05 августа 2022

Зробила татуаж брів, але пройшов місяць нічого не залишилось, трішки як тінь, йти...

Платити ще раз? Чи якщо нічого не залишилось то не платити?
Веснушка 05 августа 2022
В смысле платить или нет?

Вас мастер не предупредил об ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ коррекции через месяц?
Мама фифти цента 05 августа 2022
Йдіть на корекцію. Вона в більшості випадків необхідна.
Етитьская богомышь 05 августа 2022
Покажите фото!
Я не делала коррекцию, всё было супер, корки сошли, потом цвет появился.
автор ДинамоКит 05 августа 2022
Ответ дляВеснушка
В смысле платить или нет?

Вас мастер не предупредил об ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ коррекции через месяц?
Так іду на днях на корекцію
Великий сатирик 05 августа 2022
И у меня так было. После коррекции проявилось.
Бесстыдница 05 августа 2022
А какая цена?
Svetlana-7070 05 августа 2022
Коли я робила, то мене про це попержали. Зробили корекцію і все ок
Контрольница 06 августа 2022
І в мене була така ж ситуація. Через місяць було корекція, і після неї все чудово. Кожа у всіх різна.