Англійська підкажіть чи варто платити

Є можливість придбати 50 уроків із вчителем за 425 євро. Туди ще входить навчальна платформа, спікінг клаби та додаток на телефон, де слова можна вчити.
Не знаю чи буду користуватись тими усіма платформами та додатками. Більше цікавить саме навчання із вчителем. Але може, краще просто взяти репетитора?
У мене рівень зараз А2-В1. Найбільше що цікавить - це розговоритись, бо вчила 2 роки іншу мову і не можу переналаштуватись, щоб згадати англійську.

Чи варто одразу платити такі кошти, при тому, що ви не знаєте який саме вчитель у вас буде, але є можливість змінювати коли захочите. І зараз я ходжу на офлайн курси, але вони не дуже дієві, майже нема ефекту.

Що порадите?
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 11:50
Додам, що англійська не горить, але через 2-3 місяці може знадобитись. Ці 50 уроків можу проходити, коли захочу
Стриптизерка 26 апреля в 11:52
Краще репетитор і платити тоді, коли ви справді займаєтеся.
Не факт, що цей вчитель вам підійде і знайде до вас підхід
Анонім Перший 26 апреля в 11:51
Репетитора , если B1 есть берите носителя
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 11:54
Ответ дляСтриптизерка
Краще репетитор і платити тоді, коли ви справді займаєтеся.
Не факт, що цей вчитель вам підійде і знайде до вас підхід
Там у школі близько 1000 вчителів, думаю, знайдеться підходящий. Але 400 євро заплатити за раз, то якось мене добряче зупиняє )(
Бойова 26 апреля в 11:54
Не варто. Займайтесь з носієм онлайн. Якщо у вас дійсно b1-a2 це пристойний рівень володіння мовою і нормальна розмовна.
Сусідка знизу 26 апреля в 11:55
Englishdom?
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 11:57
Ответ дляСусідка знизу
Englishdom?
Так
Примарочка 26 апреля в 11:57
50 групових уроків? Якщо так, то це не дешево.
Анонім Перший 26 апреля в 11:57
Ответ дляМэри Попкинс
Там у школі близько 1000 вчителів, думаю, знайдеться підходящий. Але 400 євро заплатити за раз, то якось мене добряче зупиняє )(
Не тільки від репетитора залежить- від Вас найбільше, підвищення рівня- це ще і постійні самостійні практики,фільми,література
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 11:57
Ответ дляПримарочка
50 групових уроків? Якщо так, то це не дешево.
Ні, індивідуальні
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 12:00
Ответ дляБойова
Не варто. Займайтесь з носієм онлайн. Якщо у вас дійсно b1-a2 це пристойний рівень володіння мовою і нормальна розмовна.
У мене був В2 2 роки назад. Але, чесно, я все розумію, а сказати ... постійно переходжу на іншу іноземну мову, і що ще гірше, інколи, навіть цього не помічаю ... Слова плутаються, інколи не можу зрозуміти з якої мови слово, треба 1-2 сек, щоб зрозуміти, найчастіше - просто не можу згадати слово, хоча воно елементарне і я 100% його знаю.
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 12:00
Ответ дляАнонім Перший
Не тільки від репетитора залежить- від Вас найбільше, підвищення рівня- це ще і постійні самостійні практики,фільми,література
З цим питань нема
Сусідка знизу 26 апреля в 12:01
Ответ дляМэри Попкинс
Так
Так і подумала. У мене родина брата емігрувала в Канаду і перед відїздом брали невістці та старшому хлопчику-підлітку пакети в Englishdom. Залишилися задоволені. Невістка через занять 5 змінила собі викладча - там це дозволяється, тому не переживайте що ’викладач не підійде’ - не підійде - попросите замінити. Моїм заняття допомогли з базою для переїзда та подальшого життя в Канаді.
автор Мэри Попкинс 26 апреля в 12:08
Ответ дляСусідка знизу
Так і подумала. У мене родина брата емігрувала в Канаду і перед відїздом брали невістці та старшому хлопчику-підлітку пакети в Englishdom. Залишилися задоволені. Невістка через занять 5 змінила собі викладча - там це дозволяється, тому не переживайте що ’викладач не підійде’ - не підійде - попросите замінити. Моїм заняття допомогли з базою для переїзда та подальшого життя в Канаді.
Просто мені здається, що в таких школах не працюють з великим досвідом, бо такі працюють самі на себе. Але загалом, то питання у грошах. Та взагалі чи потрібно мені аж 50 занять. Це ж не те, що я мови не знаю, просто реально треба розмовна практика і освіжити знання.
Сусідка знизу 26 апреля в 12:41
Ответ дляМэри Попкинс
Просто мені здається, що в таких школах не працюють з великим досвідом, бо такі працюють самі на себе. Але загалом, то питання у грошах. Та взагалі чи потрібно мені аж 50 занять. Це ж не те, що я мови не знаю, просто реально треба розмовна практика і освіжити знання.
У них гарна платформа і розроблена методика, викладачі йдуть не по своїй методиці, а по методиці яку їм дає платформа, вона гарно пропрацьована та дає результат.

А для чого вам взагалі англійська? Якщо ви хочете повчити просто щоб було і подальша практика не планується - то після курсу ви знову по трошки будете відкатуватися до теперішнього рівня. А2-В1 це як раз рівень не часто практикуючого мовознавця.
Стриптизерка 26 апреля в 13:38
Ответ дляМэри Попкинс
Там у школі близько 1000 вчителів, думаю, знайдеться підходящий. Але 400 євро заплатити за раз, то якось мене добряче зупиняє )(
І хочеться, і колеться? Якщо ви з тих людей, які купляють абонемент у спортзал і дійсно ходять на заняття, то купуйте, ціна вигідна
Щодо 50 занять, то це небагато, повірте
А Я Самая Самая 26 апреля в 18:47
Ответ дляМэри Попкинс
Так
Це така афера… ви не будете займатись.
Бо вони дурить людей. І all right це теж їхня дочірня компанія, все круто тільки перші декілька занять, а потім учні нікого не цікавлять
автор Мэри Попкинс 27 апреля в 12:41
Ответ дляСусідка знизу
У них гарна платформа і розроблена методика, викладачі йдуть не по своїй методиці, а по методиці яку їм дає платформа, вона гарно пропрацьована та дає результат.

А для чого вам взагалі англійська? Якщо ви хочете повчити просто щоб було і подальша практика не планується - то після курсу ви знову по трошки будете відкатуватися до теперішнього рівня. А2-В1 це як раз рівень не часто практикуючого мовознавця.
Так, у мене нема зараз практики. Хочу підтягнути, щоб роботу знайти. Аое нема гарантії, що знадобиться. Але вже почитала відповіді і вирішила взяти репетитора
автор Мэри Попкинс 27 апреля в 12:42
Ответ дляСтриптизерка
І хочеться, і колеться? Якщо ви з тих людей, які купляють абонемент у спортзал і дійсно ходять на заняття, то купуйте, ціна вигідна
Щодо 50 занять, то це небагато, повірте
Я - з тих, хто яущо вирішив, що йому треба, то зробить. Вирішила все-таки взяти репетитора
автор Мэри Попкинс 27 апреля в 12:43
Ответ дляА Я Самая Самая
Це така афера… ви не будете займатись.
Бо вони дурить людей. І all right це теж їхня дочірня компанія, все круто тільки перші декілька занять, а потім учні нікого не цікавлять
Чого я не буду займатись?
Як вони дурять?