Весела пiсенька• Изменено 31 мая в 12:35
Брат начитався твітеру, тепер купує причип
на його роботі також всі про це говорять, що в білорусі збираються і тут буде війна, коли точно не відомо, може через пів року-рік
житло вирішив не купувати, хочуть тікати кудись здвома дітьми, але бронь дають тільки по місцю у Києві
і тепер він оце всіх налаштовує, щоб тікали,тривожиться, каже немає довіри ні до кого, тим паче до влади
житло вирішив не купувати, хочуть тікати кудись здвома дітьми, але бронь дають тільки по місцю у Києві
і тепер він оце всіх налаштовує, щоб тікали,тривожиться, каже немає довіри ні до кого, тим паче до влади
9
3
автор
Весела пiсенька
• 31 мая в 12:42
Ответ дляКрихітка на всі
Житло вирішив не купувати, бо вистачає тільки на причіп
гроші є, але треба буде вкласти все до копійки
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
2
Крихітка на всі• 31 мая в 12:42
Ответ дляВесела пiсенька
гроші є, але треба буде вкласти все до копійки
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
У кого гроші є, той причіп не купує
4
Крихітка на всі• 31 мая в 12:43
Ответ дляВесела пiсенька
гроші є, але треба буде вкласти все до копійки
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
Причіп з двома дітьми потребують?
3
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:44
Автор, в мене такі самі думки як і у Вашого брата, поки що переїжджаю з речами ближче до кордону, як тільки щось почнеться одразу закордон.
2
1
Крихітка на всі• 31 мая в 12:45
Ответ дляМию вікна у мороз
Автор, в мене такі самі думки як і у Вашого брата, поки що переїжджаю з речами ближче до кордону, як тільки щось почнеться одразу закордон.
Причіп купили?
3
1
1
Головний кошак• 31 мая в 12:45
Ответ дляМию вікна у мороз
Автор, в мене такі самі думки як і у Вашого брата, поки що переїжджаю з речами ближче до кордону, як тільки щось почнеться одразу закордон.
Арендовали квартиру там?За сколько?
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:46
Ответ дляКрихітка на всі
Причіп купили?
Ні, не вмію керувати ним і речей не так багато.
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:47
Ответ дляГоловний кошак
Арендовали квартиру там?За сколько?
250 євро 2х кімнатна, від кордону 20 км. Оплата в гривнях за курсом євро.
2
Головний кошак• 31 мая в 12:48
Ответ дляМию вікна у мороз
250 євро 2х кімнатна, від кордону 20 км. Оплата в гривнях за курсом євро.
Я не потяну такую аренду.А сколько стоит аренда 1 комн. квартиры?
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:49
Ответ дляГоловний кошак
Я не потяну такую аренду.А сколько стоит аренда 1 комн. квартиры?
Можна і за 8 тис грн знайти
1
1
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:50
Ответ дляГоловний кошак
Я не потяну такую аренду.А сколько стоит аренда 1 комн. квартиры?
Тоді краще одразу за кордон, там зарплата покриває оренду легко, або є житло прямо на виробництві
2
1
Головний кошак• 31 мая в 12:52
Ответ дляМию вікна у мороз
Тоді краще одразу за кордон, там зарплата покриває оренду легко, або є житло прямо на виробництві
Так,прекрасний варіант.
Крихітка на всі• 31 мая в 12:55
Ответ дляГоловний кошак
Так,прекрасний варіант.
Вже готуєтесь їхати?
мегамоСГ• 31 мая в 14:47
При этом те, кто живет в Беларуси, говорят, что наши постоянно пи..ят и накручивают, и ничего такого нет.
Головний кошак• 31 мая в 17:16
Ответ длямегамоСГ
При этом те, кто живет в Беларуси, говорят, что наши постоянно пи..ят и накручивают, и ничего такого нет.
Да?
Головний кошак• 31 мая в 18:19
Ответ длямегамоСГ
При этом те, кто живет в Беларуси, говорят, что наши постоянно пи..ят и накручивают, и ничего такого нет.
Откуда бульбаши знают,что есть и чего нет?Им правды никто не скажет.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

