатія це аквапарк в Мукачево
Автор про нього пише
anonim_57
Коленная ложечка• вчера в 19:09
35
Ответ дляДля драки
Так ціни задерли)
Минулого року в Косино спершу 3 години 1000 гривень але людей було мало і вони 4 години зробили.
Цього року 4 години залишили але 1500 грн
Ми теж тільки по Україні їздимо
Ого, як зросла вартість! Ми в 23 брали там відвідування аквазони, щоби добре роздивитися, що там і як перед тим, як бронювати там проживання. То 3 години було 500 грн. Правда, це був не сезон - кінець березня і аквапарк та великий басейн були зачинені. І в ці 3 години входило тільки 30 хвилин в саунах!
А вже наприкінці 23 брали там проживання. Нас їхала компанія, то сімейний номер дворівневий було вигідніше майже в два рази брати, ніж три стандарти. Я зараз вже ціни точно не згадаю, але стандарт коштував в районі 7500 за добу, а сімейний 12000. Харчування там дуже хороше, плюс для проживаючих взагалі окрема спа зона зі своїми саунами, басейном, джакузі.
Але, більше, ніж 2-3 дні там робити нема чого.
anonim_59
Для драки• вчера в 19:11
36
Ответ дляКоленная ложечка
Ого, як зросла вартість! Ми в 23 брали там відвідування аквазони, щоби добре роздивитися, що там і як перед тим, як бронювати там проживання. То 3 години було 500 грн. Правда, це був не сезон - кінець березня і аквапарк та великий басейн були зачинені. І в ці 3 години входило тільки 30 хвилин в саунах!
А вже наприкінці 23 брали там проживання. Нас їхала компанія, то сімейний номер дворівневий було вигідніше майже в два рази брати, ніж три стандарти. Я зараз вже ціни точно не згадаю, але стандарт коштував в районі 7500 за добу, а сімейний 12000. Харчування там дуже хороше, плюс для проживаючих взагалі окрема спа зона зі своїми саунами, басейном, джакузі.
Але, більше, ніж 2-3 дні там робити нема чого.
Автор не планує жити в Косино
anonim_57
Коленная ложечка• вчера в 19:13
37
Ответ дляДля драки
Карпатія це аквапарк в Мукачево
Автор про нього пише
А, дякую. А я розказую про санаторій в Шаянах.
anonim_91
осень харашо• вчера в 19:22
38
Ответ дляКоленная ложечка
А що це за Магнум новий? Це новий корпус Жайворонка буде так називатись, який зараз інтенсивно будують на лінії з аквапарком та спортивним басейном?
Посмотрите в соцсетях. Я видела, что рекламируют. Магнум в Берегово,а мб в окрестных сёлах.
anonim_57
Коленная ложечка• вчера в 19:24
39
Ответ дляосень харашо
Посмотрите в соцсетях. Я видела, что рекламируют. Магнум в Берегово,а мб в окрестных сёлах.
Я вже подивилась на Гугл картах. Це просто готель в жопі миру на окружній Берегова. Там немає аквазони взагалі.

anonim_91
осень харашо• вчера в 19:40
40
Ответ дляКоленная ложечка
Я вже подивилась на Гугл картах. Це просто готель в жопі миру на окружній Берегова. Там немає аквазони взагалі.
Значит что-то в рекламе разгоняют. Можете ещё глянуть возле Ужгорода, вроде называется Золота Гора.
anonim_88
маска Ілона• вчера в 22:43
41
Ответ дляРожева юбка
365 не люблю. Якийсь балаган. Купа цих дітей. Крик.гвалт...такий неспокій в тому готелі. ІМи живемо зараз на квартирі в новому будинку біля церкви в центрі..євроремонт. 900 грн за добу. Шикарна квартира з усією технікою до фена. Їмо в Рідному краю( 2 хв від квартирм). Час від часу ходимо десь на шашлик
После того, как год назад меня мошенники на их телеграм-канале под видом отдела бронирования ’развели’ на 36 тыс.грн, мне туда уже абсолютно не хочется
anonim_44
Рожева юбка• вчера в 23:05
42
Ответ дляДля драки
Закарпаття тим і класно, що можна щодня змінювати локацію.
В Трускавці 15 днів сидіти це вже дуже треба його любити
В мене тато військовий і все моє дитинство це табори або санаторії В Трускавці
Тому в дорослому віці добровільно я б туди не поїхала точно
А в Закарпаття кілька разів в рік, там є чим зайнятися в будь яку пору року
Тут теж є чим зайнятися. Нас вдома нема. Поки виспався і родуплився-вже 11 ранку. Потім басейн. Потім відпочинок. А увечері Трускавець гуде від кафе чи ресторанів. Гуляєм просто по парку. Нвм після Києва - це люкс. На екскурсії не їздимо , бо скрізь були. Тому на релаксі. Спимо. Гуляємо.басейн.смачно поїсти. Ось зараз 23.05 - Трускавець гуде. В Шайбі такий двіж. Танці до упаду. І сама молрдь. Пердунів нема старих.
anonim_59
Для драки• вчера в 23:35
43
Ответ дляРожева юбка
Тут теж є чим зайнятися. Нас вдома нема. Поки виспався і родуплився-вже 11 ранку. Потім басейн. Потім відпочинок. А увечері Трускавець гуде від кафе чи ресторанів. Гуляєм просто по парку. Нвм після Києва - це люкс. На екскурсії не їздимо , бо скрізь були. Тому на релаксі. Спимо. Гуляємо.басейн.смачно поїсти. Ось зараз 23.05 - Трускавець гуде. В Шайбі такий двіж. Танці до упаду. І сама молрдь. Пердунів нема старих.
Я про інше ))
Шайба розвага 90х
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff