10 ноября 2023

Крестины малыша

Подскажите пожалуйста, если я крестила ребенка своей подруги, я могу взять крестным для своего ребенка ее мужа или нет?
глазурька1 10 ноября 2023
Можете, кого завгодно, і скільки завгодно
Катруся 777 10 ноября 2023
Краще з цим питанням підійдіть до священника, думки з цього приводу різняться.
Арина85 10 ноября 2023
Можете і чоловіка її і її саму, і навіть їх обох якщо дуже хочеться.
Не можуть хрещеними у православних представники інших конфесій, батьки дитини і монахи. Все
Арина85 10 ноября 2023
Ответ дляКатруся 777
Краще з цим питанням підійдіть до священника, думки з цього приводу різняться.
Ні, канони для всіх одні. Просто є неосвічені священники , які керуються невідомо чим
постою_послушаю 10 ноября 2023
Ответ дляАрина85
Можете і чоловіка її і її саму, і навіть їх обох якщо дуже хочеться.
Не можуть хрещеними у православних представники інших конфесій, батьки дитини і монахи. Все
Про монахов не знала. А почему, интересно?
Арина85 10 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Про монахов не знала. А почему, интересно?
Напевно тому що вони приймають постриг відходять від всього мирського. і не зможе приймати участь в вихованні , давати якісь поради