sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Беременность, Роды
noavatar
ХочуСтатиМамою• 12 июня 2023

Порекомендуйте гарного репродуктолога у Дніпрі для роботи з низьким АМГ

Дівчата, привіт!
Морально налаштовуюся на ЕКЗ і для цього хочу визначитися з репродуктологом.

Ситуація:

1. Критично-низький АМГ, передчасна недостатність яєчників поки неясної природи. Можливо щось аутоімунне. Операцій на яєчниках не було, вагітностей не було (раніше не планувала).

2. Радилася з різними репродуктологами, шукала найкращих за рекомендаціями на форумах.
Поки зупинилася на:
- Коломиєць Юрій Володимирович в Імпланті.
- Джичонаія Тамара Гуліверівна в Аврорі.

Також консультувалася онлайн з Хажиленко Ксенієй у Києві.

3. Природня вагітність за пів року не настала, тому збираюся переходити до більш активних дій. Хочеться обрати найкращий варіант, так як час обмежений через малу кількість яйцеклітин.

Можливо у когось був досвід взаємодії з цими репродуктологами або іншими на фоні низького оваріального резерву?

Також буду вдячна за контакти спільнот по цій темі у вайбері або телеграмі.
dislike 1
40 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_7
Анонім Перший• 12 июня 2023
1
Меня консультировала Ивах Виктория. Я делала не у неё, но все её советы оправдались.

noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
2
Ответ дляАнонім Перший
Меня консультировала Ивах Виктория. Я делала не у неё, но все её советы оправдались.
Дякую! А де врешті решт робили, який був АМГ і який результат, якщо можете поділитися?
anonim_163
Лівий Локіть• 12 июня 2023
3
На нашем днепровском форуме есть тема с названием таким же, как ваш ник. Я не знаю, насколько она сейчас живая. Но там информации была масса.
heart 3
anonim_7
Анонім Перший• 12 июня 2023
4
Ответ дляХочуСтатиМамою
Дякую! А де врешті решт робили, який був АМГ і який результат, якщо можете поділитися?
В Киеве, я тут живу, в Мать и Дитя, у Продан.
У меня до этого было 4 попытки в Дахно, все неудачно и я уже думала, что это всё.
Дахно клиника не для сложных случаев, а у меня такой. АМГ на 5й попытке было выше 3 и 15 эмбрионов, из них 11 бластоцист, после пгд 5 здоровых.
like 1
anonim_130
Телячі ніжноСті• 12 июня 2023
5
А може не… не… не…не треба?
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
6
Ответ дляТелячі ніжноСті
А може не… не… не…не треба?
Не треба що саме?
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
7
Ответ дляАнонім Перший
В Киеве, я тут живу, в Мать и Дитя, у Продан.
У меня до этого было 4 попытки в Дахно, все неудачно и я уже думала, что это всё.
Дахно клиника не для сложных случаев, а у меня такой. АМГ на 5й попытке было выше 3 и 15 эмбрионов, из них 11 бластоцист, после пгд 5 здоровых.
Зрозуміла, про Мати і Дитина чула, бачила в рекомендаціях Холодян звідти.
Рада, що у вас все вийшло ❤️ Це дає надію)
heart 1
anonim_130
Телячі ніжноСті• 12 июня 2023
8
Ответ дляХочуСтатиМамою
Не треба що саме?
Може не просто так воно не настає? Може не треба підсаджувати в організм те, чого він не хоче, щоб там було?
dislike 7 face_with_tears_of_joy 2 like 1
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
9
Ответ дляТелячі ніжноСті
Може не просто так воно не настає? Може не треба підсаджувати в організм те, чого він не хоче, щоб там було?
Вибачте, я тут притримуюсь іншої думки. За такою логікою можна говорити про те, що не потрібно робити кесарів розтин, якщо дитина не може вийти сама або не варто робити операції по видаленню пухлин, тощо.

Звичайно краще, щоб все вийшло само, але вже як є, на жаль... Щиро вірю, що медицина не стоїть на місці.

І на форумі є приклади того, як наставала природня вагітність при низьких АМГ але для мене досить ризиковано чекати цього, бо можна не дочекатися.
like 5 dislike 1

anonim_7
Анонім Перший• 12 июня 2023
10
Ответ дляХочуСтатиМамою
Зрозуміла, про Мати і Дитина чула, бачила в рекомендаціях Холодян звідти.
Рада, що у вас все вийшло ❤️ Це дає надію)
Вот Виктория Ивановна в моём случае рекомендовала мне Продан или Холодян. Я к Продан попала первой, она мне понравилась и решила у неё проходить программу
like 1
anonim_8
Не боюся осуду• 12 июня 2023
11
Ответ дляЛівий Локіть
На нашем днепровском форуме есть тема с названием таким же, как ваш ник. Я не знаю, насколько она сейчас живая. Но там информации была масса.
Плюсую. До сих пор ищу рекомендации врачей там. Адреса у них сменились,но легко гуглятся новые.
anonim_8
Не боюся осуду• 12 июня 2023
12
Ответ дляТелячі ніжноСті
А може не… не… не…не треба?
Почему? Человек хочет ребенка
anonim_8
Не боюся осуду• 12 июня 2023
13
Ответ дляТелячі ніжноСті
Може не просто так воно не настає? Може не треба підсаджувати в організм те, чого він не хоче, щоб там було?
Вы из верующих шоли?) Не несите дичь
anonim_130
Телячі ніжноСті• 12 июня 2023
14
Ответ дляНе боюся осуду
Вы из верующих шоли?) Не несите дичь
Ні. Я прагматик. Тут багато писали, що настільки вбивались над вагітністю, що народжували на свою голову з відхиленнями.
anonim_8
Не боюся осуду• 12 июня 2023
15
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ні. Я прагматик. Тут багато писали, що настільки вбивались над вагітністю, що народжували на свою голову з відхиленнями.
Та ладно. А сколько рождалось обычных здоровых детей вы считали? И если само получается, то шанс родить больного даже выше. Потому как при ЭКО проверяют разные генетические отклонения
like 2
anonim_213
Теща дочки• 12 июня 2023
16
Ответ дляХочуСтатиМамою
Дякую! А де врешті решт робили, який був АМГ і який результат, якщо можете поділитися?
Какой амг, фсг и ваш возраст?
anonim_213
Теща дочки• 12 июня 2023
17
Ответ дляХочуСтатиМамою
Вибачте, я тут притримуюсь іншої думки. За такою логікою можна говорити про те, що не потрібно робити кесарів розтин, якщо дитина не може вийти сама або не варто робити операції по видаленню пухлин, тощо.

Звичайно краще, щоб все вийшло само, але вже як є, на жаль... Щиро вірю, що медицина не стоїть на місці.

І на форумі є приклади того, як наставала природня вагітність при низьких АМГ але для мене досить ризиковано чекати цього, бо можна не дочекатися.
Низкая амг и пня- это разные вещи
anonim_37
Крихітка на всі• 12 июня 2023
18
Ответ дляТелячі ніжноСті
Може не просто так воно не настає? Може не треба підсаджувати в організм те, чого він не хоче, щоб там було?
Плюсую .
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
19
Ответ дляКрихітка на всі
Плюсую .
Дякую за вашу думку, кожен має право на свою. І все ж таки я шукаю грамотного репродуктолога, щоб якраз все вийшло добре, а не питаю поради, варто це робити чи ні.
Хіба що у вас є який конкретний доказовий приклад з медицини і не один, який говорить, що цього робити не треба.

noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
20
Ответ дляТеща дочки
Низкая амг и пня- это разные вещи
Мені цей діагноз ставлять репродуктологи на фоні якраз низького АМГ та фолікулометрії.
anonim_213
Теща дочки• 12 июня 2023
21
Ответ дляХочуСтатиМамою
Мені цей діагноз ставлять репродуктологи на фоні якраз низького АМГ та фолікулометрії.
Еще раз- какой амг, фсг и возраст???
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
22
Ответ дляТеща дочки
Еще раз- какой амг, фсг и возраст???
Я побачила питання, але не встигла відповісти. Давайте будемо більш дружелюбними :)

Останні аналізи були в листопаді минулого року.
АМГ: 0,06.
ФСГ: 31.
Вік: 34.
Сумарна кількість фолікулів: на той момент була 4-5, зараз 3-4.
anonim_213
Теща дочки• 12 июня 2023
23
Ответ дляХочуСтатиМамою
Я побачила питання, але не встигла відповісти. Давайте будемо більш дружелюбними :)

Останні аналізи були в листопаді минулого року.
АМГ: 0,06.
ФСГ: 31.
Вік: 34.
Сумарна кількість фолікулів: на той момент була 4-5, зараз 3-4.
Мне очень жаль, но беременность у вас практически нереальна, это действительно пня и только донация ооцитов, лично я противница этого метода, лучше уж суррогатное материнство. По теме- не теряйте время, едьте в киев, в днепре нет квалифицированных хороших центров, едьте в исиду, надию или дахно. Пс врач
anonim_11
Пургену мне• 12 июня 2023
24
У Тамары делала одна знакомая ЭКО но по трубному фактору. Положительно. Но слышала что там слабая эмбриология.
Родственница делала 2 попытки у Коломийца по низкому АМГ - отрицательно, больше не пробовала
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
25
Ответ дляТеща дочки
Мне очень жаль, но беременность у вас практически нереальна, это действительно пня и только донация ооцитов, лично я противница этого метода, лучше уж суррогатное материнство. По теме- не теряйте время, едьте в киев, в днепре нет квалифицированных хороших центров, едьте в исиду, надию или дахно. Пс врач
Дякую за коментар! Про майжу нереальну вагітність з такими показниками знаю, про донацію ооцитів також, поки її не розглядаю. Хочу хоча б спробувати поборотися за свої клітини.

У Києві Хажилєнко якраз раніше була завідуючою в Ісіді, але останнім часом перейшла в Імплант у Києві.

За відгуками репродуктологів, які спеціалізуються на таких проблемах, іноді можлива навіть природня вагітність. Але я розумію, що всі випадки дуже індивідуальні і шансів дуже мало.
anonim_213
Теща дочки• 12 июня 2023
26
Ответ дляХочуСтатиМамою
Дякую за коментар! Про майжу нереальну вагітність з такими показниками знаю, про донацію ооцитів також, поки її не розглядаю. Хочу хоча б спробувати поборотися за свої клітини.

У Києві Хажилєнко якраз раніше була завідуючою в Ісіді, але останнім часом перейшла в Імплант у Києві.

За відгуками репродуктологів, які спеціалізуються на таких проблемах, іноді можлива навіть природня вагітність. Але я розумію, що всі випадки дуже індивідуальні і шансів дуже мало.
Тогда быстрее едьте и пытайтесь достать и заморозить свои яйцеклетки, если это еще возможно. У вас месячные есть ? Задержки?
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
27
Ответ дляПургену мне
У Тамары делала одна знакомая ЭКО но по трубному фактору. Положительно. Но слышала что там слабая эмбриология.
Родственница делала 2 попытки у Коломийца по низкому АМГ - отрицательно, больше не пробовала
Дуже дякую, що поділилися, прям влучно по лікарях, які я розглядаю! ❤️
Підкажіть, будь ласка, а наскільки давно ваша родичка пробувала ЕКЗ у Коломийця?
anonim_11
Пургену мне• 12 июня 2023
28
Ответ дляХочуСтатиМамою
Дуже дякую, що поділилися, прям влучно по лікарях, які я розглядаю! ❤️
Підкажіть, будь ласка, а наскільки давно ваша родичка пробувала ЕКЗ у Коломийця?
Почти 3 года назад
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
29
Дякую за підтримку! Так, менструація є. Цикл коливається але ще не сильно 25-29 днів. Останнє коливання було через фолікулярну кісту яєчника. Вона розсмокталася наступного цикла.
noavatar
автор ХочуСтатиМамою • 12 июня 2023
30
Ответ дляПургену мне
Почти 3 года назад
Зрозуміла. Можливо ви знаєте, вона більше взагалі ніде не пробувала чи саме у Коломийця?
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff