06 июля 2020

Інфанрікс іпв після 5 років

Шукаю відкуки на цю вакцину,а також як переносять діти після 5 років,по стану здоровя 2 зробили,а 3 та ревакцинацію -ні,дуже переживаю, лікарі кажуть різне,хочу почути реально від батьків. Хвилює саме коклюшний компонент
вкусносися 06 июля 2020
Після 5 робила чистий Інфанрікс
Переніс добре
ЯсноВидящая 06 июля 2020
Инфанрикс ипв сделала троим детям в сумме 12 вакцин- все норм, на ревакцинации уже бустрикс делали
Гомосноб 06 июля 2020
делала тоже 2 инфанрикс ипв в 1,5годика- была реакция сильная т38 сыпь и отек- потом дерматиты лечили долго, 3-ю инфанрикс сделали в 9лет- никакой реакции, ревакцинацию теперь через год бустриксом надо
младокошкина 06 июля 2020
Его до 12 лет можно использовать
Гладковыбритый шишун 06 июля 2020
Можно,мы делали в шесть
Каркуша Клара 06 июля 2020
мы делали в шесть, перенес нормально.
ЖонДуан 06 июля 2020
Робили 4 рази Инфанрикс ИПВ, всі після 5 років (в 5,9 почали вакцинувати). Все норм було. На другу невелика температура і рука трохи підпухла