19 апреля в 08:52

Чи правильно я зробила?

Потрібна порада, бо щось таке. Працюю на роботі змінами, графік 2/2, останнім часом працювала з напарницею однією, тобто саса була на зміні, і так випадало, що я працювала 31 грудня, 1 січня, 25 грудня, 7 січня, 14 січня. Всі свята були мої, хіба що 8 березня була вдома. В нас з´явилась нова колега три тижні тому, студентка, 19 років. І на наступний місяць її поставили саму працювати 4,5 числа на Великдень. На що вона почала писати, що вона рік не була вдома, а на Великдень хотіла б додому поїхати, на що начальниця сказала, що в нас всі новенькі за традицією на свята працюють, і так як ми з напарницею відпрацювали, то тепер її черга. На що вона відписала: "Мда". А потім почала мені казати, що так хоче додому, що як її не відпустять, то напевно буде звільнятись. Ну я і пожаліла її, сказала, що 4 вийду за неї, а 5 ні, бо хочу теж побути з родиною. Подумала собі, що я і так буду вдома, а вона студентка хоче на свято до рідних. А потім побачила, що через це тпішки мій графік збивається, буду працювати 3 дні підряд по 12 годин стоячи, і лише день вихідного, і знову два дні. І подумала, чи не дурепа я. Мені б напевно ніхто б не пішов на поступки? І начальниця лояльніше до неї ставиться ніж до мене. Є такі дня, що в зміні ми вдвох з нею, але вона приходить на 3 години під вечір, а я цілий день. І їй табелюють по 12 год і мені..
Мрію про космос 19 апреля в 08:54
що Вам заважає змінити роботу?
3 1
Мрію про космос 19 апреля в 08:55
Повірте, ні хто про Вас не думає, Ви там собі щось накрутили і тепер тягнете за вуха, словами через рот - найнадійніший варіант, навіть ті речі що здаються Вам очевидними
vecya 19 апреля в 08:56
Ну вы можете отказаться, объяснить девочке, что только сейчас увидели сбой в графике и не потяните такой напряг
Комиссия50% 19 апреля в 08:57
я б оце з´яснувала з начальницею ’але вона приходить на 3 години під вечір, а я цілий день. І їй табелюють по 12 год і мені..’ а Вам так теж можна?
vecya 19 апреля в 08:57
А почему, если она приходит позже на три часа, ей ставят 12, вы задавали этот вопрос?
10 1
Стрекозей 19 апреля в 08:57
Ни о чем не жалейте, вы проявили благородство, возможно вам когда то нужно будет с ней поменяться, тогда и узнаете, правильно ли сделали и в этом году, заранее озвучьте, что все новогодние праздники- не ваши, вы прошлом году отработали
6 1
Пластилин_Колец 19 апреля в 08:59
Ответ дляvecya
Ну вы можете отказаться, объяснить девочке, что только сейчас увидели сбой в графике и не потяните такой напряг
Какой сбой?
Обычно автор работает 2/2
Но если она берет дополнительный день, то получается 2+1/1/ 2
Так будет в любой период времени
Пластилин_Колец 19 апреля в 09:00
****Є такі дня, що в зміні ми вдвох з нею, але вона приходить на 3 години під вечір, а я цілий день ****

дураков работа любит
vecya 19 апреля в 09:01
Ответ дляПластилин_Колец
Какой сбой?
Обычно автор работает 2/2
Но если она берет дополнительный день, то получается 2+1/1/ 2
Так будет в любой период времени
Сбой для неё, получается один выходной между сменами, не подумала сразу, не расчитала, что ей будет тяжело, не отдохнёт 🤷‍♀️
Зам. зав. Анонима 19 апреля в 09:18
Ну так ви самі погодилися, що вже винуватити начальницю і дівчину. За це відповідальні лише ви.
Каляка маляка 19 апреля в 09:28
Автор, я бы тоже пожалела ребенка. Моему сыну летом 17.
Вы очень добрая и замечательная. ♥️♥️♥️♥️♥️
2 1 1
Зараз на дієті 19 апреля в 09:28
Хоть и неудобно будет, но откажитесь прямо сейчас!

О своем здоровье думайте!

Вы у себя одна!
Зараз на дієті 19 апреля в 09:29
Ответ дляКаляка маляка
Автор, я бы тоже пожалела ребенка. Моему сыну летом 17.
Вы очень добрая и замечательная. ♥️♥️♥️♥️♥️
Доброта за счёт своего собственного здоровья ни к чему хорошему автора не приведет, к сожалению
Раз одела не бу 19 апреля в 10:04
Автор, ну что за настроение?) Выйдете на дополнительную смену денежек заработаете, купите что-то для себя, чего жалеть-то?) Есть возможность заработать ну почему бы и не поработать.