Які офіційні причини, що нам не надають допомогу?

Не знаю як ви, а я вже 2 тижні нічого робити не можу. Мене не перестає гнітити скільки всього нам було обіцяно і як нас кинули на 3 рік!
Нащо вони все то обіцяли, а потім переграли чи передомовились між собою знов і не в нашу користь. Де ж той лендліз, якому стоячи аплодували в 2022??? Ска, де він? Як нам виграть цю війну, як все проти нас?
Ось мелькнула одна із сотень новин в пабліках з паном президентом фотка. Я не його прихильник, але погляд приреченості. Вам так не здається?
показать весь текст
Полковой раввин Изя 16 апреля в 15:35
Ответ дляS.s.s.
що за приниження наших воїнів?
чи ви про ментів з депутатами? тоді так.
Самое большое унижение воинов - это ситуация с инвалидами.
16 3 1
awso1977 16 апреля в 15:39
Ответ дляПолковой раввин Изя
Самое большое унижение воинов - это ситуация с инвалидами.
Ще почекайте, буде як під час АТО - а я тебе туди не посилав.
kuskus 16 апреля в 15:42
Ответ дляSeehund
Понимает, что дерибан заканчивается и пора сматывать удочки , а так хотелось ещё одну виллу.
А типу до президентства у нього не було дачі? Звідки у вас ця хрінь в головах? Він був успішна медійна особистість, і грошей в нього було хоч сракою жуй.
Реверанс 16 апреля в 15:43
Ответ дляSvetlana-7070
Типу вони на дерибанять, щей як дерибанять... може і похлеще наших (
Війна це бізнес і політика, в даній ситуації ми лише учасники (((
Це союзники дерибанять?
Не тримайте нас за ідіотів
11 4 3
Fashion4 16 апреля в 15:43
Ответ дляБася-Мася
Вот пока все верили в пердеж, что с рашкой бесполезно договариваться, страну и ухай....хали.
Милаха ты не из оркостана ли? Или ждешь их? 😂
9 8
Svetlana-7070 16 апреля в 15:45
Ответ дляРеверанс
Це союзники дерибанять?
Не тримайте нас за ідіотів
Так, а ви думаєте там всі чесні і за зп живуть. Просто вміють красиво, бо знають що може бути но но. А наші просто дерибанять без совісті і ума
4 2 1
vviko 16 апреля в 15:46
Ответ дляБукет троянд
Я вижу презрение во взгляде.
Вы понимаете что помощь дают для войны, а не для победы. Война для войны.
Ну а если не будут давать тогда что ждёт? Захватят всю Украину или востоком и югом ограничатся?
Реверанс 16 апреля в 15:48
Ответ дляLeeloo_aloha
Ця позиція підкріплена довірою до влади. А у нас то революції то перевибори, плюс нерозумні рішення як добровільна здача ядерки.
Треба згадати кращі рішення презедента Зеленського.
Який в Золотому не тільки відвів наші війська в чисте поле,з бетонованих гарних позицій,але й особисто слідкував що б там розоружили батальон Азов.
Саме там президент кричав Янтарю,що він не лох.
Це було розумне рішення?
Доречі наші гарні позиції вже наступного дня були зайняті ворогом без жодного пострілу.
Полковой раввин Изя 16 апреля в 15:51
Ответ дляawso1977
Ще почекайте, буде як під час АТО - а я тебе туди не посилав.
А чего ждать? Уже...
3 2
Реверанс 16 апреля в 15:53
Ответ дляTeonaa
Шо значить «хочуть»?
Вони ж розумні люди, навчені військовій справі. Яке «хочу», якщо є така-то математика, що така-то кількість ЗАБЕЗПЕЧЕНИХ підрозділів (ЗП) покриває таку-то площу фронту.
Шо таке ЗП - тоже десь є означення: стільки-то людей, стільки-то зброї і якої саме.
Які хотєлки можуть бути
Ні.
Влада з вами не згодна.
Вже й деякі Слуги Народу прозрівають
7 3
Реверанс 16 апреля в 15:55
Ответ дляkuskus
А типу до президентства у нього не було дачі? Звідки у вас ця хрінь в головах? Він був успішна медійна особистість, і грошей в нього було хоч сракою жуй.
Успішна особисть і мільйонер пан президент Зеленський татку саші за вклад в маму римму,не погребував додаткову пенсію підписати.
Точно успішний?
13 5 1
reokioto 16 апреля в 15:55
Президент подписал Закон о мобилизации. Соответственно, через месяц он вступает в силу.
7 3
Mary_MMS 16 апреля в 15:55
Офіційна причина - корупція. Але ж наше фпсо в телемарафоні цього не скажуть. Від Зеленського вже всі морозчться, бо бачать що не в коня корм. Винне наше керівництво і тільки воно, що зараз нам не хочуть давати ні зброю ні гроші... Наші і не хотять зброї, вони хотять гроші.
То у і Залужного звільнили, бо він був якраз за поставки зброї... Бабки йшли поміж Зеленського і КО... Тому Залужного і турнули, мішав він їм гроші 💰 деоебанити...
Ми чуємо тільки те що нам кажуть, а Зеленському вже давно запитання про корупціб задають...
12 7 2
Вероника-2014 16 апреля в 15:55
Ответ дляkuskus
А типу до президентства у нього не було дачі? Звідки у вас ця хрінь в головах? Він був успішна медійна особистість, і грошей в нього було хоч сракою жуй.
Что ж они все никак не нажрутся?
Реверанс 16 апреля в 15:57
Ответ дляSvetlana-7070
Так, а ви думаєте там всі чесні і за зп живуть. Просто вміють красиво, бо знають що може бути но но. А наші просто дерибанять без совісті і ума
А совестливий президент по уму,ще й Златку запоріжську за гарне крадівництво гуманітарки не в тюрму саджає,бо вагонами ешелонами крали,А ОРДЕН ДАЄ.По совісті і уму
11 4
Svetlana-7070 16 апреля в 15:57
Ответ дляРеверанс
А совестливий президент по уму,ще й Златку запоріжську за гарне крадівництво гуманітарки не в тюрму саджає,бо вагонами ешелонами крали,А ОРДЕН ДАЄ.По совісті і уму
Вам до Ісіди) ви знайдете спільну мову )
6 4
LudaSHS 16 апреля в 15:58
Ответ длячир
Cегодня Шольц встречается с вождем китайцев, о нас будут говорить.
Они всегда о нас говорят
Публично или нет
Мировые лидеры и демократий и автократий
Также спецслужбы, типа цру Барнса что мотается странами
Реверанс 16 апреля в 15:59
Ответ дляreokioto
Президент подписал Закон о мобилизации. Соответственно, через месяц он вступает в силу.
Мобілізація учпішно провалена саме президентом.
Тепер тільки відбиті на голову підуть в раби до армії.Навіть в засуджених за вбивство визначений термін покарання і знаходяться вони в кращих умовах
10 4 3
Леска 16 апреля в 16:00
Ответ дляVA 11
Ті **бки, коли винудили нас віддати літаки і зброю, виступали гарантами нашими. А ту допомогу, яку зараз вони дають, можуть в дупи собі запхати. Третій рік просимо Ф-16, а поки маємо великий жирний х#й. Де ракети далекобійні, якими можна аеродроми знищити і заводи?
Та пішли вони всі в сраку, гаранти **йові!
Ви можете хоч млн раз їх послати в дупу але їм від того ні холодно ані жарко. Пацан сказав-пацан зробив, а не зробив то ще раз сказав. А гинуть наші люди, страждає наша інфраструктура.
Реверанс 16 апреля в 16:05
Ответ дляSvetlana-7070
Вам до Ісіди) ви знайдете спільну мову )
Вам за кораблем,що б не вказували кому і куди
5 1
Клементина 16 апреля в 16:07
Мене так бісять наші партнери, особливо США, що іноді так і хочеться сказати тим американцям:
’знаєте, що?! Якщо ви нам не даєте зброї, то ми теж не можемо просто гинути на полі бою. Або ми воюємо вашою зброєю за всіх вас. Або ідіть в дупу! А ми ідемо до пуйла з капітуляцією. Жахливо, але виходу немає.
У зустрічайте тоді на своїх кордонах монстра: з усіма вашими петріотами, хаймарсами і тд. Ми вам не щит. Захищайтесь самі. ’

І подивитися на їх реакцію))
12 8 4
Svetlana-7070 16 апреля в 16:09
Ответ дляРеверанс
Вам за кораблем,що б не вказували кому і куди
До вашого рівня опускатися не буду. На все добре. Гарного робочого дня)
7 2
il-mari 16 апреля в 16:10
Ответ дляlisenok_8282
я вам вірю. а ще, коли людина загинула, починається купа перевірок і чіпляються навіть до того, шо він був в купленій касці, а не в тій шо видала держава. а тому, бляха, він був в купленій, шо той дуршляк, який видає держава, взагалі не рятує ні від чого!
так, оце жесть взагалі...
Мимо_шла 16 апреля в 16:15
Ответ дляvviko
Ну а если не будут давать тогда что ждёт? Захватят всю Украину или востоком и югом ограничатся?
Если не вступим в переговоры,то захватят всё
9 4
Кайдашева дочка 16 апреля в 16:18
Ответ дляМимо_шла
Если не вступим в переговоры,то захватят всё
Удалено администрацией...
Мимо_шла 16 апреля в 16:19
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
Я давно считаю, что победа это сохранение государства Украина с гражданами украинцами
8 4
inresta 16 апреля в 16:20
потому что влада тупо все крадет, сколько не дай
5 4 1
Bennd 16 апреля в 16:23
Кто пишет постоянно про коррупцию, что из-за нее военную помощь не дают, вы вообще в курсе что деньги напрямую США нам никакие не перечисляют, те что выделяют на военку, все они идут на заводы в США, а мы же получаем только ракеты и тд. Очевидно что проблема не в коррупции, а то что прямо намекают что все,давайте подписывайте заморозку. Что мешает Европе купить у США ракеты для петриота и дать нам ракеты, но этого никто не делает. Или вы думаете ракеты петриота мы потом продаем на черном рынке))?
14 2
Nata2907 16 апреля в 16:23
Ответ дляFashion4
Милаха ты не из оркостана ли? Или ждешь их? 😂
да-да-да, все кто не до последней капли крови, все орчихи
9 4
Манула 16 апреля в 16:24
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
Ви помиляєтесь, що ZZ-імперії не потрібна вся Україна. У хутіна кукуха давно поїхала на відтворенні есересеру. Себе він бачить збирачем земель уZьких
8 2 1 1