06 июля 2022

Репетитор англійська дитині

Мирного неба! Шукаю репетитора для дитини 7 років для вивчення англійської, орієнтуюсь на довгострокову перспективу, онлайн. Буду вдячна за поради вчителів або якщо Ви вчитель, пишіть Ваші умови.
Анна45 06 июля 2022
Доброї ночі, можу запропонувати чудову дівчину: якщо цікаво, пишіть в приват
Якщо є можливість, шукайте репетитора офлайн. Онлайн дитині 7 років важкувато. З досвіду кажу.
Oleksa1551 06 июля 2022
Вы в каком городе?
Вы хотели бы по школьной программе или вообще?
LvivLady 06 июля 2022
Онлайн для 7 років практично нереально

П.С.викладач і репетитор з досвідом
ВишніВишні 06 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Онлайн для 7 років практично нереально

П.С.викладач і репетитор з досвідом
Приєднуюся, краще офлайн для такого віку
автор Маргошинка 06 июля 2022
Ответ дляВишніВишні
Приєднуюся, краще офлайн для такого віку
Я розумію, що офлайн то класно, але маємо, що маємо, живемо не на постійному місці, де і як будемо далі не відомо. А онлайн вже є досвід і школи і трошки англійської, то не все так щоб погано. Тому поки будемо вчитись як є змога, все ж таки щось та винесе вона з занять.
автор Маргошинка 06 июля 2022
Ответ дляOleksa1551
Вы в каком городе?
Вы хотели бы по школьной программе или вообще?
Загалом мова цікавить зараз, бо на наших уроках в школі не вчать ні говорити, ні читати толком, більше просто набір слів. Слова вона і так може вивчити, бо наче їй цікаво, а як ними користуватись, як хоч елементарні речення будувати - оце потрібно
BANKa_medu 06 июля 2022
Маю досвід з таким віком, але багато залежить від дитини. Працюю через Zoom на онлайн дошці з опорою на підручник, але з великою кількістю додаткових матеріалів відповідно до потреб дитини. Якщо іще не знайшли собі викладача, можемо спробувати.